Niedzielna Liga Squasha w Kahunie

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichSuma 10 najlepszychStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Leśniak Grzegorz4340434000460482,251090%
2Kowalik Tomasz38803880460460390431,147090%
3Ruka Paweł37003700180640430462,550080%
4Wala Oskar3650365050690430456,349080%
5Chruściel Grzegorz33303330320101030037041090%
6Hyams Martin32403240901100450462,948070%
6Bazyl Krzysztof324032400110037040542080%
8Fronc Paweł32103210301130310356,742090%
9Smułek Paweł31303130801210270313380100%
10Kugaudo Sławomir295029501801390490491,750060%
11Wolski Oskar2910291040143046048550060%
12Lipiński Paweł2870287040147037041044070%
13Pliszka Aleksander262026202501720340374,342070%
14Wróblewski Maciej21702170450217032043450050%
15Manowski Mariusz20702070100227031034537060%
16Wierzbicki Przemysław19701970100237036039441050%
17Małecki Maciej1950195020239037039041050%
18Buczek Karol1920192030242034038443050%
19Banacki Marcin19101910102430450477,550040%
20Wiśniewski Jarosław19001900102440270316,734060%
21Stanclik Paweł16301630270271029032635050%
22Wawreniuk Tomasz1610161020273028032239050%
23Błogowski Przemysław1600160010274037040042040%
24Nowatkowski Rafał147014701302870320367,540040%
25Ruta Michał14001400702940460466,747030%
26Majczak Kamil1380138020296044046048030%
27Ostrowski Piotr13301330503010290332,538040%
28Ziarkowski Rafał122012201103120380406,744030%
29Skobudziński Bartosz1140114080320036038040030%
30Słota Jarosław103010301103310320343,336030%
31Falkowski Maciej97097060337047048550020%
32Dua Pranit870870100347042043545020%
32Żak Radosław8708700347043043544020%
34Klepacz Paweł86086010348041043045020%
34Karbowniczak Dariusz8608600348043043043020%
36Stobiński Piotr84084020350026028031030%
37Kofin Wojciech710710130363033035538020%
38Khungar Rohit65065060369031032534020%
39Matulka Radosław63063020371031031532020%
40Liberski Marcin500500130384050050050010%
41Skerczyński Maciej48048020386048048048010%
41Siperek Marcin4804800386048048048010%
43Kusaka Yosuke44044040390044044044010%
44Olech Mateusz43043010391043043043010%
44Słodownik Rafał4304300391043043043010%
46Wojna Zbigniew35035080399035035035010%
46Nowak Przemysław3503500399035035035010%
48Rudnik Tomasz34034010400034034034010%
49Grzybowski Michał0034043400000%
49Kulik Tomasz00043400000%
49Multan Grzegorz00043400000%
49Ratigowski Marcin00043400000%
49Gogłuska Robert00043400000%
49Szumowski Jan00043400000%
49Slater Sam00043400000%