Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kozik Marcin
Bye
Habrajski Artur
0
  3:11  4:11  7:11
Burak Michał
3
Jabłoński Paweł
3
  11:4  11:7  11:7
Bobkowski Przemysław
0
Bye
Firfas Rafał
Pazdaj Cezary
Bye
Gidziński Andrzej
0
  5:11  5:11  4:11
Konopka Mikołaj
3
Hibner Jacek
3
  11:3  5:11  11:2  11:6
Kaliński Wojciech
1
Bye
Kowalewski Jacek
Sowa Grzegorz Tiger
Bye
Boroń Adam
0
  6:11  4:11  2:11
Olkuski Sławomir
3
Cyran Dariusz
0
  5:11  4:11  6:11
Pach Piotr
3
Bye
Grudziński Sławomir
Paruszewski Andrzej
Bye
Kucharski Marcin
0
  3:11  9:11  4:11
Drygalski Rafał
3
Bye
Osiniak Bartłomiej
Bye
Banasiak Tomasz
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Burak Michał
3
Jabłoński Paweł
3
  11:2  12:10  11:6
Firfas Rafał
0
Pazdaj Cezary
0
  8:11  11:13  3:11
Konopka Mikołaj
3
Hibner Jacek
3
  11:2  11:13  11:3  11:5
Kowalewski Jacek
1
Sowa Grzegorz Tiger
3
  4:11  14:12  11:6  11:6
Olkuski Sławomir
1
Pach Piotr
3
  11:4  11:0  11:2
Grudziński Sławomir
0
Paruszewski Andrzej
0
  6:11  6:11  5:11
Drygalski Rafał
3
Osiniak Bartłomiej
0
  10:12  9:11  3:11
Banasiak Tomasz
3
Burak Michał
3
  7:11  12:10  12:10  11:6
Jabłoński Paweł
1
Konopka Mikołaj
1
  7:11  12:10  4:11  4:11
Hibner Jacek
3
Sowa Grzegorz Tiger
1
  8:11  11:7  7:11  7:11
Pach Piotr
3
Drygalski Rafał
3
  6:11  11:6  11:6  14:16  12:10
Banasiak Tomasz
2
Burak Michał
0
  4:11  3:11  5:11
Hibner Jacek
3
Pach Piotr
3
  11:1  11:3  11:6
Drygalski Rafał
0
Hibner Jacek
1
  6:11  11:13  11:8  1:11
Pach Piotr
3
Pach Piotr
Miejsca 3 - 4
Burak Michał
1
  11:5  9:11  2:11  2:11
Drygalski Rafał
3
Drygalski Rafał
Miejsca 5 - 8
Jabłoński Paweł
0
  5:11  9:11  9:11
Konopka Mikołaj
3
Sowa Grzegorz Tiger
3
  11:6  11:8  11:7
Banasiak Tomasz
0
Konopka Mikołaj
1
  11:9  6:11  11:13  8:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 7 - 8
Jabłoński Paweł
0
  8:11  13:15  11:13
Banasiak Tomasz
3
Banasiak Tomasz
Miejsca 9 - 16
Bye
Kort 5, 17:00 25.11.2017
Firfas Rafał
Pazdaj Cezary
0
  5:11  3:11  7:11
Kowalewski Jacek
3
Olkuski Sławomir
3
  11:6  12:10  11:4
Grudziński Sławomir
0
Paruszewski Andrzej
0
  3:11  4:11  11:13
Osiniak Bartłomiej
3
Firfas Rafał
0
  2:11  1:11  4:11
Kowalewski Jacek
3
Olkuski Sławomir
3
  11:7  11:7  11:2
Osiniak Bartłomiej
0
Kowalewski Jacek
3
  11:7  5:11  11:7  12:10
Olkuski Sławomir
1
Kowalewski Jacek
Miejsca 11 - 12
Firfas Rafał
3
  11:9  3:11  14:16  11:4  13:11
Osiniak Bartłomiej
2
Firfas Rafał
Miejsca 13 - 16
Bye
Kort 5, 19:00 25.11.2017
Pazdaj Cezary
Grudziński Sławomir
3
  11:4  11:2  11:4
Paruszewski Andrzej
0
Pazdaj Cezary
1
  6:11  9:11  11:9  4:11
Grudziński Sławomir
3
Grudziński Sławomir
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 3, 22:00 25.11.2017
Paruszewski Andrzej
Paruszewski Andrzej
Miejsca 17 - 32
Bye
Habrajski Artur
Bobkowski Przemysław
Bye
Bye
Gidziński Andrzej
Kaliński Wojciech
Bye
Bye
Boroń Adam
Cyran Dariusz
Bye
Bye
Kucharski Marcin
Bye
Bye
Habrajski Artur
0
  5:11  6:11  4:11
Bobkowski Przemysław
3
Gidziński Andrzej
0
  3:11  7:11  5:11
Kaliński Wojciech
3
Boroń Adam
0
  3:11  6:11  4:11
Cyran Dariusz
3
Kucharski Marcin
Bye
Bobkowski Przemysław
1
  9:11  11:5  9:11  8:11
Kaliński Wojciech
3
Cyran Dariusz
3
  15:13  11:2  11:2
Kucharski Marcin
0
Kaliński Wojciech
3
  11:6  11:6  11:8
Cyran Dariusz
0
Kaliński Wojciech
Miejsca 19 - 20
Bobkowski Przemysław
3
  11:6  13:11  11:6
Kucharski Marcin
0
Bobkowski Przemysław
Miejsca 21 - 24
Habrajski Artur
0
  3:11  8:11  4:11
Gidziński Andrzej
3
Boroń Adam
Kort 4, 19:30 25.11.2017
Bye
Gidziński Andrzej
3
WALKOVER
Boroń Adam
W
Gidziński Andrzej
Miejsca 23 - 24
Habrajski Artur
Kort 5, 21:00 25.11.2017
Bye
Habrajski Artur
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:54:54 17-12-2017