Zakończenie wakacji z Better Life Catering Dietetyczny kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kleczyński MarcinBrak informacji Lubin 162 1
3 Łukasik PatrykBrak informacji Wrocław 226 2
2 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 192 3
4 Milczarkiewicz ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 316 4
7 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 414 5
5 Michalak RadosławBrak informacji Konin 344 6
9 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 492 7
8 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 450 8
11 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 630 9
6 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 394 10
16 Nowak MikołajPotwierdzony Kościan 974 11
10 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 563 12
12 Michalczak ŁukaszBrak informacji Bojanowo 707 13
14 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 793 14
13 Raburski MironBrak informacji 758 15
15 Bok JakubPotwierdzony Nowy Tomyśl 824 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kleczyński Marcin
2
  11:2  11:2
Rozestwiński Jacek
0
Przybylski Tomasz
2
  11:4  11:6
Buszkiewicz Tomasz
0
Pilarczyk Marcin
2
  11:4  10:12  11:7
Raburski Miron
1
Rembowiecki Arkadiusz
1
  11:5  6:11  3:11
Milczarkiewicz Łukasz
2
Łukasik Patryk
2
  11:4  11:8
Michalczak Łukasz
0
Michalak Radosław
2
  11:6  11:3
Nowak Mikołaj
0
Bok Jakub
0
  2:11  5:11
Zarwański Piotr
2
Kowalczyk Emil
1
  12:10  8:11  3:11
Cendal Szymon
2
Kleczyński Marcin
2
  11:7  14:12
Przybylski Tomasz
0
Pilarczyk Marcin
0
  12:14  11:13
Milczarkiewicz Łukasz
2
Łukasik Patryk
2
  11:5  9:11  11:2
Michalak Radosław
1
Zarwański Piotr
0
  9:11  8:11
Cendal Szymon
2
Kleczyński Marcin
3
  11:2  11:4  11:6
Milczarkiewicz Łukasz
0
Łukasik Patryk
3
  13:11  14:12  11:3
Cendal Szymon
0
Kleczyński Marcin
3
  12:10  11:8  4:11  11:7
Łukasik Patryk
1
Kleczyński Marcin
Miejsca 3 - 4
Milczarkiewicz Łukasz
0
  7:11  4:11  6:11
Cendal Szymon
3
Cendal Szymon
Miejsca 5 - 8
Przybylski Tomasz
2
  11:5  11:6
Pilarczyk Marcin
0
Michalak Radosław
2
  11:8  11:8
Zarwański Piotr
0
Przybylski Tomasz
2
  11:6  12:10
Michalak Radosław
0
Przybylski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Pilarczyk Marcin
0
  7:11  2:11
Zarwański Piotr
2
Zarwański Piotr
Miejsca 9 - 16
Rozestwiński Jacek
2
  7:11  12:10  11:6
Buszkiewicz Tomasz
1
Raburski Miron
0
  9:11  7:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Michalczak Łukasz
1
  7:11  14:12  15:17
Nowak Mikołaj
2
Bok Jakub
0
  5:11  9:11
Kowalczyk Emil
2
Rozestwiński Jacek
1
  8:11  11:8  7:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Nowak Mikołaj
0
  7:11  7:11
Kowalczyk Emil
2
Rembowiecki Arkadiusz
0
  7:11  5:11
Kowalczyk Emil
2
Kowalczyk Emil
Miejsca 11 - 12
Rozestwiński Jacek
0
  3:11  1:11
Nowak Mikołaj
2
Nowak Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:2  8:11  11:8
Raburski Miron
1
Michalczak Łukasz
2
  11:4  7:11  11:7
Bok Jakub
1
Buszkiewicz Tomasz
1
  13:11  5:11  8:11
Michalczak Łukasz
2
Michalczak Łukasz
Miejsca 15 - 16
Raburski Miron
2
  11:3  11:7
Bok Jakub
0
Raburski Miron
Stan na: 10:30:42 23-11-2017