fairPlayce Squash Series Season02 Episode03 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
10 Szymaczek PiotrPotwierdzony Bogucin 727 1
2 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 282 2
1 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 261 3
23 Marcinkowski JanWalkover Poznań 2232 4
5 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 559 5
6 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 598 6
9 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 697 7
16 Wróblewski MichałPotwierdzony Poznań 1027 8
8 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 632 9
7 Grala PawełPotwierdzony Poznań 607 10
21 Hetman MarekPotwierdzony Konin 2187 11
13 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 859 12
22 Osiak AndrzejPotwierdzony Poznań 2190 13
3 Paczesny HubertWalkover Kalisz 408 14
4 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 523 15
18 Baryła KajetanWalkover Poznań 1529 16
24 Splitt RobertPotwierdzony Poznań 17
11 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 749 18
15 Juszczak GrzegorzPotwierdzony Kwileń 1020 19
19 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 1569 20
12 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 801 21
14 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 865 22
17 Mańkowski DariuszPotwierdzony Poznań 1216 23
20 Rydzewski MateuszPotwierdzony Poznań 1775 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 30-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Chocaj Patryk
Bye
Rydzewski Mateusz
0
  9:11  3:11
Baryła Kajetan
2
Piechocki Maciej
2
  11:4  11:3
Juszczak Grzegorz
0
Bye
Sikorski Grzegorz
Grala Paweł
Bye
Chudziak Dariusz
0
  5:11  3:11
Wróblewski Michał
2
Szymaczek Piotr
2
  11:5  11:6
Splitt Robert
0
Bye
Paczesny Hubert
Skąpski Bartłomiej
Bye
Marcinkowski Jan
2
  11:4  11:5
Roszkowski Maciej
0
Ostapiński Łukasz
0
  9:11  11:13
Gajewski Marek
2
Bye
Markiewicz Patryk
Kotkowiak Mateusz
Bye
Osiak Andrzej
2
  11:6  11:3
Mrozik Tomasz
0
Mańkowski Dariusz
0
  5:11  6:11
Hetman Marek
2
Bye
Dolata Szymon
Chocaj Patryk
2
  11:3  11:6
Baryła Kajetan
0
Piechocki Maciej
0
  5:11  6:11
Sikorski Grzegorz
2
Grala Paweł
0
  4:11  7:11
Wróblewski Michał
2
Szymaczek Piotr
2
  11:5  11:6
Paczesny Hubert
0
Skąpski Bartłomiej
0
  3:11  6:11
Marcinkowski Jan
2
Gajewski Marek
2
  11:4  11:4
Markiewicz Patryk
0
Kotkowiak Mateusz
2
  11:3  11:5
Osiak Andrzej
0
Hetman Marek
0
  2:11  6:11
Dolata Szymon
2
Chocaj Patryk
2
  11:4  11:5
Sikorski Grzegorz
0
Wróblewski Michał
0
  5:11  3:11
Szymaczek Piotr
2
Marcinkowski Jan
2
  12:10  8:11  11:6
Gajewski Marek
1
Kotkowiak Mateusz
0
  3:11  7:11
Dolata Szymon
2
Chocaj Patryk
0
  5:11  9:11  8:11
Szymaczek Piotr
3
Marcinkowski Jan
0
  9:11  4:11  1:11
Dolata Szymon
3
Szymaczek Piotr
3
  11:5  11:7  7:11  11:7
Dolata Szymon
1
Szymaczek Piotr
Miejsca 3 - 4
Chocaj Patryk
3
WALKOVER
Marcinkowski Jan
W
Chocaj Patryk
Miejsca 5 - 8
Sikorski Grzegorz
2
  8:11  16:14  11:7
Wróblewski Michał
1
Gajewski Marek
1
  11:9  4:11  5:11
Kotkowiak Mateusz
2
Sikorski Grzegorz
1
  11:9  5:11  6:11
Kotkowiak Mateusz
2
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 7 - 8
Wróblewski Michał
0
  6:11  7:11
Gajewski Marek
2
Gajewski Marek
Miejsca 9 - 16
Baryła Kajetan
W
WALKOVER
Piechocki Maciej
2
Grala Paweł
2
  11:9  12:10
Paczesny Hubert
0
Skąpski Bartłomiej
0
  5:11  6:11
Markiewicz Patryk
2
Osiak Andrzej
1
  2:11  11:5  4:11
Hetman Marek
2
Piechocki Maciej
1
  11:7  6:11  9:11
Grala Paweł
2
Markiewicz Patryk
2
  11:9  11:13  12:10
Hetman Marek
1
Grala Paweł
1
  11:5  5:11  3:11
Markiewicz Patryk
2
Markiewicz Patryk
Miejsca 11 - 12
Piechocki Maciej
1
  11:8  0:11  4:11
Hetman Marek
2
Hetman Marek
Miejsca 13 - 16
Bye
Paczesny Hubert
Skąpski Bartłomiej
1
  12:10  10:12  6:11
Osiak Andrzej
2
Paczesny Hubert
W
WALKOVER
Osiak Andrzej
2
Osiak Andrzej
Miejsca 15 - 16
Bye
Skąpski Bartłomiej
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Bye
Rydzewski Mateusz
Juszczak Grzegorz
Bye
Bye
Chudziak Dariusz
Splitt Robert
Bye
Bye
Roszkowski Maciej
Ostapiński Łukasz
Bye
Bye
Mrozik Tomasz
Mańkowski Dariusz
Bye
Rydzewski Mateusz
1
  11:8  6:11  6:11
Juszczak Grzegorz
2
Chudziak Dariusz
0
  2:11  2:11
Splitt Robert
2
Roszkowski Maciej
2
  5:11  11:4  13:11
Ostapiński Łukasz
1
Mrozik Tomasz
2
  11:5  11:8
Mańkowski Dariusz
0
Juszczak Grzegorz
0
  5:11  7:11
Splitt Robert
2
Roszkowski Maciej
2
  11:8  11:3
Mrozik Tomasz
0
Splitt Robert
2
  7:11  11:8  11:8
Roszkowski Maciej
1
Splitt Robert
Miejsca 19 - 20
Juszczak Grzegorz
2
  11:7  11:5
Mrozik Tomasz
0
Juszczak Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Rydzewski Mateusz
1
  8:11  11:6  4:11
Chudziak Dariusz
2
Ostapiński Łukasz
2
  11:8  9:11  11:6
Mańkowski Dariusz
1
Chudziak Dariusz
0
  1:11  8:11
Ostapiński Łukasz
2
Ostapiński Łukasz
Miejsca 23 - 24
Rydzewski Mateusz
1
  10:12  11:6  9:11
Mańkowski Dariusz
2
Mańkowski Dariusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:07:24 22-11-2017