Środowa Liga Open w FA Strzegomska

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichSuma 18 najlepszychStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Kudla Marcin1918.41752.180082.5895.910091%
2Olkuski Sławomir1534.51534.5217.68217.687085.394.5582%
3Lontkowski Marcin1401.721401.72132.78350.4670.9787.610073%
4Janik Konrad1374.411374.4127.31377.7756.4576.494.1982%
5Frankowski Dariusz1168.571168.57205.84583.6156.457380.9173%
6Lubryka Dawid1143.151143.1525.42609.0370.9787.994.5559%
7Słociński Michał1103.131103.1340.02649.0556.4573.580.9168%
8Mazurek Konrad1072.871072.8730.26679.3170.9782.593.3359%
9Droździk Janusz1060.871060.8712691.3136.1366.378.1873%
10Grzesiak Dawid1022.121022.1238.75730.0656.4563.979.6873%
11Zieliński Paweł1002.261002.2619.86749.9245.4555.764.5582%
12Rudakow Włodzimierz971.47971.4730.79780.7162.2674.780.9159%
13Cały Roman943.6943.627.87808.5841.9452.464.5582%
14Młyński Oskar829.91829.91113.69922.2762.2675.489.0950%
15Startek Kamila693.93693.93135.981058.2541.9453.468.0659%
16Durmowicz Dariusz690.51690.513.421061.6730.324661.8268%
17Siekiera Mariusz740.32683.337.181068.8526.673747.7491%
18Tłuszcz Jacek642.99642.9940.341109.1970.9791.910032%
19Graboń Marcin584.47584.4758.521167.7142.7358.47045%
20Stramski Krzysztof566.02566.0218.451186.165062.973.8741%
21Zrałka Mateusz544.09544.0921.931208.0927.4236.345.4568%
22Binkowski Wojciech522.02522.0222.071230.1630.3240.250.9159%
23Kapelski Michał504.42504.4217.61247.7637.2750.462.2645%
24Braciszewicz Michał498.94498.945.481253.2450.6562.476.7736%
25Burdziuk Aleksandra493.66493.665.281258.5230.3241.159.3555%
26Mourglia Héctor434.67434.6758.991317.5153.6462.179.6832%
27Kasprzak Maciej422.66422.6612.011329.5226.3635.245.4555%
28Zarówna Klaudyna412.29412.2910.371339.8968.0682.594.5523%
29Bielinis Adam360.68360.6851.611391.5102031.8282%
30Mróz Jacek354.25354.256.431397.9382.5888.610018%
31Turów Tomasz267.22267.2287.031484.9641.9453.461.8223%
32Cichoradzki Wojciech259.86259.867.361492.321021.737.2755%
33Wójcik Maciej248.3248.311.561503.8821.613139.0336%
34Czerska Patrycja253.17243.175.131509.011013.321.6186%
35Gazur Grzegorz236.48236.486.691515.720.9129.636.1336%
36Olesiński Piotr207.47207.4729.011544.7115.4525.936.1336%
37Stuglik Patrycja200.13200.137.341552.0526.3633.439.0327%
38Bujalski Dawid193.62193.626.511558.5641.9448.459.0918%
39Smoła Marcin179.5179.514.121572.6830.3235.942.7323%
40Dac Paweł168.77168.7710.731583.4179.6884.489.099%
41Iwaniec Marcin160.74160.748.031591.4450.6553.656.4514%
42Chojnacki Bartłomiej157.86157.862.881594.3278.1878.979.689%
43Nowowiejski Dominik154.02154.023.841598.1636.1338.542.7318%
44Marchewka Sebastian135.48135.4818.541616.736.1345.259.3514%
45Danek Michał134.05134.051.431618.1320.9133.553.5518%
46Maksymowicz Grzegorz129.68129.684.371622.536.1343.253.5514%
47Kabath Michał107.1107.122.581645.0853.5553.653.559%
48Anioł Oliwia101.96101.965.141650.2227.423437.2714%
49Lenkov Andrej1001001.961652.181001001005%
49Wyszyński Kamil10010001652.181001001005%
51Zhdamirova Ellina9090101662.1810101041%
52Owcarz Katarzyna82.5882.587.421669.682.5882.682.585%
52Tymczak Jakub82.5882.5801669.682.5882.682.585%
54Rosiński Hubert81.2381.231.351670.9530.3240.650.919%
55Shneider Sam80.9180.910.321671.2780.9180.980.915%
56Madejczyk Natalia707010.911682.187070705%
57Majchrzak Piotr62.5162.517.491689.671015.621.6118%
58Gawlik Adam59.3559.353.161692.8359.3559.459.355%
58Palka Barbara59.3559.3501692.8359.3559.459.355%
58Stepanov Vladyslav59.3559.3501692.8359.3559.459.355%
61Gierłachowski Jakub59.0959.090.261693.0959.0959.159.095%
62Jeziorski Wojciech36.7236.7222.371715.4615.8118.420.919%
63Dobrucki Jacek36.1336.130.591716.0536.1336.136.135%
64Dzikowska Beata33.2333.232.91718.9533.2333.233.235%
65Waszak Filip31.8231.821.411720.3631.8231.831.825%
66Pietrus Natalia30.3230.321.51721.8630.3230.330.325%
67Sędziejowska Małgorzata27.4227.422.91724.7627.4227.427.425%
68Jopek Wojciech20.9120.916.511731.2720.9120.920.915%
68Wójcik Maciej20.9120.9101731.2720.9120.920.915%
70Opanasenko Maria15.8115.815.11736.3715.8115.815.815%
71Misiński Maciej0015.811752.180000%
71Adamiak Piotr0001752.180000%