kat B w Sqush Up - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kleczyński MarcinBrak informacji Lubin 148 1
2 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 177 2
4 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 291 3
3 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 180 4
5 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 320 5
11 Balikowski PrzemysławBrak informacji Łężyca 904 6
7 Łuczak MichałBrak informacji Zielona Góra 422 7
6 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 401 8
8 Kucza PrzemysławBrak informacji Gubin 475 9
10 Polechoński CezaryBrak informacji Sulechów 585 10
9 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 569 11
16 Skibiński JakubBrak informacji Zielona Góra 1361 12
13 Zgaińska MagdalenaBrak informacji Zielona Góra 1329 13
12 Błaszkiewicz MartaBrak informacji Zielona Góra 940 14
15 Janowski TomaszBrak informacji Zielona Góra 1817 15
14 Wnęk DorotaBrak informacji Zielona Góra 1457 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kleczyński Marcin
2
  11:7  11:8
Rozestwiński Jacek
0
Sobków Szymon
2
  11:9  11:9
Zgaińska Magdalena
0
Balikowski Przemysław
2
  11:8  11:8
Janowski Tomasz
0
Polechoński Cezary
0
  9:11  9:11
Zjawin Jakub
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:7  7:11  11:7
Kucza Przemysław
1
Wnęk Dorota
0
  9:11  8:11
Mohamed Nazia
2
Łuczak Michał
2
  11:7  11:6
Błaszkiewicz Marta
0
Skibiński Jakub
0
  7:11  7:11
Przygocki Przemysław
2
Kleczyński Marcin
2
  11:9  11:8
Sobków Szymon
0
Balikowski Przemysław
0
  8:11  9:11
Zjawin Jakub
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:8  11:9
Mohamed Nazia
0
Łuczak Michał
0
  8:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Kleczyński Marcin
2
  11:4  11:6
Zjawin Jakub
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  9:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Kleczyński Marcin
2
  11:9  11:7
Przygocki Przemysław
0
Kleczyński Marcin
Miejsca 3 - 4
Zjawin Jakub
0
  7:11  5:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 5 - 8
Sobków Szymon
0
  8:11  9:11
Balikowski Przemysław
2
Mohamed Nazia
2
  11:9  11:9
Łuczak Michał
0
Balikowski Przemysław
0
  9:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Mohamed Nazia
Miejsca 7 - 8
Sobków Szymon
0
  9:11  9:11
Łuczak Michał
2
Łuczak Michał
Miejsca 9 - 16
Rozestwiński Jacek
2
  11:7  11:8
Zgaińska Magdalena
0
Janowski Tomasz
0
  8:11  9:11
Polechoński Cezary
2
Kucza Przemysław
2
  11:6  11:6
Wnęk Dorota
0
Błaszkiewicz Marta
0
  8:11  5:11
Skibiński Jakub
2
Rozestwiński Jacek
0
  9:11  9:11
Polechoński Cezary
2
Kucza Przemysław
2
  11:9  11:5
Skibiński Jakub
0
Polechoński Cezary
0
  6:11  7:11
Kucza Przemysław
2
Kucza Przemysław
Miejsca 11 - 12
Rozestwiński Jacek
2
  11:9  11:9
Skibiński Jakub
0
Rozestwiński Jacek
Miejsca 13 - 16
Zgaińska Magdalena
2
  11:8  11:8
Janowski Tomasz
0
Wnęk Dorota
0
  6:11  6:11
Błaszkiewicz Marta
2
Zgaińska Magdalena
2
  11:9  11:9
Błaszkiewicz Marta
0
Zgaińska Magdalena
Miejsca 15 - 16
Janowski Tomasz
2
  9:11  11:6  11:5
Wnęk Dorota
1
Janowski Tomasz
Stan na: 08:15:08 22-10-2017