Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Dolnośląski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja 1 - WSC
(3.12.2022)
Sesja 2 - HLV
(7.01.2023)
Sesja 3 - WSC
(4.03.2023)
Sesja 4 - WSC
(1.04.2023)
Region Dolnośląski - Dywizja I - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Sesja 1 - WSC
Sesja 2 - HLV
Sesja 3 - WSC
Sesja 4 - WSC
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Polakowski Jan
Polish Lody
12
30
36
253
445
14
2
Rogalski Mikołaj
Polish Lody
11
31
35
187
413
12
3
Podgórski Bartłomiej
Wrocław Squash Club
11
29
33
191
396
11
4
Chlebowicz Piotr
Polish Lody
11
26
33
165
409
12
5
Kowalewski Konrad
Powstali z Popiołu
9
19
28
97
388
10
6
Kostevich Aleksandr
Wrocław Squash Club
9
17
30
117
422
12
7
Wasilewski Jan
Powstali z Popiołu
8
18
25
93
348
9
8
Żak Marcin
Powstali z Popiołu
8
13
25
49
366
10
9
Kozłowski Łukasz
Polish Lody
7
19
22
114
257
8
10
Szkudlarek Michał
Powstali z Popiołu
7
17
23
110
305
8
11
Wilas Dawid
Polish Lody
7
12
23
72
352
8
12
Hyżyk Mikołaj
PiLS Team
7
9
27
28
431
12
13
Choma Damian
Powstali z Popiołu
6
2
19
27
344
10
14
Zierkiewicz Piotr
PiLS Team
6
0
21
-10
374
11
15
Rowba Sergiusz
Wrocław Squash Club
6
-2
22
-9
418
12
16
Gajewski Grzegorz
Powstali z Popiołu
5
14
14
65
154
5
17
Ossowski Arkadiusz
Poranne Ptaki
5
11
19
77
275
7
18
Kudla Marcin
PiLS Team
5
6
18
23
281
8
19
Nabzdyk Tomasz
Poranne Ptaki
5
5
20
17
314
9
20
Menżyk Krzysztof
WSC Team
5
-11
19
-57
398
13
21
Więcław Bartłomiej
Poranne Ptaki
4
7
12
22
156
5
22
Banasiewicz Oskar
Wrocław Squash Club
4
3
13
23
211
6
23
Górka Grzegorz
WSC Team
4
-1
14
10
255
8
24
Stępień Przemysław
PiLS Team
4
-2
15
-26
278
9
25
Szczęsny Szymon
WSC Team
4
-4
16
-10
330
10
26
Czech Paweł
Wrocław Squash Club
3
5
10
28
148
4
27
Gotówko Damian
Wrocław Squash Club
3
4
12
35
197
5
28
Rudnik Sylwester
Poranne Ptaki
3
3
9
12
135
5
29
Kawalec Ireneusz
Poranne Ptaki
3
1
9
27
156
5
30
Kędzia Maciej
Bakłażany Giganty
3
-1
15
-6
289
8
31
Kleczyński Marcin
Poranne Ptaki
3
-6
11
-12
271
7
32
Krzemień Szymon
Bakłażany Giganty
3
-9
13
-88
255
10
33
Rewaj Radosław
PiLS Team
3
-10
10
-77
214
9
34
Fulneczek Adrian
Poranne Ptaki
3
-11
14
-75
308
10
35
Kołodziej Rafał
KAMIKADZE TEAM
3
-13
12
-79
295
11
36
Wróbel Mateusz
Poranne Ptaki
2
6
6
55
66
2
37
Dziewanowski Marek
Wrocław Squash Club
2
-3
12
11
258
6
38
Dac Paweł
Bakłażany Giganty
2
-4
10
-15
204
6
39
Florczak Dawid
WSC Team
2
-5
11
-23
226
7
40
Mikrut Daniel
Bakłażany Giganty
2
-12
8
-84
193
8
41
Konieczny Paweł
Bakłażany Giganty
2
-14
8
-90
221
9
42
Maciejewski Adam
WSC Team
2
-14
7
-96
196
8
43
Szkuta Łukasz
KAMIKADZE TEAM
2
-17
11
-72
317
10
44
Forreiter Maciej
Polish Lody
1
3
3
33
33
1
45
Zieliński Mateusz
Powstali z Popiołu
1
3
3
16
33
1
46
Popiołek Piotr
Powstali z Popiołu
1
1
5
14
86
2
47
Misiński Maciej
Poranne Ptaki
1
-3
4
-16
84
3
48
Gabuza Anatolii
PiLS Team
1
-9
9
-56
217
7
49
Teleńczuk Tomasz
WSC Team
1
-9
5
-55
140
5
50
Wawrzyniak Mariusz
KAMIKADZE TEAM
1
-9
3
-30
102
5
51
Waniak Igor
Bakłażany Giganty
1
-27
7
-142
290
12
52
Demczuk Damian
KAMIKADZE TEAM
-3
0
-18
15
1
53
Pietrzak Aleksander
WSC Team
-3
0
-20
13
1
54
Wojnarski Marek
Polish Lody
-3
0
-26
7
1
55
Janik Konrad
Bakłażany Giganty
-6
0
-32
34
2
56
Młyński Oskar
Poranne Ptaki
-7
2
-53
60
3
57
Stępień Przemysław
KAMIKADZE TEAM
-16
5
-113
160
7
58
Mirończuk Jacek
KAMIKADZE TEAM
-31
2
-175
206
11
59
Matuszak Piotr
KAMIKADZE TEAM
-31
2
-208
171
11