Rozpoczęcie sezonu z NorDan Squash Cup Vol. 4 kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 147 1
4 Łukasik PatrykBrak informacji Wrocław 225 2
14 Sanojca MaciejBrak informacji Głogów 2530 3
3 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 216 4
10 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 383 5
5 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 247 6
9 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 382 7
16 Mazur PiotrBrak informacji Poznań 497 8
7 Milczarkiewicz ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 315 9
13 Zarwański PiotrBrak informacji Bojanowo 490 10
11 Kowalski GrzegorzPotwierdzony Olbrachtów 422 11
6 Dolata SzymonWalkover Łąkie 288 12
2 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 192 13
8 Manow StefanWalkover 337 16
12 Pilarczyk MarcinWalkover Wolsztyn 443 16
15 Czeszyński TomaszWalkover Karpicko 926 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 02-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kleczyński Marcin
2
WALKOVER
Manow Stefan
W
Mazur Piotr
2
  11:9  11:7
Dolata Szymon
0
Pilarczyk Marcin
1
  7:11  11:9  9:11
Przybylski Tomasz
2
Zarwański Piotr
1
  11:7  5:11  8:11
Ripa Adam
2
Łukasik Patryk
2
  12:10  11:0
Czeszyński Tomasz
0
Milczarkiewicz Łukasz
0
  11:13  6:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Sanojca Maciej
2
  11:7  11:4
Kowalski Grzegorz
0
Bulczyński Rafał
2
  11:1  8:11  11:5
Cendal Szymon
1
Kleczyński Marcin
2
  11:5  11:5
Mazur Piotr
0
Przybylski Tomasz
0
  9:11  11:13
Ripa Adam
2
Łukasik Patryk
2
  11:13  11:9  11:9
Rembowiecki Arkadiusz
1
Sanojca Maciej
2
  12:10  11:8
Bulczyński Rafał
0
Kleczyński Marcin
3
  11:4  12:10  11:0
Ripa Adam
0
Łukasik Patryk
3
  11:9  11:7  11:7
Sanojca Maciej
0
Kleczyński Marcin
3
  5:11  11:6  11:8  11:4
Łukasik Patryk
1
Kleczyński Marcin
Miejsca 3 - 4
Ripa Adam
1
  8:11  6:11  11:8  0:11
Sanojca Maciej
3
Sanojca Maciej
Miejsca 5 - 8
Mazur Piotr
0
  9:11  8:11
Przybylski Tomasz
2
Rembowiecki Arkadiusz
1
  11:13  11:4  8:11
Bulczyński Rafał
2
Przybylski Tomasz
2
  5:11  12:10  11:5
Bulczyński Rafał
1
Przybylski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Mazur Piotr
0
  10:12  4:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 9 - 16
Bye
Dolata Szymon
Pilarczyk Marcin
W
WALKOVER
Zarwański Piotr
2
Czeszyński Tomasz
W
WALKOVER
Milczarkiewicz Łukasz
2
Kowalski Grzegorz
2
  11:9  6:11  11:6
Cendal Szymon
1
Dolata Szymon
0
  4:11  10:12
Zarwański Piotr
2
Milczarkiewicz Łukasz
2
  11:8  11:6
Kowalski Grzegorz
0
Zarwański Piotr
1
  11:9  7:11  7:11
Milczarkiewicz Łukasz
2
Milczarkiewicz Łukasz
Miejsca 11 - 12
Dolata Szymon
W
WALKOVER
Kowalski Grzegorz
2
Kowalski Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Bye
Cendal Szymon
Bye
Cendal Szymon
Cendal Szymon
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 09:21:46 15-12-2017