1. Poranne Ptaki (Redeco) PLS2016 vs. Powstali z Popiołu (Redec
Kleczyński Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Ossowski Arkadiusz
30111111  
000  
WALKOVER
Więcław Bartłomiej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash Club Wałbrzych PLS2016 vs. Winter is Coming (Redeco)
Gotówko Damian
03977  
111111  
Mróz Jacek
Wojciechowski Grzegorz
1381188 
1181111 
Witek Piotr
Blinstrub Michał
032084  
221111  
Wasilewski Jan
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Hasta La Vista PLS2016 vs. Redeco Wrocław (Redeco) PLS2016
Kostevich Aleksandr
1311769 
9111111 
Rogalski Mikołaj
Świąder Michał
30111111  
681  
Ganczarski Marcin
Szkudlarek Michał
3211812411
41110115
Nabzdyk Tomasz
Podgórski Bartłomiej
30111313  
61111  
Fulneczek Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Poranne Ptaki (Redeco) PLS2016 vs. SquashStacja Team PLS201
Lisiewicz Łukasz
30111111  
435  
Kleczyński Marcin
Kozłowski Łukasz
30111111  
295  
Ossowski Arkadiusz
Darul Grzegorz
1371174 
1191111 
Więcław Bartłomiej
Iwan Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Powstali z Popiołu (Redeco) PLS2016 vs. SquashStacja Team P
Lisiewicz Łukasz
30111111  
000  
WALKOVER
Kozłowski Łukasz
30111111  
000  
WALKOVER
Darul Grzegorz
30111111  
000  
WALKOVER
Iwan Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Redeco Wrocław (Redeco) PLS2016 vs. Squash Club Wałbrzych P
Szkudlarek Michał
30111111  
636  
Gotówko Damian
Elsner Marek
30111111  
558  
Wojciechowski Grzegorz
Żak Marcin
319131111 
111198 
Blinstrub Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Tęczowa Kompania (Redeco) PLS2016 vs. Winter is Coming (Rede
Mróz Jacek
1311664 
7111111 
Adamczyk Zbigniew
Witek Piotr
30111111  
859  
Pierzgalski Marcin
Wasilewski Jan
30111111  
688  
Gołębiowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Poranne Ptaki (Redeco) PLS2016 vs. Random Team (Redeco) PLS
Kleczyński Marcin
32118111011
8118129
Bobra Jacek
Ossowski Arkadiusz
1381487 
11121111 
Choma Damian
Więcław Bartłomiej
231138117
51111511
Watral Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Powstali z Popiołu (Redeco) PLS2016 vs. Tęczowa Kompania (Re
Chlebowicz Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
Pierzgalski Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Gołębiowski Michał
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Random Team (Redeco) PLS2016 vs. Squash Club Wałbrzych PLS2
Bobra Jacek
13118813 
6111115 
Gotówko Damian
Choma Damian
317111111 
11866 
Wojciechowski Grzegorz
Młyński Oskar
30111111  
567  
Blinstrub Michał
Watral Jakub
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Redeco Wrocław (Redeco) PLS2016 vs. Winter is Coming (Redeco
Podgórski Bartłomiej
30111111  
000  
WALKOVER
Elsner Marek
30111111  
000  
WALKOVER
Żak Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. SquashStacja Team PLS2016 vs. Tęczowa Kompania (Redeco) PLS
Lisiewicz Łukasz
03886  
111111  
Adamczyk Zbigniew
Kozłowski Łukasz
30111111  
976  
Pierzgalski Marcin
Iwan Rafał
30121111  
1095  
Gołębiowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Hasta La Vista PLS2016 vs. Powstali z Popiołu (Redeco) PLS2
Rogalski Mikołaj
30111111  
000  
WALKOVER
Ganczarski Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Nabzdyk Tomasz
30111111  
000  
WALKOVER
Fulneczek Adrian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Hasta La Vista PLS2016 vs. Random Team (Redeco) PLS2016
Rogalski Mikołaj
30111111  
837  
Bobra Jacek
Ganczarski Marcin
317111211 
117108 
Bernat Bartłomiej
Nabzdyk Tomasz
30111111  
567  
Choma Damian
Fulneczek Adrian
30111111  
954  
Watral Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Hasta La Vista PLS2016 vs. Squash Club Wałbrzych PLS2016
Rogalski Mikołaj
311161111 
21117 
Gotówko Damian
Ganczarski Marcin
30111111  
666  
Wojciechowski Grzegorz
Nabzdyk Tomasz
30111111  
566  
Blinstrub Michał
Fulneczek Adrian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Poranne Ptaki (Redeco) PLS2016 vs. Tęczowa Kompania (Redeco)
Kleczyński Marcin
318111111 
11888 
Chlebowicz Piotr
Ossowski Arkadiusz
30111111  
811  
Pierzgalski Marcin
Więcław Bartłomiej
30121113  
10411  
Gołębiowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Random Team (Redeco) PLS2016 vs. Winter is Coming (Redeco)
Mróz Jacek
3211811711
6119115
Bobra Jacek
Witek Piotr
311111911 
79114 
Bernat Bartłomiej
Wasilewski Jan
3211811611
8118117
Młyński Oskar
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Redeco Wrocław (Redeco) PLS2016 vs. SquashStacja Team PLS20
Lisiewicz Łukasz
1351163 
1191111 
Świąder Michał
Kozłowski Łukasz
1391135 
1181111 
Szkudlarek Michał
Darul Grzegorz
03389  
111111  
Podgórski Bartłomiej
Iwan Rafał
1391176 
1171111 
Elsner Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: