1. F&S Complex Głogów vs. Szare Wilki WSC
Sanojca Maciej
30111111  
497  
Bystrzyński Michał
Brzózka Paweł
1398119 
1111911 
Sprycha Arkadiusz
Krężel Mateusz
321110111015
41271213
Pawliński Grzegorz
Damoiseaux Szymon
03555  
111111  
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Nie wy-pały
Kondracki Piotr
1311332 
8111111 
Wystemp Krzysztof
Czech Paweł
03733  
111111  
Drobnica Sebastian
Szczepaniak Sławomir
031158  
131111  
Piotrowski Mariusz
Bysiak Daniel
03625  
111111  
Żyłka Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Wrocław Squash Club Team vs. Nie wy-pały
Górka Grzegorz
30111111  
328  
Wystemp Krzysztof
Menżyk Krzysztof
311191111 
71191 
Drobnica Sebastian
Florczak Dawid
30111111  
946  
Piotrowski Mariusz
Durkalec Michał
231111545
76111111
Żyłka Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. WSC Basterds vs. Szare Wilki WSC
Karliński Grzegorz
32111110611
7912119
Bystrzyński Michał
Iwaniec Marcin
1313945 
11111111 
Sprycha Arkadiusz
Matuła Dariusz
03697  
111111  
Szlązak Marcin
Szczypkowski Paweł
03579  
111111  
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. F&S Complex Głogów vs. Nie wy-pały
Milczarek Bartosz
03623  
111111  
Wystemp Krzysztof
Krężel Mateusz
1341171 
1171111 
Drobnica Sebastian
Damoiseaux Szymon
1371268 
11101111 
Piotrowski Mariusz
Sypniewski Maksymilian
03879  
111111  
Żyłka Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. WSC Basterds vs. Sensei Team
Karliński Grzegorz
03937  
111111  
Bożek Tomasz
Iwaniec Marcin
031014  
121111  
Kokoszka Marcin
Matuła Dariusz
13351210 
11111012 
Woźniak Bartosz
Szczypkowski Paweł
03765  
111111  
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Bakłażany Giganty
Kondracki Piotr
1367159 
11111311 
Gurgul Adam
Czech Paweł
1391183 
1181111 
Kędzia Maciej
Szczepaniak Sławomir
03521  
111111  
Waniak Igor
Bysiak Daniel
03603  
111111  
Bzdęga Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Bakłażany Giganty vs. Wrocław Squash Club Team
Gurgul Adam
03398  
111111  
Górka Grzegorz
Kędzia Maciej
318111111 
11733 
Florczak Dawid
Waniak Igor
234611115
11119411
Durkalec Michał
Bzdęga Piotr
321011101111
1271245
Florek Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Szare Wilki WSC vs. Sensei Team
Sprycha Arkadiusz
1343116 
1111711 
Fijak Bartłomiej
Pawliński Grzegorz
1391146 
1191111 
Kokoszka Marcin
Szlązak Marcin
30111111  
998  
Woźniak Bartosz
Kudla Marcin
238128116
111011611
Łukaszuk Przemysław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. WSC Basterds
Kondracki Piotr
3117121116 
1910414 
Karliński Grzegorz
Czech Paweł
30131111  
1137  
Iwaniec Marcin
Szczepaniak Sławomir
3213114811
11311118
Matuła Dariusz
Bysiak Daniel
03266  
111111  
Szczypkowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. F&S Complex Głogów vs. Sensei Team
Sanojca Maciej
30121111  
1087  
Bożek Tomasz
Milczarek Bartosz
03577  
111111  
Fijak Bartłomiej
Brzózka Paweł
0310812  
121114  
Woźniak Bartosz
Sypniewski Maksymilian
1311994 
9111111 
Godbole Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Wrocław Squash Club Team vs. WSC Basterds
Górka Grzegorz
30111111  
837  
Karliński Grzegorz
Menżyk Krzysztof
30111111  
424  
Iwaniec Marcin
Durkalec Michał
30111111  
053  
Matuła Dariusz
Florek Krzysztof
311181111 
61159 
Szczypkowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Za Rok Najlepsi WSC Team vs. Szare Wilki WSC
Kondracki Piotr
13411711 
1161113 
Sprycha Arkadiusz
Czech Paweł
30111111  
988  
Pawliński Grzegorz
Szczepaniak Sławomir
231171178
71191111
Szlązak Marcin
Bysiak Daniel
1351136 
1171111 
Kudla Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Bakłażany Giganty vs. Sensei Team
Gurgul Adam
2361111117
11813411
Bożek Tomasz
Kędzia Maciej
037812  
111114  
Fijak Bartłomiej
Waniak Igor
031059  
121111  
Kokoszka Marcin
Bzdęga Piotr
3291151111
1181169
Łukaszuk Przemysław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
W. Bakłażany Giganty vs. Squash Club Wałbrzych
Gurgul Adam
30111111  
000  
WALKOVER
Kędzia Maciej
30111111  
000  
WALKOVER
Waniak Igor
30111111  
000  
WALKOVER
Bzdęga Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
W. F&S Complex Głogów vs. Squash Club Wałbrzych
Brzózka Paweł
30111111  
000  
WALKOVER
Krężel Mateusz
30111111  
000  
WALKOVER
Damoiseaux Szymon
30111111  
000  
WALKOVER
Sypniewski Maksymilian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
W. Squash Club Wałbrzych vs. Nie wy-pały
WALKOVER
03000  
111111  
Drobnica Sebastian
WALKOVER
03000  
111111  
Piotrowski Mariusz
WALKOVER
03000  
111111  
Żyłka Tomasz
WALKOVER
03000  
111111  
Włodek Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
W. Wrocław Squash Club Team vs. Squash Club Wałbrzych
Kowalewski Jacek
30111111  
000  
WALKOVER
Florczak Dawid
30111111  
000  
WALKOVER
Durkalec Michał
30111111  
000  
WALKOVER
Florek Krzysztof
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: