Zakończenie SquashPoint League - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Wicher MateuszBrak informacji Jaworzno 138 1
1 Rózicki ŁukaszBrak informacji Chorzów 70 2
3 Habas KrzysztofPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 123 3
2 Dawid KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 104 4
7 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 279 5
5 Rygielski RafałWalkover Sosnowiec 186 6
6 Kędzierski MateuszBrak informacji Jaworzno 233 7
8 Kloc WojciechWalkover Katowice 314 8
11 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 450 9
9 Kamracki MarcinPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 421 10
14 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 484 11
12 Patałąg PiotrWalkover Mysłowice 458 12
15 Noszczyk MichałBrak informacji Sosowiec 655 13
16 Sodo WojciechBrak informacji Sosnowiec 702 14
20 Sikora AdamPotwierdzony 970 15
25 Złoto GabrielBrak informacji Dąbrowa Górnicza 1809 16
26 Kortas AndrzejBrak informacji 1832 17
10 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 441 18
21 Wilk ArturPotwierdzony Jaworzno 1301 19
23 Kastelik PawełBrak informacji Zabrze 1564 20
24 Wikliński WojciechBrak informacji Dabrowa Górnicza 1688 21
27 Burczak GrzegorzWalkover Mysłowice 2061 22
13 Adamiec RafałBrak informacji Jaworzno 476 23
17 Białas PawełWalkover Jaworzno 725 24
18 Brzęska BartoszBrak informacji Sosnowiec 817 25
22 Brodowski ArkadiuszBrak informacji 1502 26
19 Bekus RadosławBrak informacji Dąbrowa Górnicza 933 27


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rózicki Łukasz
Bye
Wikliński Wojciech
0
  7:11  5:11
Noszczyk Michał
2
Kamracki Marcin
2
  12:14  11:7  11:9
Kastelik Paweł
1
Bye
Janiga Krzysztof
Kędzierski Mateusz
2
  11:4  11:9
Brodowski Arkadiusz
0
Białas Paweł
0
  5:11  5:11
Patałąg Piotr
2
Koch Mateusz
1
  6:11  11:4  5:11
Złoto Gabriel
2
Bye
Habas Krzysztof
Wicher Mateusz
Bye
Sikora Adam
2
  11:6  7:11  11:9
Adamiec Rafał
1
Nowak Przemysław
2
  14:12  10:12  12:10
Kortas Andrzej
1
Bekus Radosław
0
  6:11  7:11
Rygielski Rafał
2
Kloc Wojciech
2
  12:10  11:6
Brzęska Bartosz
0
Burczak Grzegorz
1
  6:11  11:9  7:11
Sodo Wojciech
2
Janik Adrian
2
  11:9  11:3
Wilk Artur
0
Bye
Dawid Krzysztof
Rózicki Łukasz
3
  11:5  11:4  11:7
Noszczyk Michał
0
Kamracki Marcin
1
  9:11  8:11  11:9  9:11
Janiga Krzysztof
3
Kędzierski Mateusz
3
  11:7  11:6  5:11  8:11  13:11
Patałąg Piotr
2
Złoto Gabriel
0
  9:11  11:13  11:13
Habas Krzysztof
3
Wicher Mateusz
3
  11:4  11:5  11:4
Sikora Adam
0
Nowak Przemysław
2
  11:9  8:11  11:9  8:11  7:11
Rygielski Rafał
3
Kloc Wojciech
3
  11:3  11:1  6:11  11:7
Sodo Wojciech
1
Janik Adrian
1
  11:13  11:13  11:7  8:11
Dawid Krzysztof
3
Rózicki Łukasz
3
  11:7  11:2  12:10
Janiga Krzysztof
0
Kędzierski Mateusz
