Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kozłowski Łukasz
3
  11:9  11:8  7:11  11:4
Jasiński Paweł
1
Chudzicki Bartosz
3
  11:3  11:0  11:6
Pawlak Arkadiusz
0
Borowski Maciej
0
  7:11  1:11  10:12
Kowalski Hubert
3
Górka Grzegorz
3
  11:4  11:5  11:3
Gidziński Bolesław
0
Maciantowicz Maciej
3
  8:11  11:8  11:6  11:9
Paczesny Bartosz
1
Andrzejczyk Adrian
3
  15:13  7:11  12:10  9:11  11:6
Jóźwiak Piotr
2
Karp Adam
W
WALKOVER
Szymczak Marcin
3
Wilk Artur
0
  4:11  12:14  4:11
Wirowski Jakub
3
Michalak Radosław
3
  11:5  11:7  11:9
Filipczak Arkadiusz
0
Kabaciński Maciej
3
  8:11  11:9  11:7  5:11  11:6
Florczyk Paweł
2
Maliński Michał
0
  6:11  5:11  4:11
Wieczorek Maciej
3
Suchocki Dominik
3
  7:11  11:5  9:11  11:7  11:6
Gudaczewski Paweł
2
Kampa Wojciech
0
  6:11  2:11  5:11
Gigoń Grzegorz
3
Pietras Krzysztof
3
  11:2  11:7  11:0
Bałdyga Artur
0
Bolechała Tomasz
3
WALKOVER
Krzywak Sławomir
W
Owczarczyk Łukasz
1
  12:14  11:8  8:11  5:11
Rygielski Rafał
3
Kozłowski Łukasz
3
  7:11  11:8  6:11  11:7  11:7
Chudzicki Bartosz
2
Kowalski Hubert
0
  2:11  2:11  2:11
Górka Grzegorz
3
Maciantowicz Maciej
3
  11:3  11:3  11:4
Andrzejczyk Adrian
0
Szymczak Marcin
2
  6:11  11:2  13:11  7:11  5:11
Wirowski Jakub
3
Michalak Radosław
0
  5:11  6:11  6:11
Kabaciński Maciej
3
Wieczorek Maciej
2
  11:6  11:8  8:11  12:14  9:11
Suchocki Dominik
3
Gigoń Grzegorz
3
  11:9  7:11  11:6  11:9
Pietras Krzysztof
1
Bolechała Tomasz
3
  11:3  11:8  11:6
Rygielski Rafał
0
Kozłowski Łukasz
0
  5:11  1:11  6:11
Górka Grzegorz
3
Maciantowicz Maciej
3
  11:4  11:7  11:4
Wirowski Jakub
0
Kabaciński Maciej
3
  11:3  11:8  11:8
Suchocki Dominik
0
Gigoń Grzegorz
2
  10:12  9:11  11:7  11:9  7:11
Bolechała Tomasz
3
Górka Grzegorz
0
  4:11  4:11  3:11
Maciantowicz Maciej
3
Kabaciński Maciej
3
  11:8  10:12  11:9  12:10
Bolechała Tomasz
1
Maciantowicz Maciej
3
  11:5  11:6  11:4
Kabaciński Maciej
0
Maciantowicz Maciej
Miejsca 3 - 4
Górka Grzegorz
2
  11:9  3:11  11:9  2:11  6:11
Bolechała Tomasz
3
Bolechała Tomasz
Miejsca 5 - 8
Kozłowski Łukasz
0
  4:11  4:11  4:11
Wirowski Jakub
3
Suchocki Dominik
1
  7:11  16:14  8:11  7:11
Gigoń Grzegorz
3
Wirowski Jakub
3
  11:5  11:1  11:5
Gigoń Grzegorz
0
Wirowski Jakub
Miejsca 7 - 8
Kozłowski Łukasz
1
  11:8  6:11  5:11  11:13
Suchocki Dominik
3
Suchocki Dominik
Miejsca 9 - 16
Chudzicki Bartosz
3
  11:8  12:10  6:11  8:11  11:4
Kowalski Hubert
2
Andrzejczyk Adrian
2
  11:8  11:7  1:11  6:11  6:11
Szymczak Marcin
3
Michalak Radosław
0
  4:11  4:11  4:11
Wieczorek Maciej
3
Pietras Krzysztof
3
  13:11  11:6  11:5
Rygielski Rafał
0
Chudzicki Bartosz
1
  8:11  16:14  7:11  7:11
Szymczak Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  14:12  12:14  12:10  11:9
Pietras Krzysztof
1
Szymczak Marcin
1
  10:12  8:11  11:6  7:11
Wieczorek Maciej
3
Wieczorek Maciej
Miejsca 11 - 12
Chudzicki Bartosz
3
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Chudzicki Bartosz
Miejsca 13 - 16
Kowalski Hubert
3
  11:13  6:11  11:5  11:6  11:7
Andrzejczyk Adrian
2
Michalak Radosław
0
  7:11  10:12  3:11
Rygielski Rafał
3
Kowalski Hubert
3
  7:11  11:6  11:8  8:11  13:11
Rygielski Rafał
2
Kowalski Hubert
Miejsca 15 - 16
Andrzejczyk Adrian
3
  11:7  11:7  7:11  11:9
Michalak Radosław
1
Andrzejczyk Adrian
Miejsca 17 - 32
Jasiński Paweł
3
  11:8  11:9  11:7
Pawlak Arkadiusz
0
Borowski Maciej
0
  5:11  2:11  2:11
Gidziński Bolesław
3
Paczesny Bartosz
3
  13:11  11:5  11:5
Jóźwiak Piotr
0
Bye
Kort 4, 11:30 25.11.2017
Wilk Artur
Filipczak Arkadiusz
0
  4:11  5:11  3:11
Florczyk Paweł
3
Maliński Michał
3
  11:3  11:4  12:10
Gudaczewski Paweł
0
Kampa Wojciech
0
  1:11  4:11  7:11
Bałdyga Artur
3
Krzywak Sławomir
W
WALKOVER
Owczarczyk Łukasz
3
Jasiński Paweł
3
  7:11  11:9  9:11  17:15  11:8
Gidziński Bolesław
2
Paczesny Bartosz
3
  11:4  11:3  11:9
Wilk Artur
0
Florczyk Paweł
3
  11:3  7:11  11:8  11:6
Maliński Michał
1
Bałdyga Artur
0
  11:13  10:12  11:13
Owczarczyk Łukasz
3
Jasiński Paweł
W
WALKOVER
Paczesny Bartosz
3
Florczyk Paweł
3
  11:8  11:2  11:9
Owczarczyk Łukasz
0
Paczesny Bartosz
W
WALKOVER
Florczyk Paweł
3
Florczyk Paweł
Miejsca 19 - 20
Jasiński Paweł
W
WALKOVER
Owczarczyk Łukasz
3
Owczarczyk Łukasz
Miejsca 21 - 24
Gidziński Bolesław
3
  8:11  11:8  4:11  12:10  11:7
Wilk Artur
2
Maliński Michał
3
  11:9  11:4  11:3
Bałdyga Artur
0
Gidziński Bolesław
1
  11:9  2:11  3:11  8:11
Maliński Michał
3
Maliński Michał
Miejsca 23 - 24
Wilk Artur
3
  12:14  11:8  11:7  12:10
Bałdyga Artur
1
Wilk Artur
Miejsca 25 - 32
Pawlak Arkadiusz
1
  8:11  6:11  11:3  9:11
Borowski Maciej
3
Jóźwiak Piotr
Kort 6, 14:00 25.11.2017
Bye
Filipczak Arkadiusz
0
  3:11  1:11  8:11
Gudaczewski Paweł
3
Kampa Wojciech
Kort 4, 16:00 25.11.2017
Bye
Borowski Maciej
0
  1:11  9:11  6:11
Jóźwiak Piotr
3
Gudaczewski Paweł
3
  11:5  11:8  11:5
Kampa Wojciech
0
Jóźwiak Piotr
3
WALKOVER
Gudaczewski Paweł
W
Jóźwiak Piotr
Miejsca 27 - 28
Borowski Maciej
3
  11:8  11:6  11:8
Kampa Wojciech
0
Borowski Maciej
Miejsca 29 - 32
Pawlak Arkadiusz
Kort 4, 18:00 25.11.2017
Bye
Filipczak Arkadiusz
Kort 2, 18:00 25.11.2017
Bye
Pawlak Arkadiusz
W
WALKOVER
Filipczak Arkadiusz
3
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 31 - 32
Bye
Kort 1, 20:30 25.11.2017
Bye
Bye
Stan na: 16:54:42 17-12-2017