fairPlayce Squash Series Season02 Episode04 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 181 1
4 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 401 2
7 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 553 3
2 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 330 4
10 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 755 5
11 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 765 6
3 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 350 7
6 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 552 8
9 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 647 9
12 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 794 10
5 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 533 11
16 Mrozik TomaszBrak informacji Trzcianka 1431 12
8 Grala PawełPotwierdzony Poznań 633 13
13 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 923 14
15 Matus MichałBrak informacji Trzcianka 2875 15
14 Baryła KajetanWalkover Poznań 1044 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
2
  11:4  11:5
Gajewski Marek
0
Roszkowski Maciej
2
  8:11  11:7  12:10
Matus Michał
1
Skąpski Bartłomiej
0
  10:12  7:11
Kotkowiak Mateusz
2
Grala Paweł
1
  11:9  10:12  7:11
Piotrowski Karol
2
Paczesny Hubert
2
  12:10  8:11  11:5
Mrozik Tomasz
1
Sikorski Grzegorz
2
  9:11  11:4  11:6
Baryła Kajetan
1
Ślązak Marcin
2
  11:3  11:2
Wroński Piotr
0
Chudziak Dariusz
0
  3:11  11:13
Grishin Sergei
2
Cendal Szymon
2
  12:10  9:11  11:6
Roszkowski Maciej
1
Kotkowiak Mateusz
2
  11:5  11:6
Piotrowski Karol
0
Paczesny Hubert
2
  11:5  11:9
Sikorski Grzegorz
0
Ślązak Marcin
1
  11:6  9:11  7:11
Grishin Sergei
2
Cendal Szymon
3
  11:4  11:9  8:11  13:11
Kotkowiak Mateusz
1
Paczesny Hubert
3
  12:10  11:4  11:3
Grishin Sergei
0
Cendal Szymon
3
  11:9  11:7  11:6
Paczesny Hubert
0
Cendal Szymon
Miejsca 3 - 4
Kotkowiak Mateusz
3
  11:5  11:5  11:5
Grishin Sergei
0
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 5 - 8
Roszkowski Maciej
2
  11:6  11:3
Piotrowski Karol
0
Sikorski Grzegorz
1
  8:11  12:10  5:11
Ślązak Marcin
2
Roszkowski Maciej
1
  7:11  11:8  10:12
Ślązak Marcin
2
Ślązak Marcin
Miejsca 7 - 8
Piotrowski Karol
2
  11:3  11:7
Sikorski Grzegorz
0
Piotrowski Karol
Miejsca 9 - 16
Gajewski Marek
2
  11:4  11:7
Matus Michał
0
Skąpski Bartłomiej
2
  4:11  11:8  11:5
Grala Paweł
1
Mrozik Tomasz
2
WALKOVER
Baryła Kajetan
W
Wroński Piotr
2
  7:11  11:9  11:7
Chudziak Dariusz
1
Gajewski Marek
2
  11:7  11:7
Skąpski Bartłomiej
0
Mrozik Tomasz
0
  7:11  3:11
Wroński Piotr
2
Gajewski Marek
2
  11:1  14:12
Wroński Piotr
0
Gajewski Marek
Miejsca 11 - 12
Skąpski Bartłomiej
2
  11:3  9:11  11:8
Mrozik Tomasz
1
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Matus Michał
0
  11:13  10:12
Grala Paweł
2
Bye
Chudziak Dariusz
Grala Paweł
2
  11:6  11:2
Chudziak Dariusz
0
Grala Paweł
Miejsca 15 - 16
Matus Michał
Bye
Matus Michał
Stan na: 16:51:34 17-12-2017