2
  11:8  14:12  7:11  8:11  5:11
Habas Krzysztof
3
Wicher Mateusz
3
  11:7  11:5  11:3
Rygielski Rafał
0
Kloc Wojciech
0
  11:13  7:11  7:11
Dawid Krzysztof
3
Rózicki Łukasz
3
  11:6  11:7  12:14  12:10
Habas Krzysztof
1
Wicher Mateusz
3
  9:11  12:10  11:9  11:5
Dawid Krzysztof
1
Rózicki Łukasz
1
  11:7  7:11  4:11  5:11
Wicher Mateusz
3
Wicher Mateusz
Miejsca 3 - 4
Habas Krzysztof
3
  11:9  11:6  12:10
Dawid Krzysztof
0
Habas Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Janiga Krzysztof
2
  11:7  11:6
Kędzierski Mateusz
0
Rygielski Rafał
2
WALKOVER
Kloc Wojciech
W
Janiga Krzysztof
2
WALKOVER
Rygielski Rafał
W
Janiga Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Kędzierski Mateusz
Bye
Kędzierski Mateusz
Miejsca 9 - 16
Noszczyk Michał
0
  2:11  8:11
Kamracki Marcin
2
Patałąg Piotr
2
  11:3  13:11
Złoto Gabriel
0
Sikora Adam
0
  9:11  7:11
Nowak Przemysław
2
Sodo Wojciech
1
  11:9  4:11  8:11
Janik Adrian
2
Kamracki Marcin
2
  11:9  11:5
Patałąg Piotr
0
Nowak Przemysław
0
  10:12  3:11
Janik Adrian
2
Kamracki Marcin
0
  1:11  7:11
Janik Adrian
2
Janik Adrian
Miejsca 11 - 12
Patałąg Piotr
W
WALKOVER
Nowak Przemysław
2
Nowak Przemysław
Miejsca 13 - 16
Noszczyk Michał
2
  11:6  11:7
Złoto Gabriel
0
Sikora Adam
1
  11:9  8:11  9:11
Sodo Wojciech
2
Noszczyk Michał
2
WALKOVER
Sodo Wojciech
W
Noszczyk Michał
Miejsca 15 - 16
Złoto Gabriel
0
  9:11  5:11
Sikora Adam
2
Sikora Adam
Miejsca 17 - 32
Bye
Wikliński Wojciech
Kastelik Paweł
Bye
Brodowski Arkadiusz
1
  12:14  11:7  11:13
Białas Paweł
2
Koch Mateusz
Bye
Bye
Adamiec Rafał
Kortas Andrzej
2
  11:9  11:6
Bekus Radosław
0
Brzęska Bartosz
1
  6:11  11:6  7:11
Burczak Grzegorz
2
Wilk Artur
Bye
Wikliński Wojciech
0
  7:11  4:11
Kastelik Paweł
2
Białas Paweł
0
  6:11  11:13
Koch Mateusz
2
Adamiec Rafał
0
  8:11  3:11
Kortas Andrzej
2
Burczak Grzegorz
0
  9:11  10:12
Wilk Artur
2
Kastelik Paweł
0
  6:11  11:13
Koch Mateusz
2
Kortas Andrzej
2
  11:8  11:9
Wilk Artur
0
Koch Mateusz
1
  12:10  6:11  10:12
Kortas Andrzej
2
Kortas Andrzej
Miejsca 19 - 20
Kastelik Paweł
0
  11:13  9:11
Wilk Artur
2
Wilk Artur
Miejsca 21 - 24
Wikliński Wojciech
2
  9:11  11:5  11:7
Białas Paweł
1
Adamiec Rafał
0
  8:11  9:11
Burczak Grzegorz
2
Wikliński Wojciech
2
WALKOVER
Burczak Grzegorz
W
Wikliński Wojciech
Miejsca 23 - 24
Białas Paweł
W
WALKOVER
Adamiec Rafał
2
Adamiec Rafał
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Brodowski Arkadiusz
Bye
Bye
Bekus Radosław
Brzęska Bartosz
Bye
Bye
Brodowski Arkadiusz
Bekus Radosław
0
  4:11  8:11
Brzęska Bartosz
2
Brodowski Arkadiusz
0
  6:11  5:11
Brzęska Bartosz
2
Brzęska Bartosz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bekus Radosław
Bekus Radosław
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:32:02 17-11-2017