Grasz deblowo, punkty liczysz indywidualnie!

 

Rozgrywki na zasadach gry Mexicano

Mexicano to gra deblowa, rozgrywana w stylu tie-breakowym, gdzie po pierwszym punkcie, serwujący zmienia się co dwa punkty.

Każdy mecz rozgrywa się do W SUMIE 21 punktów. Wynik może wyglądać np. 17-4, 11-10, 5-16. Zmiana serwującego w stylu tie-breakowym.

Po rozegranym meczu, system dobiera kolejne pary na podstawie wyników, i rozgrywa się kolejny mecz do 21 punktów. Zdobyte w każdym meczu punkty sumują się dla każdego zawodnika, a osoba, która wygra najwięcej meczów (jeżeli tyle samo to w drugiej kolejności punktów) - WYGRYWA. 

 

Sezony ligi

W danym sezonie zbiera się punkty do dwóch rankingów:

1) za frekwencję

2) za wyniki 

Na zwycięzców czekają WARTOŚCIOWE NAGRODY!

 

Zapisy

indywidualnie, przez aplikację bo5.pl, do godziny 15.00 w każdy wtorek.

Jeśli z powodów losowych zawodnik wypisuje się z ligi PO TERMINIE ZGŁOSZEŃ- prosimy o JAK NAJSZYBSZĄ notyfikację SMS lub telefoniczną organizatorowi: 504 961 122. 

 

Ogłoszenie podziału na grupy*

Wtorek, w przedziale 18- 24.00. Informacja w systemie bo5 i na grupach whatsapp.

 

Koszt

72zł/osobę opłata online; 82zł/osobę opłata w recepcji

Zwycięzcy grup (miejsce pierwsze każdej z grup) wygrywają DARMOWE UCZESTNICTWO w kolejnym tygodniu ligi. Nagrodę można odebrać jedynie w kolejnym tygodniu ligi. Jeśli zawodnik nie będzie obecny, nagroda NIE PRZECHODZI na kolejny termin Ligi Padla Mexicano.

 

Godzina

Grupa początkujący i średniozaawansowani: 18.00-20.00

Grupa zaawansowani: 20.00-22.00

 

Miejsce

Fabryka Energii, ul. Łukasińskiego 110 Szczecin

 

*Zwycięzcy grup Mexicano mogą zagrać w grupie zaawansowanej. Osoby kończące na ostatnich miejscach grupy zaawansowanej, wracają do pierwszej grupy i walczą o kolejne wejście do grupy zaawansowanych . W przypadku gdy grupa pro (zaawansowana) liczy 8 osób, tylko 2 osoby z ostatniej rundy z grupy 1 awansują do grupy wyższej. 

**Podział grup może się różnić w zależności od liczby zgłoszeń. Organizator rezerwuje sobie prawo do podziału na grupy wedle liczby zgłoszeń i własnego osądu.

***Organizator rezerwuje sobie prawo do zmiany godziny startu ligi na podstawie liczby zgłoszeń.