1. Hasta La Vista vs. WSC Friends
14:00 13-03-2019
Fulneczek Adrian
30111111  
985  
Zalewski Jakub
Chlebowicz Piotr
30111111  
577  
Młyński Oskar
Kozłowski Łukasz
30111111  
626  
Łukaszewicz Cezary
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Poranne Ptaki vs. Powstali z Popiołu
14:00 13-03-2019
Choma Damian
30111211  
3109  
Wasilewski Jan
Kawalec Ireneusz
30111117  
9215  
Woziwodzki Jakub
Głębocki Jakub
30111111  
225  
Popiołek Piotr
WALKOVER
03000  
111111  
Bernat Bartłomiej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash Club Wałbrzych vs. Wrocław Squash Club
14:00 13-03-2019
Gotówko Damian
03845  
111111  
Kowalewski Konrad
Wojciechowski Grzegorz
036118  
111311  
Górka Grzegorz
Franuszkiewicz Mariusz
03685  
111111  
Mierzejewski Michał
Sztajnic Artur
038012  
111114  
Menżyk Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. WSC Guest Stars vs. Cereal Killers
14:00 13-03-2019
Szkuta Łukasz
30111111  
384  
Lenkov Andrej
Dziewanowski Marek
30131111  
1187  
Zierkiewicz Piotr
Misiński Maciej
1341185 
1191111 
Rewaj Radosław
WALKOVER
03000  
111111  
Regulski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Faworki vs. WSC Guest Stars
15:00 13-03-2019
Kostevich Aleksandr
311111711 
94119 
Szkuta Łukasz
Trojanowicz Jakub
32810111111
1112677
Dziewanowski Marek
Rowba Sergiusz
30111112  
9810  
Misiński Maciej
Drej Maciej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Hasta La Vista vs. Powstali z Popiołu
15:00 13-03-2019
Rogalski Mikołaj
311151111 
21162 
Wasilewski Jan
Fulneczek Adrian
30111113  
6311  
Popiołek Piotr
Chlebowicz Piotr
30111111  
868  
Zieliński Jakub
Kozłowski Łukasz
311131111 
71183 
Zieliński Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. WSC Friends vs. Cereal Killers
15:00 13-03-2019
Zalewski Jakub
30111111  
460  
Lenkov Andrej
Młyński Oskar
318111311 
118116 
Zierkiewicz Piotr
Łukaszewicz Cezary
3243111113
11113711
Płaczek Maciej
WALKOVER
03000  
111111  
Kolasa Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Faworki vs. Poranne Ptaki
16:00 13-03-2019
Kostevich Aleksandr
2311111028
48121111
Choma Damian
Trojanowicz Jakub
30111111  
567  
Kawalec Ireneusz
Rowba Sergiusz
1359119 
1111511 
Głębocki Jakub
Świnder Maciej
3111111011 
69125 
Suchocki Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Powstali z Popiołu vs. Cereal Killers
16:00 13-03-2019
Wasilewski Jan
30111111  
853  
Zierkiewicz Piotr
Woziwodzki Jakub
30111111  
457  
Rewaj Radosław
Zieliński Jakub
30111111  
264  
Płaczek Maciej
Zieliński Mateusz
311111711 
88114 
Kolasa Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. WSC Friends vs. Wrocław Squash Club
16:00 13-03-2019
Zalewski Jakub
03434  
111111  
Górka Grzegorz
Młyński Oskar
037110  
111112  
Kowalewski Jacek
Łukaszewicz Cezary
1312665 
10111111 
Teleńczuk Tomasz
WALKOVER
03000  
111111  
Menżyk Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. WSC Guest Stars vs. Squash Club Wałbrzych
16:00 13-03-2019
Szkuta Łukasz
318111111 
11386 
Gotówko Damian
Dziewanowski Marek
3281112811
11810115
Wojciechowski Grzegorz
Misiński Maciej
30151111  
1387  
Franuszkiewicz Mariusz
WALKOVER
03000  
111111  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Faworki vs. Squash Club Wałbrzych
17:00 13-03-2019
Kostevich Aleksandr
2011110  
860  
Gotówko Damian
Trojanowicz Jakub
311171111 
21145 
Wojciechowski Grzegorz
Świnder Maciej
30111111  
889  
Franuszkiewicz Mariusz
Majchrzak Kamil
30111411  
5129  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Poranne Ptaki vs. Hasta La Vista
17:00 13-03-2019
Choma Damian
03555  
111111  
Rogalski Mikołaj
Kawalec Ireneusz
03423  
111111  
Fulneczek Adrian
Głębocki Jakub
318141111 
111296 
Chlebowicz Piotr
Suchocki Tomasz
1311555 
8111111 
Kozłowski Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Wrocław Squash Club vs. Powstali z Popiołu
17:00 13-03-2019
Żak Marcin
231171388
611111111
Woziwodzki Jakub
Górka Grzegorz
30111111  
518  
Popiołek Piotr
Kowalewski Jacek
321114121111
5161454
Zieliński Jakub
Mierzejewski Michał
239111135
11851111
Zieliński Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. WSC Guest Stars vs. WSC Friends
18:00 13-03-2019
Szkuta Łukasz
13911118 
1113511 
Zalewski Jakub
Dziewanowski Marek
30111111  
586  
Młyński Oskar
Misiński Maciej
13813712 
11111114 
Łukaszewicz Cezary
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Faworki vs. Hasta La Vista
18:00 13-03-2019
Kostevich Aleksandr
03453  
111111  
Rogalski Mikołaj
Trojanowicz Jakub
321111131114
46151312
Fulneczek Adrian
Rowba Sergiusz
2311101197
91281111
Chlebowicz Piotr
Majchrzak Kamil
237117146
116111211
Kozłowski Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Poranne Ptaki vs. Wrocław Squash Club
18:00 13-03-2019
Choma Damian
1311422 
5111111 
Kowalewski Konrad
Kawalec Ireneusz
03657  
111111  
Górka Grzegorz
Głębocki Jakub
30111111  
567  
Florek Krzysztof
Suchocki Tomasz
3211941111
4111187
Durkalec Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Squash Club Wałbrzych vs. Cereal Killers
18:00 13-03-2019
Gotówko Damian
03656  
111111  
Lenkov Andrej
Wojciechowski Grzegorz
1361154 
1151111 
Zierkiewicz Piotr
Franuszkiewicz Mariusz
236111179
11781111
Płaczek Maciej
Sztajnic Artur
13411411 
1171113 
Kolasa Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: