www.kolagen.pro & Eye tour vol.2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 10 1
2 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 13 2
3 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 19 3
8 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 145 4
6 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 115 5
4 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 36 6
7 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 141 7
5 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 83 8
9 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 158 9
11 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 182 10
13 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 365 11
14 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 371 12
16 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 292 13
17 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 597 14
15 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 408 15
10 Drążkowiak SebastianWalkover Poznań 169 16
23 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 573 17
18 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 598 18
21 Czekałowski MaciejPotwierdzony Zielona Góra 1911 19
20 Przepióra SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 1584 20
22 Zaręba AnitaPotwierdzony Wrocław 1946 21
19 Błaszkiewicz MartaPotwierdzony Zielona Góra 1484 22
12 Firfas RafałWalkover Maksymilianowo 250 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 17-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
Bye
Bye
Drążkowiak Sebastian
Brzeski Maciej
2
  11:3  11:2
Przepióra Sylwester
0
Bye
Śmiałek Maciej
Fulneczek Adrian
Bye
Błaszkiewicz Marta
0
  3:11  8:11
Sawicki Łukasz
2
Pierzgalski Marcin
2
  11:5  7:11  11:4
Bogdanowicz Katarzyna
1
Bye
Przybysz Grzegorz
Gajewski Grzegorz
Bye
Czekałowski Maciej
0
  9:11  4:11
Stachurski Jakub
2
Firfas Rafał
W
WALKOVER
Kucza Przemysław
2
Bye
Filipowski Dariusz
Kabaciński Maciej
Bye
Zaręba Anita
0
  3:11  3:11
Grishin Sergei
2
Szajder Przemysław
2
  11:5  8:11  11:5
Rozestwiński Jacek
1
Bye
Pyda Andrzej
Matejski Tomasz
2
WALKOVER
Drążkowiak Sebastian
W
Brzeski Maciej
0
  4:11  9:11
Śmiałek Maciej
2
Fulneczek Adrian
2
  11:3  11:6
Sawicki Łukasz
0
Pierzgalski Marcin
1
  7:11  11:6  6:11
Przybysz Grzegorz
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:6  11:5
Stachurski Jakub
0
Kucza Przemysław
0
  1:11  5:11
Filipowski Dariusz
2
Kabaciński Maciej
2
  11:3  11:4
Grishin Sergei
0
Szajder Przemysław
0
  6:11  2:11
Pyda Andrzej
2
Matejski Tomasz
3
  11:2  11:5  11:3
Śmiałek Maciej
0
Fulneczek Adrian
1
  6:11  13:11  7:11  10:12
Przybysz Grzegorz
3
Gajewski Grzegorz
0
  8:11  2:11  8:11
Filipowski Dariusz
3
Kabaciński Maciej
0
  6:11  6:11  10:12
Pyda Andrzej
3
Matejski Tomasz
3
  11:5  8:11  11:7  11:2
Przybysz Grzegorz
1
Filipowski Dariusz
1
  7:11  10:12  12:10  6:11
Pyda Andrzej
3
Matejski Tomasz
3
  11:9  11:4  11:13  11:8
Pyda Andrzej
1
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Przybysz Grzegorz
3
  9:11  11:9  11:7  11:9
Filipowski Dariusz
1
Przybysz Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Śmiałek Maciej
0
  3:11  1:11
Fulneczek Adrian
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:9  13:15  11:2
Kabaciński Maciej
1
Fulneczek Adrian
2
  12:10  7:11  11:5
Gajewski Grzegorz
1
Fulneczek Adrian
Miejsca 7 - 8
Śmiałek Maciej
2
  11:8  11:8
Kabaciński Maciej
0
Śmiałek Maciej
Miejsca 9 - 16
Bye
Brzeski Maciej
Sawicki Łukasz
1
  8:11  11:9  4:11
Pierzgalski Marcin
2
Stachurski Jakub
2
  11:2  9:11  11:5
Kucza Przemysław
1
Grishin Sergei
2
  8:11  11:4  11:3
Szajder Przemysław
1
Brzeski Maciej
1
  7:11  11:6  7:11
Pierzgalski Marcin
2
Stachurski Jakub
2
  11:4  11:4
Grishin Sergei
0
Pierzgalski Marcin
0
  2:11  10:12
Stachurski Jakub
2
Stachurski Jakub
Miejsca 11 - 12
Brzeski Maciej
2
  5:11  12:10  11:3
Grishin Sergei
1
Brzeski Maciej
Miejsca 13 - 16
Bye
Sawicki Łukasz
Kucza Przemysław
2
  9:11  11:6  12:10
Szajder Przemysław
1
Sawicki Łukasz
2
  12:10  12:10
Kucza Przemysław
0
Sawicki Łukasz
Miejsca 15 - 16
Bye
Szajder Przemysław
Szajder Przemysław
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Przepióra Sylwester
Bye
Bye
Błaszkiewicz Marta
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Bye
Czekałowski Maciej
Bye
Bye
Bye
Zaręba Anita
Rozestwiński Jacek
Bye
Bye
Przepióra Sylwester
Błaszkiewicz Marta
0
  5:11  4:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Czekałowski Maciej
Bye
Zaręba Anita
0
  7:11  11:13
Rozestwiński Jacek
2
Przepióra Sylwester
0
  10:12  7:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Czekałowski Maciej
1
  9:11  11:5  6:11
Rozestwiński Jacek
2
Bogdanowicz Katarzyna
2
  15:13  11:3
Rozestwiński Jacek
0
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 19 - 20
Przepióra Sylwester
1
  7:11  11:3  6:11
Czekałowski Maciej
2
Czekałowski Maciej
Miejsca 21 - 24
Bye
Błaszkiewicz Marta
Bye
Zaręba Anita
Błaszkiewicz Marta
0
  5:11  1:11
Zaręba Anita
2
Zaręba Anita
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 18:25:42 20-09-2017