1. Wrocław Squash Club Team vs. Squash Club Wałbrzych
Górka Grzegorz
3112121015 
10101213 
Gotówko Damian
Kowalewski Jacek
03575  
111111  
Draus Alan
Florczak Dawid
031966  
211111  
Wojciechowski Grzegorz
Florek Krzysztof
3212471111
10111164
Wysoczański Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Nie wy-pały
Kondracki Piotr
1311567 
7111111 
Chalimoniuk Krystian
Szczepaniak Sławomir
03737  
111111  
Piotrowski Mariusz
Siedlecki Przemysław
031147  
131111  
Żyłka Tomasz
Bysiak Daniel
03290  
111111  
Włodek Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. F&S Complex Głogów vs. Squash Club Wałbrzych
Sanojca Maciej
03976  
111111  
Gotówko Damian
Michalik Marcin
03834  
111111  
Draus Alan
Krężel Mateusz
03443  
111111  
Wojciechowski Grzegorz
Damoiseaux Szymon
03289  
111111  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. WSC Basterds vs. Szare Wilki WSC
Sajak Paweł
2310111154
12461111
Bystrzyński Michał
Karliński Grzegorz
03766  
111111  
Pliszka Mateusz
Matuła Dariusz
30111111  
748  
Szlązak Marcin
Szczypkowski Paweł
1311817 
6111111 
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Wrocław Squash Club Team vs. Nie wy-pały
Górka Grzegorz
30111111  
868  
Wystemp Krzysztof
Menżyk Krzysztof
311191111 
51153 
Drobnica Sebastian
Florczak Dawid
3211731211
61111103
Chalimoniuk Krystian
Morka Tomasz
319111111 
11555 
Piotrowski Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Bakłażany Giganty vs. Sensei Team
Gurgul Adam
03789  
111111  
Bożek Tomasz
Kędzia Maciej
238146117
111211911
Fijak Bartłomiej
Waniak Igor
3278111111
1111599
Łukaszuk Przemysław
Bzdęga Piotr
30121113  
10111  
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. F&S Complex Głogów vs. Szare Wilki WSC
Sanojca Maciej
30111111  
142  
Bystrzyński Michał
Milczarek Bartosz
30111114  
7512  
Pawliński Grzegorz
Michalik Marcin
311111411 
96116 
Szlązak Marcin
Wiśniewski Jerzy
1312835 
10111111 
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Club Wałbrzych vs. Nie wy-pały
Gotówko Damian
319111111 
11899 
Wystemp Krzysztof
Draus Alan
311161111 
61106 
Chalimoniuk Krystian
Wojciechowski Grzegorz
30111111  
837  
Żyłka Tomasz
Wysoczański Marcin
03624  
111111  
Włodek Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. WSC Basterds vs. Sensei Team
Sajak Paweł
1351123 
1161111 
Bożek Tomasz
Karliński Grzegorz
1359118 
1111811 
Fijak Bartłomiej
Matuła Dariusz
038710  
111112  
Łukaszuk Przemysław
Szczypkowski Paweł
03675  
111111  
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Bakłażany Giganty
Czech Paweł
03891  
111111  
Kędzia Maciej
Szczepaniak Sławomir
031269  
141111  
Rzeszotek Grzegorz
Siedlecki Przemysław
03125  
111111  
Janik Konrad
Bysiak Daniel
03543  
111111  
Bzdęga Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. F&S Complex Głogów vs. Nie wy-pały
Sanojca Maciej
30111111  
467  
Wystemp Krzysztof
Milczarek Bartosz
2381110166
119121411
Drobnica Sebastian
Wiśniewski Jerzy
03868  
111111  
Żyłka Tomasz
Sypniewski Maksymilian
131151010 
7111212 
Włodek Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Szare Wilki WSC vs. Sensei Team
Bystrzyński Michał
1371163 
1191111 
Bożek Tomasz
Sprycha Arkadiusz
1381239 
11101111 
Fijak Bartłomiej
Pliszka Mateusz
315111111 
11969 
Łukaszuk Przemysław
Kudla Marcin
30111111  
892  
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. WSC Basterds
Kondracki Piotr
30111211  
4106  
Sajak Paweł
Czech Paweł
03687  
111111  
Karliński Grzegorz
Szczepaniak Sławomir
314111111 
11646 
Matuła Dariusz
Siedlecki Przemysław
03282  
111111  
Szczypkowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Bakłażany Giganty vs. Wrocław Squash Club Team
Gurgul Adam
03663  
111111  
Górka Grzegorz
Kędzia Maciej
1312534 
10111111 
Kowalewski Jacek
Rzeszotek Grzegorz
03689  
111111  
Menżyk Krzysztof
Bzdęga Piotr
1378117 
1111811 
Florczak Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. F&S Complex Głogów vs. Sensei Team
Michalik Marcin
03856  
111111  
Bożek Tomasz
Krężel Mateusz
03458  
111111  
Fijak Bartłomiej
Damoiseaux Szymon
03695  
111111  
Łukaszuk Przemysław
Sypniewski Maksymilian
03296  
111111  
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Szare Wilki WSC
Kondracki Piotr
3261111811
1156118
Bystrzyński Michał
Czech Paweł
1311217 
9111111 
Sprycha Arkadiusz
Siedlecki Przemysław
03654  
111111  
Szlązak Marcin
Bysiak Daniel
03436  
111111  
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Bakłażany Giganty vs. Squash Club Wałbrzych
Gurgul Adam
03547  
111111  
Gotówko Damian
Kędzia Maciej
1312577 
10111111 
Draus Alan
Waniak Igor
03945  
111111  
Wojciechowski Grzegorz
Bzdęga Piotr
30111111  
377  
Sztajnic Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Wrocław Squash Club Team vs. WSC Basterds
Górka Grzegorz
30111111  
742  
Sajak Paweł
Kowalewski Jacek
30111111  
465  
Karliński Grzegorz
Florczak Dawid
30111111  
922  
Matuła Dariusz
Morka Tomasz
30111111  
172  
Szczypkowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: