FIT STYLE STREFA LIGA SQUASHA – Regulamin

Gracze przydzielani są do grupy wg. stopnia zaawansowania, tak aby rywalizacja była atrakcyjniejsza dla uczestników. Po każdej kolejce możesz skorzystać z punktów do klasyfikacji generalnej. Po rozegranych meczach następują awanse i spadki. Formuła umożliwiająca dopisanie się nowych uczestników w procesie weryfikacji.

Fit Style Zone Liga Squasha do 9 kolejek rozgrywanych w poniedziałki i środy raz w tygodniu. Miejsce zwycięstwa Bolesławiec Staszica 13 .

  1. Po zgłoszeniu zgłoszenia do kolejki każdy zawodnik zostaje przydzielony do jednej z grup wg stopnia zaawansowania. O przydziale do grupy:

    ranking PFS -jeśli istnieje dla każdego
   • dzika karta organizatora
  2. Awans  uzyskują dwa pierwsze stanowiska z każdej grupy po każdej kolejce pracownika. W przypadku gdy obecnych będzie tylko 3 lub 4 graczy - awans i spadek tylko po jedny, zawodniku.
  3. Spadek z grupy do tworzenia grup dwa ostatnie miejsca   każdej kolejce każdego lub tak j.w.
  4. Systemowy król. Każda grupa będzie liczyć 5-7 zawodników i rozegrywać będzie grać „każdy z każdym” w systemie B03 . do dwóch wygranych meczów.
  5. Po rozegraniu kolejki ligowej trafne punkty do zwrotu ligowego
  6. Po rozegraniu 9 kolejek do obejrzenia wyników branych jest pod uwagę 8 najlepszych występów .
  7. Po rozegraniu ostatniej kolejki (29 czerwca 2022 r.) wśród uhonorowanych nagród otrzymano nagrodę za koszulkę z własnym nazwiskiem, a także sponsor rozda nagrody niespodzianki.
  8. W kwestiach nieocenionych przez badanie regulaminu oraz w kwestiach spornych każdego organizatora.

 

Wszyscy uczestnicy Ligi regulaminu obiektu, w którym rozgrywa się kolejka ligowa.
Osoba, która pomaga się zaangażować w Lidze, wykorzystuje funkcję przetwarzania danych osobowych, udostępnia jego imienia i działa na stronie internetowej www.fitstyle.com.pl oraz www.bo5.pl   i FB , udostępnia zdjęcia i nagrywanie filmów z jego udziałem oraz umieszczanie ich
w internecie oraz wykorzystywanie ich do celów promocyjnych.
Osoba wspierająca się bierze udział w Lidze oświadcza, że ​​bierze udział w sportach sportowych na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za wszelkie i wszystkie szkody wyrządzone podczas postępowania.
Osoba, która doznaje doznania w Lidze oświadcza, że ​​nie będzie wnosić żadnych skarg czy skutków na drodze sądowej za skutki, jak również możliwe uszczerbek na zdrowiu, zdarzeniami zdarzeniami w czasie trwania. Klub Fit Style Zone nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu przedstawiające udział w wyglądzie.

Klub Fit Style Zone zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

 

Zasady wprowadzone i wprowadzone, opłaty .


Zgłoszenie do każdej kolejki ligowej organizatorzy oraz recepcja klubu

Zgłoszenie do ligi squasha jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

 Płatności za kolejkę regulują się w recepcji  

Opłata za udział w lidze  wynosi 40 zł i  25 zł dla osób posiadających karty Multi Sport, Medicover  -płatne jest przed każdą rozpoczętą ligą w recepcji klubu.

 W przypadku nie odwołania udziału w kolejce (później niż 24h przed rozpoczęciem gier)  - gracz zobowiązany jest do zapłacenia za swój udział mimo jego nie obecności.

Jeśli rezygnacja z udziału w planowanej kolejce Ligi nastąpi wcześniej niż 24h przed rozpoczęciem meczów opłata nie będzie wymagana - ważne gracz nie spada ze swojej grupy.

Każdemu graczowi z ligii - Klub udostępnia kort w cenie 30 zł /h. . Cena obowiązuje bez względu na porę dnia. Warunek - należy wcześniej dokonac rezerwacji kortu. Rezerwując gracz powołuje się na ligę, recepcja sprawdza i gramy za 30 zł 😊

Rezygnacje z włączenia w kolejce ligowej  muszą być wspomagane bezpośrednio przez organizatora 

(Marta Piesyk tel. 663 456 347 )