1. Cereal Killers vs. Powstali z Popiołu
Polakowski Jan
1389116 
1111811 
Wasilewski Jan
Lenkov Andrej
1312916 
10111111 
Zieliński Mateusz
Mentlewicz Mateusz
30111112  
9710  
Zieliński Jakub
Regulski Michał
1358118 
1111811 
Bernat Bartłomiej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash Club Wałbrzych vs. Wyjazdowe Warzywa
Adamczyk Zbigniew
03895  
111111  
Draus Alan
Misiński Maciej
03437  
111111  
Gotówko Damian
Pierzgalski Marcin
1395119 
1111811 
Wojciechowski Grzegorz
Młyński Oskar
30111111  
462  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Wrocław Squash Club vs. Żak Wrocław Squash
Żak Marcin
238611113
11119311
Pietrzak Aleksander
Nabzdyk Tomasz
30111111  
955  
Górka Grzegorz
Kurman Radosław
30111113  
8611  
Menżyk Krzysztof
Saganowski Wojciech
03564  
111111  
Teleńczuk Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Cereal Killers vs. Squash Club Wałbrzych
Zakręta Wojciech
0312106  
141211  
Draus Alan
Polakowski Jan
231461128
121191111
Gotówko Damian
Mentlewicz Mateusz
13411711 
1191113 
Wojciechowski Grzegorz
Regulski Michał
30111111  
457  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vi
Podgórski Bartłomiej
311111911 
89117 
Adamczyk Zbigniew
Fulneczek Adrian
30111111  
325  
Pierzgalski Marcin
Maciejewski Adam
311121113 
611911 
Młyński Oskar
Chlebowicz Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vi
Rogalski Mikołaj
30111111  
882  
Kleczyński Marcin
Wilas Dawid
318111111 
11650 
Choma Damian
Podgórski Bartłomiej
319111111 
11665 
Więcław Bartłomiej
Fulneczek Adrian
30111111  
498  
Ossowski Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Hasta La Vista Team ZG vs. Powstali z Popiołu
Wasilewski Jan
30111113  
2911  
Ripa Adam
Popiołek Piotr
3261161111
1111156
Sawicki Łukasz
Zieliński Jakub
311111811 
76115 
Sobków Szymon
Bernat Bartłomiej
1311694 
3111111 
Rembowiecki Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Poranne Ptaki vs. Żak Wrocław Squash
Nabzdyk Tomasz
316111112 
119910 
Kleczyński Marcin
Mróz Jacek
03735  
111111  
Choma Damian
Kurman Radosław
1391184 
1171111 
Więcław Bartłomiej
Saganowski Wojciech
03321  
111111  
Ossowski Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Hasta La Vista Team ZG vs. Wrocław Squash Club
Pietrzak Aleksander
30111111  
989  
Ripa Adam
Górka Grzegorz
311111711 
42112 
Sawicki Łukasz
Menżyk Krzysztof
30111111  
735  
Sobków Szymon
Mierzejewski Michał
3211911911
6114119
Rembowiecki Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Powstali z Popiołu vs. Squash Club Wałbrzych
Wasilewski Jan
1331186 
1171111 
Gotówko Damian
Zieliński Mateusz
311111511 
59119 
Wojciechowski Grzegorz
Bernat Bartłomiej
30111111  
878  
Sztajnic Artur
Zieliński Zbigniew
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Wrocław Squash Club vs. Wyjazdowe Warzywa
Adamczyk Zbigniew
3112111111 
14675 
Pietrzak Aleksander
Pierzgalski Marcin
03032  
111111  
Górka Grzegorz
Młyński Oskar
311311411 
115118 
Teleńczuk Tomasz
WALKOVER
03000  
111111  
Mierzejewski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Cereal Killers vs. Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Sq
Wilas Dawid
317121211 
1110106 
Zakręta Wojciech
Fulneczek Adrian
3211811811
4112112
Lenkov Andrej
Maciejewski Adam
311181111 
51174 
Mentlewicz Mateusz
Chlebowicz Piotr
30111111  
776  
Regulski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Cereal Killers vs. Żak Wrocław Squash
Żak Marcin
3269111111
1111459
Zakręta Wojciech
Mróz Jacek
03009  
111111  
Polakowski Jan
Kurman Radosław
32111011911
9129116
Lenkov Andrej
Saganowski Wojciech
03514  
111111  
Mentlewicz Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vi
Podgórski Bartłomiej
30111111  
000  
WALKOVER
Ganczarski Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Fulneczek Adrian
30111111  
000  
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Hasta La Vista Team ZG vs. Poranne Ptaki
Kleczyński Marcin
3271211911
11103115
Ripa Adam
Choma Damian
30111111  
449  
Sawicki Łukasz
Więcław Bartłomiej
30111211  
7100  
Sobków Szymon
Ossowski Arkadiusz
30111111  
754  
Rembowiecki Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Hasta La Vista Team ZG vs. Squash Club Wałbrzych
Draus Alan
3111111411 
93164 
Ripa Adam
Gotówko Damian
30111411  
7125  
Sawicki Łukasz
Wojciechowski Grzegorz
30111111  
675  
Sobków Szymon
Sztajnic Artur
036710  
111112  
Rembowiecki Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Poranne Ptaki vs. Wrocław Squash Club
Kleczyński Marcin
30121211  
10109  
Górka Grzegorz
Choma Damian
30111111  
657  
Menżyk Krzysztof
Więcław Bartłomiej
30111111  
844  
Teleńczuk Tomasz
Ossowski Arkadiusz
30111112  
4510  
Mierzejewski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Wyjazdowe Warzywa vs. Żak Wrocław Squash
Żak Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Kurman Radosław
30111111  
000  
WALKOVER
Saganowski Wojciech
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: