Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Dolnośląski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Rozgrywki damskie - Dywizja Południowa
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.02.2024)
Sesja 2
(6.04.2024)
Region Dolnośląski - Dywizja II
Zgłoszone drużyny
Runda 1 - WSC
(5.12.2020)
Runda 2 - WSC
(23.01.2021)
Runda 3 - WSC
(27.02.2021)
Runda 4 - WSC
(27.03.2021)
Region Dolnośląski - Dywizja II - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Runda 1 - WSC
Runda 2 - WSC
Runda 3 - WSC
Runda 4 - WSC
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Sanojca Maciej
F&S Complex Głogów I
12
32
38
161
465
13
2
Piotrowski Mariusz
Nie wy-pały
12
27
37
150
471
14
3
Sypniewski Maksymilian
F&S Complex Głogów I
11
18
34
64
493
13
4
Pieprzak Krzysztof
Bakłażany Giganty
10
27
32
111
378
11
5
Sprycha Arkadiusz
Nie wy-pały
10
21
36
127
499
14
6
Stępień Mateusz
Freestyle Squash
10
21
35
111
505
13
7
Gotówko Damian
Squash Club Wałbrzych
10
21
31
117
426
11
8
Krężel Mateusz
F&S Complex Głogów I
10
17
31
123
452
12
9
Janik Konrad
Bakłażany Giganty
9
18
28
105
371
10
10
Banasiewicz Oskar
Squash Club Wałbrzych
9
15
32
114
473
14
11
Tłuszcz Jacek
F&S Complex Głogów I
9
13
28
73
401
12
12
Kudla Marcin
Bakłażany Giganty
9
8
29
25
475
15
13
Majchrzak Kamil
Hiperturbozabijaki WSC
9
6
34
47
605
16
14
Waniak Igor
Bakłażany Giganty
8
14
26
102
372
11
15
Wojciechowski Grzegorz
Squash Club Wałbrzych
7
20
21
110
244
7
16
Kokot Grzegorz
Nie wy-pały
7
19
21
135
250
7
17
Włodek Szymon
Nie wy-pały
7
13
23
113
338
9
18
Damoiseaux Szymon
F&S Complex Głogów I
7
9
27
56
423
12
19
Wysoczański Marcin
Squash Club Wałbrzych
7
5
29
31
518
13
20
Karliński Grzegorz
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
7
1
23
-4
413
12
21
Pawliński Grzegorz
Freestyle Squash
7
0
22
23
406
13
22
Nogawka Maciej
Squash Club Wałbrzych
6
4
18
-1
281
10
23
Szlązak Marcin
Freestyle Squash
6
-3
21
19
392
13
24
Drej Maciej
Hiperturbozabijaki WSC
6
-13
21
-58
463
16
25
Brożek Radosław
Bakłażany Giganty
5
10
17
71
241
7
26
Drobnica Sebastian
Nie wy-pały
5
8
17
81
289
7
27
Waszkiewicz Łukasz
Bakłażany Giganty
5
8
15
50
209
6
28
Czech Paweł
Freestyle Squash
5
0
21
27
408
11
29
Piergies Krzysztof
Squashwil Asy 2
5
-8
25
-38
479
16
30
Wystemp Krzysztof
Nie wy-pały
4
6
16
28
240
7
31
Szczepaniak Sławomir
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
4
-3
14
-19
270
8
32
Matuszak Piotr
Squashwil Asy 2
4
-9
17
-73
330
12
33
Dąbrowski Damian
F&S Complex Głogów II
4
-11
14
-46
327
11
34
Pyziołek Michał
Hiperturbozabijaki WSC
4
-18
20
-125
409
16
35
Szczypkowski Paweł
Freestyle Squash
3
-1
9
-29
146
5
36
Żyłka Tomasz
Nie wy-pały
3
-2
10
4
214
6
37
Bystrzyński Michał
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
3
-4
12
-9
258
7
38
Kondracki Piotr
Freestyle Squash
3
-7
13
-26
272
9
39
Olbryk Marcin
Squash Club Wałbrzych
3
-10
11
-44
254
9
40
Lis Andrii
Squashwil Asy 2
3
-14
17
-71
386
12
41
Michalik Marcin
F&S Complex Głogów I
2
6
6
29
66
2
42
Brzózka Paweł
F&S Complex Głogów II
2
-2
8
-17
151
5
43
Iwaniec Marcin
Hiperturbozabijaki WSC
2
-2
7
-23
138
4
44
Dziewienis Marcin
F&S Complex Głogów II
2
-20
10
-127
277
12
45
Nowak Paweł
F&S Complex Głogów II
2
-22
12
-149
324
12
46
Sadurski Emil
F&S Complex Głogów II
2
-22
9
-127
278
12
47
Bysiak Daniel
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
2
-29
9
-156
330
14
48
Zgodziński Robert
Squashwil Asy 2
2
-30
13
-165
427
16
49
Wiśniewski Jerzy
F&S Complex Głogów II
1
-2
3
-12
71
2
50
Kułakowski Piotr
F&S Complex Głogów II
1
-20
7
-100
233
10
51
Kiełkowski Dawid
Hiperturbozabijaki WSC
1
-24
9
-134
287
12
52
Siedlecki Przemysław
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
1
-34
8
-188
339
15
53
Śliwa Jakub
Squashwil Asy 2
-6
0
-29
39
2
54
Juszkowski Michał
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team
-11
1
-80
67
4
55
Wilas Paweł I.
Squashwil Asy 2
-16
2
-93
123
6