Niedzielna Liga Squasha w Kahunie

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichSuma 10 najlepszychStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Żuliński Artur5450497000480495.551079%
2Ruka Paweł534048908080450485.551079%
3Wala Oskar4480448041049041044849071%
4Kowalik Tomasz4270427021070041042745071%
5Bazyl Krzysztof432039503201020370392.743079%
6Leśniak Grzegorz39303930201040410436.746064%
7Kugaudo Sławomir39003900301070470487.550057%
8Wolski Oskar38303830701140470478.850057%
9Fronc Paweł474037201101250320364.639093%
10Skobudziński Bartosz361036101101360360401.144064%
11Pliszka Aleksander35703570401400350396.742064%
12Chruściel Grzegorz34003400170157029034037071%
13Smułek Paweł399032002001770260306.941093%
14Dorniak Radosław31403140601830410448.648050%
15Błogowski Przemysław31303130101840350391.344057%
16Karbowniczak Dariusz31103110201860400444.348050%
17Manowski Mariusz28402840270213031035540057%
17Rudnik Tomasz284028400213032035539057%
19Hyams Martin27502750902220400458.349043%
20Kusaka Yosuke25502550200242040042544043%
21Nowacki Michał25302530202440260281.132064%
22Liberski Marcin2480248050249047049651036%
23Udall Matt24202420602550300345.741050%
24Banacki Marcin22802280140269044045648036%
25Borkowski Oskar2260226020271042045248036%
26Lipiński Paweł19301930330304035038643036%
27Skreczyński Maciej1880188050309045047049029%
28Olech Mateusz18701870103100450467.548029%
29Klepacz Paweł1840184030313044046047029%
30Nowatkowski Rafał16701670170330032033436036%
31Przesmycki Marcin1650165020332030033036036%
32Król Dariusz137013702803600320342.537029%
33Słota Jarosław12901290803680300322.536029%
34Jeziorski Maciej12501250403720300312.534029%
35Mazur Mateusz1200120050377027030034029%
36Czeremużyński Jacek1170117030380038039040021%
37Fabre Edouard11101110603860270277.529029%
38Buczek Nicolas900900210407029030031021%
39Falkowski Maciej89089010408044044545014%
40Gago Grzegorz86086030411043043043014%
41Zasowski Michał84084020413042042042014%
42Karolak Łukasz82082020415039041043014%
43Slater Sam800800204170250266.728021%
44Gibur Piotr76076040421036038040014%
45Ziółek Krzysztof71071050426033035538014%
46Ziarkowski Rafał62062090435030031032014%
47Zandberg Łukasz61061010436029030532014%
48Ładny Jacek45045016045204504504507%
48Bronkowski Marcin450450045204504504507%
48Otto Jan450450045204504504507%
51Żak Radosław3903906045803903903907%
52Milczarek Przemysław3603603046103603603607%
53Zanoberg Maciej3503501046203503503507%
53Wódz Marcin350350046203503503507%
55Słomski Karol3403401046303403403407%
56Ostrowski Piotr3303301046403303303307%
56Ridgway Daren330330046403303303307%
58Małecki Maciej3103102046603103103107%
58Senderski Karol310310046603103103107%
58Czeremużyński Jacek310310046603103103107%
61Czarnecki Łukasz2902902046802902902907%
62Pilch Maciej2802801046902802802807%
63Gogłuska Robert0028049700000%
63Szumowski Jan00049700000%
63Hrycaj Marcin00049700000%
63Kulik Tomasz00049700000%
63Unland Jannik00049700000%
63Maląg Marcin00049700000%