Wigilia 17.12 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kozłowski MichałPotwierdzony Warszawa 1
1 Płóciennik JakubPotwierdzony 2
3 Niedzielak ŁukaszPotwierdzony 3
4 Witek TomaszPotwierdzony 4
5 Siwek MaciejPotwierdzony 5
16 Kaczmarek RobertPotwierdzony 6
6 Pietruk TomaszPotwierdzony 7
12 Donarski KarolPotwierdzony 8
17 Oracz MateuszPotwierdzony 9
13 Dymkowski ArturPotwierdzony 10
18 Kubala MateuszPotwierdzony 11
9 Siuda DawidPotwierdzony 12
26 Maćkowiak PaulinaPotwierdzony 13
7 Tyborski-Bednarek BartoszPotwierdzony 14
25 Heneczkowska AsiaPotwierdzony 15
11 Ciseł KamilPotwierdzony 16
27 Parchimowicz AdrianPotwierdzony 17
23 Hiszczyńska AleksandraPotwierdzony 18
15 Kęsy MateuszPotwierdzony 19
24 Heneczkowska AniaPotwierdzony 20
14 Ruda RobertPotwierdzony 21
22 Tryka AgataPotwierdzony 22
21 Czerniejewska JoannaPotwierdzony 23
20 Łuka EmiliaPotwierdzony 25
19 Bakuła AnnaPotwierdzony 26
8 Stec MateuszWalkover 32
10 Urban BartoszWalkover Ostrów Wielkopolski 32




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Płóciennik Jakub
Bye
Heneczkowska Ania
0
  5:11  4:11
Dymkowski Artur
2
Ruda Robert
0
  7:11  5:11
Heneczkowska Asia
2
Bye
Siwek Maciej
Tyborski-Bednarek Bartosz
2
  11:9  11:6
Łuka Emilia
0
Hiszczyńska Aleksandra
0
  5:11  10:12
Donarski Karol
2
Siuda Dawid
2
  11:4  11:4
Czerniejewska Joanna
0
Bye
Witek Tomasz
Niedzielak Łukasz
Bye
Maćkowiak Paulina
2
WALKOVER
Urban Bartosz
W
Kęsy Mateusz
0
  2:11  4:11
Oracz Mateusz
2
Bakuła Anna
0
  4:11  7:11
Pietruk Tomasz
2
Stec Mateusz
W
WALKOVER
Kubala Mateusz
2
Parchimowicz Adrian
0
  4:11  5:11
Kaczmarek Robert
2
Ciseł Kamil
2
  11:3  11:3
Tryka Agata
0
Bye
Kozłowski Michał
Płóciennik Jakub
2
  11:2  11:4
Dymkowski Artur
0
Heneczkowska Asia
0
  2:11  5:11
Siwek Maciej
2
Tyborski-Bednarek Bartosz
0
  7:11  4:11
Donarski Karol
2
Siuda Dawid
0
  9:11  5:11
Witek Tomasz
2
Niedzielak Łukasz
2
  11:8  11:9
Maćkowiak Paulina
0
Oracz Mateusz
1
  11:7  5:11  9:11
Pietruk Tomasz
2
Kubala Mateusz
0
  3:11  5:11
Kaczmarek Robert
2
Ciseł Kamil
0
  3:11  0:11
Kozłowski Michał
2
Płóciennik Jakub
2
  11:1  11:5
Siwek Maciej
0
Donarski Karol
0
  2:11  5:11
Witek Tomasz
2
Niedzielak Łukasz
2
  10:12  11:3  11:7
Pietruk Tomasz
1
Kaczmarek Robert
0
  4:11  2:11
Kozłowski Michał
2
Płóciennik Jakub
2
  11:4  11:9
Witek Tomasz
0
Niedzielak Łukasz
0
  4:11  1:11
Kozłowski Michał
2
Płóciennik Jakub
0
  7:11  3:11  5:11
Kozłowski Michał
3
Kozłowski Michał
Miejsca 3 - 4
Witek Tomasz
1
  11:9  8:11  6:11
Niedzielak Łukasz
2
Niedzielak Łukasz
Miejsca 5 - 8
Siwek Maciej
2
  11:8  11:4
Donarski Karol
0
Pietruk Tomasz
0
  9:11  5:11
Kaczmarek Robert
2
Siwek Maciej
2
  9:11  11:7  15:13
Kaczmarek Robert
1
Siwek Maciej
Miejsca 7 - 8
Donarski Karol
0
  7:11  7:11
Pietruk Tomasz
2
Pietruk Tomasz
Miejsca 9 - 16
Dymkowski Artur
2
  11:8  11:1
Heneczkowska Asia
0
Tyborski-Bednarek Bartosz
0
  6:11  5:11
Siuda Dawid
2
Maćkowiak Paulina
0
  4:11  1:11
Oracz Mateusz
2
Kubala Mateusz
2
  11:9  16:18  11:5
Ciseł Kamil
1
Dymkowski Artur
2
  3:11  11:8  12:10
Siuda Dawid
1
Oracz Mateusz
2
  8:11  18:16  11:4
Kubala Mateusz
1
Dymkowski Artur
0
  4:11  7:11
Oracz Mateusz
2
Oracz Mateusz
Miejsca 11 - 12
Siuda Dawid
0
  8:11  6:11
Kubala Mateusz
2
Kubala Mateusz
Miejsca 13 - 16
Heneczkowska Asia
0
  8:11  5:11
Tyborski-Bednarek Bartosz
2
Maćkowiak Paulina
2
  6:11  13:11  11:7
Ciseł Kamil
1
Tyborski-Bednarek Bartosz
0
  5:11  9:11
Maćkowiak Paulina
2
Maćkowiak Paulina
Miejsca 15 - 16
Heneczkowska Asia
2
WALKOVER
Ciseł Kamil
W
Heneczkowska Asia
Miejsca 17 - 32
Bye
Heneczkowska Ania
Ruda Robert
Bye
Łuka Emilia
0
  6:11  5:11
Hiszczyńska Aleksandra
2
Czerniejewska Joanna
Bye
Bye
Bye
Kęsy Mateusz
2
  12:10  11:7
Bakuła Anna
0
Bye
Parchimowicz Adrian
Tryka Agata
Bye
Heneczkowska Ania
2
  11:9  13:15  12:10
Ruda Robert
1
Hiszczyńska Aleksandra
2
  8:11  11:7  12:10
Czerniejewska Joanna
1
Bye
Kęsy Mateusz
Parchimowicz Adrian
2
  11:1  11:4
Tryka Agata
0
Heneczkowska Ania
0
  9:11  6:11
Hiszczyńska Aleksandra
2
Kęsy Mateusz
1
  14:12  2:11  7:11
Parchimowicz Adrian
2
Hiszczyńska Aleksandra
0
  4:11  9:11
Parchimowicz Adrian
2
Parchimowicz Adrian
Miejsca 19 - 20
Heneczkowska Ania
0
  5:11  8:11
Kęsy Mateusz
2
Kęsy Mateusz
Miejsca 21 - 24
Ruda Robert
2
  11:3  11:9
Czerniejewska Joanna
0
Bye
Tryka Agata
Ruda Robert
2
  11:2  11:3
Tryka Agata
0
Ruda Robert
Miejsca 23 - 24
Czerniejewska Joanna
Bye
Czerniejewska Joanna
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Łuka Emilia
Bye
Bye
Bakuła Anna
Bye
Bye
Bye
Łuka Emilia
Bakuła Anna
Bye
Łuka Emilia
2
  11:7  15:13
Bakuła Anna
0
Łuka Emilia
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:00:10 17-01-2018