Rozgrywki męskie - Dywizja II - Ranking

Miejsce Drużyna Liczba punktów Bilans setów wygranych setów Bilans małych punktów Wygranych małych punktów Rozegranych meczów
1Asy Rakiet Top Bolesławiec52.5126167786209862
2DolnyŚląsk Team3834133221215262
3WSC White29.57115-76192259
4Białe Sokoły CitySports28.5011696205463
5Czarne Dziki CitySports27-2298-342158163
6WSC Black25.5-18104-2196861
7WSC Yellow24.5-2499-136187760
8Szare Wilki CitySports24.5-27100-101191462
9WSC Blue11-7669-446172758