Wieczorny B+ 20.05.2016 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 11 1
4 Świąder MichałPotwierdzony Wrocław 38 2
3 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 33 3
7 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 57 4
8 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 59 5
5 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 42 6
13 Dałek MarcinPotwierdzony Łódź 129 7
2 Karp AdamWalkover Łódź 32 8
9 Wojtunik BartłomiejPotwierdzony Nieporęt 89 9
15 Giemza MikołajPotwierdzony Piekoszów 136 10
11 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 101 11
14 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 130 12
12 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 115 13
16 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 163 14
17 Post MichałPotwierdzony łódź 165 15
6 Krzyżaniak TomaszWalkover Łódź 50 16
26 Kowal MichałPotwierdzony Kielce 345 17
20 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 185 18
22 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 265 19
27 Motyka DamianWalkover Łódź 376 20
18 Tusschans TomPotwierdzony Łódź 173 21
24 Witkowski RafałPotwierdzony Łódź 282 22
23 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 272 23
19 Kopiec TomaszWalkover Łódź 181 24
36 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 700 25
25 Pędzik GrzegorzPotwierdzony Kielce 338 26
43 Bonkiewicz PawełPotwierdzony Łódź 2438 27
28 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 423 28
30 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 523 29
21 Janiszewski PawełWalkover Łódź 254 30
10 Ciszewski MarcinWalkover Łódź 92 32
34 Polinceusz DariuszWalkover Piotrków Trybunalski 623 32
33 Nowak PiotrPotwierdzony Ząbki 582 33
31 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 571 34
29 Shumarov TashePotwierdzony Wrocław 474 35
39 Cielecka JustynaWalkover Łódź 936 36
42 Janakowski MichałPotwierdzony Kutno 2434 37
40 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 1351 38
38 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 925 39
35 Zielak JarosławWalkover Kutno 631 40
37 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 777 41
44 Kowalski MarekPotwierdzony Kutno 42
32 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 580 45
41 Miśkiewicz PawełWalkover Pabianice 1372 46


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-05-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Bye
Rzeszutko Małgorzata
Kowal Michał
2
  11:7  11:8
Nowak Piotr
0
Bye
Gajos Jakub
Dałek Marcin
Bye
Bye
Witkowski Rafał
Pędzik Grzegorz
2
  11:3  11:3
Zielak Jarosław
0
Bye
Krzyżaniak Tomasz
Górzyński Bartosz
Bye
Kucharski Marcin
0
  7:11  3:11
Kopiec Tomasz
2
Shumarov Tashe
0
  4:11  11:13
Bonkiewicz Paweł
2
Bye
Siemaszko Michał
Giemza Mikołaj
Bye
Polinceusz Dariusz
2
  11:6  11:5
Michałowski Tomasz
0
Motyka Damian
2
  11:6  11:3
Owczarek Małgorzata
0
Bye
Kurek Michał
Świąder Michał
Bye
Supeł Tomasz
2
  11:6  11:6
Tarsalewski Rafał
0
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:3  11:8
Miśkiewicz Paweł
0
Bye
Kaczyński Emil
Wojtunik Bartłomiej
Bye
Kowalski Marek
1
  11:9  2:11  4:11
Janiszewski Michał
2
Janiszewski Paweł
2
  11:4  11:4
Mościcki Artur
0
Bye
Hibner Jacek
Florczyk Paweł
Bye
Janakowski Michał
0
  9:11  5:11
Gwóźdź Marcin
2
Kaźmierczak Kacper
Bye
Bye
Florczyk Piotr
Ciszewski Marcin
Bye
Cielecka Justyna
0
  10:12  11:13
Post Michał
2
Tusschans Tom
Bye
Bye
Karp Adam
Khan Kaleemullah
2
  11:2  11:2
Rzeszutko Małgorzata
0
Kowal Michał
0
  10:12  6:11
Gajos Jakub
2
Dałek Marcin
2
  11:6  11:2
Witkowski Rafał
0
Pędzik Grzegorz
0
  4:11  7:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Górzyński Bartosz
2
  13:11  6:11  11:8
Kopiec Tomasz
1
Bonkiewicz Paweł
0
  2:11  3:11
Siemaszko Michał
2
Giemza Mikołaj
2
  11:4  11:3
Polinceusz Dariusz
0
Motyka Damian
0
  8:11  8:11
Kurek Michał
2
Świąder Michał
2
  11:8  11:2
Supeł Tomasz
0
Słaboszewski Bartłomiej
1
  11:5  3:11  11:13
Kaczyński Emil
2
Wojtunik Bartłomiej
2
  11:7  11:5
Janiszewski Michał
0
Janiszewski Paweł
0
  1:11  9:11
Hibner Jacek
2
Florczyk Paweł
2
  11:5  11:5
Gwóźdź Marcin
0
Kaźmierczak Kacper
0
  3:11  11:13
Florczyk Piotr
2
Ciszewski Marcin
W
WALKOVER
Post Michał
2
Tusschans Tom
0
  2:11  6:11
Karp Adam
2
Khan Kaleemullah
2
  11:4  11:5
Gajos Jakub
0
Dałek Marcin
2
  9:11  11:7  11:5
Krzyżaniak Tomasz
1
Górzyński Bartosz
2
  12:10  11:8
Siemaszko Michał
0
Giemza Mikołaj
0
  4:11  4:11
Kurek Michał
2
Świąder Michał
2
  11:4  11:5
Kaczyński Emil
0
Wojtunik Bartłomiej
0
  6:11  8:11
Hibner Jacek
2
Florczyk Paweł
2
  11:4  11:2
Florczyk Piotr
0
Post Michał
1
  4:11  13:11  5:11
Karp Adam
2
Khan Kaleemullah
2
  11:2  11:4
Dałek Marcin
0
Górzyński Bartosz
0
  6:11  12:14
Kurek Michał
2
Świąder Michał
2
  12:10  11:5
Hibner Jacek
0
Florczyk Paweł
2
  12:10  8:11  11:4
Karp Adam
1
Khan Kaleemullah
3
  13:11  11:4  11:6
Kurek Michał
0
Świąder Michał
3
  11:7  11:9  11:5
Florczyk Paweł
0
Khan Kaleemullah
3
  13:15  11:6  13:11  11:9
Świąder Michał
1
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Kurek Michał
3
  8:11  11:4  11:5  11:3
Florczyk Paweł
1
Kurek Michał
Miejsca 5 - 8
Dałek Marcin
0
  2:11  11:13
Górzyński Bartosz
2
Hibner Jacek
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Górzyński Bartosz
2
  10:12  11:7  11:5
Hibner Jacek
1
Górzyński Bartosz
Miejsca 7 - 8
Dałek Marcin
Bye
Dałek Marcin
Miejsca 9 - 16
Gajos Jakub
2
WALKOVER
Krzyżaniak Tomasz
W
Siemaszko Michał
0
  4:11  9:11
Giemza Mikołaj
2
Kaczyński Emil
1
  11:8  8:11  10:12
Wojtunik Bartłomiej
2
Florczyk Piotr
2
  13:11  11:9
Post Michał
0
Gajos Jakub
0
  2:11  9:11
Giemza Mikołaj
2
Wojtunik Bartłomiej
2
  11:9  11:7
Florczyk Piotr
0
Giemza Mikołaj
1
  11:6  4:11  11:13
Wojtunik Bartłomiej
2
Wojtunik Bartłomiej
Miejsca 11 - 12
Gajos Jakub
2
  11:2  11:7
Florczyk Piotr
0
Gajos Jakub
Miejsca 13 - 16
Bye
Siemaszko Michał
Kaczyński Emil
2
  11:0  14:12
Post Michał
0
Siemaszko Michał
2
  11:5  12:10
Kaczyński Emil
0
Siemaszko Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Post Michał
Post Michał
Miejsca 17 - 32
Rzeszutko Małgorzata
0
  8:11  3:11
Kowal Michał
2
Witkowski Rafał
2
  14:12  9:11  14:12
Pędzik Grzegorz
1
Kopiec Tomasz
2
  12:10  7:11  11:9
Bonkiewicz Paweł
1
Polinceusz Dariusz
0
  5:11  3:11
Motyka Damian
2
Supeł Tomasz
1
  11:8  4:11  8:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Janiszewski Michał
2
  8:11  11:9  17:15
Janiszewski Paweł
1
Gwóźdź Marcin
2
  11:7  11:8
Kaźmierczak Kacper
0
Bye
Tusschans Tom
Kowal Michał
2
  11:1  11:2
Witkowski Rafał
0
Kopiec Tomasz
1
  11:8  9:11  10:12
Motyka Damian
2
Słaboszewski Bartłomiej
1
  11:9  4:11  9:11
Janiszewski Michał
2
Gwóźdź Marcin
2
  11:6  11:8
Tusschans Tom
0
Kowal Michał
2
  11:5  11:8
Motyka Damian
0
Janiszewski Michał
2
  5:11  11:6  13:11
Gwóźdź Marcin
1
Kowal Michał
2
  11:5  11:4
Janiszewski Michał
0
Kowal Michał
Miejsca 19 - 20
Motyka Damian
W
WALKOVER
Gwóźdź Marcin
2
Gwóźdź Marcin
Miejsca 21 - 24
Witkowski Rafał
2
WALKOVER
Kopiec Tomasz
W
Słaboszewski Bartłomiej
0
  9:11  12:14
Tusschans Tom
2
Witkowski Rafał
0
  9:11  3:11
Tusschans Tom
2
Tusschans Tom
Miejsca 23 - 24
Bye
Słaboszewski Bartłomiej
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 25 - 32
Rzeszutko Małgorzata
0
  5:11  2:11
Pędzik Grzegorz
2
Bonkiewicz Paweł
2
WALKOVER
Polinceusz Dariusz
W
Supeł Tomasz
2
  11:3  11:8
Janiszewski Paweł
0
Kaźmierczak Kacper
Bye
Pędzik Grzegorz
2
  11:4  12:14  13:11
Bonkiewicz Paweł
1
Supeł Tomasz
2
  11:7  11:6
Kaźmierczak Kacper
0
Pędzik Grzegorz
0
  8:11  7:11
Supeł Tomasz
2
Supeł Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bonkiewicz Paweł
2
  10:12  11:5  11:7
Kaźmierczak Kacper
1
Bonkiewicz Paweł
Miejsca 29 - 32
Rzeszutko Małgorzata
Bye
Janiszewski Paweł
Bye
Rzeszutko Małgorzata
2
WALKOVER
Janiszewski Paweł
W
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Nowak Piotr
Bye
Bye
Bye
Zielak Jarosław
Bye
Bye
Kucharski Marcin
Shumarov Tashe
Bye
Bye
Michałowski Tomasz
Owczarek Małgorzata
Bye
Bye
Tarsalewski Rafał
Miśkiewicz Paweł
Bye
Bye
Kowalski Marek
Mościcki Artur
Bye
Bye
Janakowski Michał
Bye
Bye
Bye
Cielecka Justyna
Bye
Bye
Bye
Nowak Piotr
Bye
Zielak Jarosław
Kucharski Marcin
1
  11:9  8:11  4:11
Shumarov Tashe
2
Michałowski Tomasz
0
  6:11  6:11
Owczarek Małgorzata
2
Tarsalewski Rafał
2
  11:6  11:9
Miśkiewicz Paweł
0
Kowalski Marek
1
  11:8  10:12  8:11
Mościcki Artur
2
Janakowski Michał
Bye
Cielecka Justyna
Bye
Nowak Piotr
2
WALKOVER
Zielak Jarosław
W
Shumarov Tashe
2
  11:9  9:11  11:5
Owczarek Małgorzata
1
Tarsalewski Rafał
2
  11:5  11:2
Mościcki Artur
0
Janakowski Michał
0
  7:11  11:13
Cielecka Justyna
2
Nowak Piotr
2
  11:2  11:8
Shumarov Tashe
0
Tarsalewski Rafał
2
WALKOVER
Cielecka Justyna
W
Nowak Piotr
2
  11:2  11:5
Tarsalewski Rafał
0
Nowak Piotr
Miejsca 35 - 36
Shumarov Tashe
Bye
Shumarov Tashe
Miejsca 37 - 40
Bye
Owczarek Małgorzata
Mościcki Artur
0
  6:11  1:11
Janakowski Michał
2
Owczarek Małgorzata
0
  11:13  8:11
Janakowski Michał
2
Janakowski Michał
Miejsca 39 - 40
Bye
Mościcki Artur
Mościcki Artur
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Kucharski Marcin
2
  7:11  11:8  11:9
Michałowski Tomasz
1
Miśkiewicz Paweł
0
  7:11  10:12
Kowalski Marek
2
Bye
Bye
Bye
Kucharski Marcin
Kowalski Marek
Bye
Kucharski Marcin
2
  11:4  7:11  11:6
Kowalski Marek
1
Kucharski Marcin
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Michałowski Tomasz
Miśkiewicz Paweł
Bye
Michałowski Tomasz
2
WALKOVER
Miśkiewicz Paweł
W
Michałowski Tomasz
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:56:46 17-12-2017