1. Accenture Squash Team vs. Energym Squash Team Lotto
9:00 Kolejka #1.1 - kort III
Kijewicz Piotr
30111111  
869  
Gajos Jakub
Maciak Rafał
1335115 
1111711 
Post Michał
Piątkowski Marcin
30111111  
544  
Michałowski Tomasz
Żukociński Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Energym Squash Team Jamboł vs. I’m Fit White Team
9:00 Kolejka #1.1 - kort 2
Kopiec Tomasz
03351  
111111  
Ciszewski Marcin
Walicki Michał
03896  
111111  
Kilian Arkadiusz
Krysicki Tomasz
238111186
11981111
Janiszewski Michał
Słaboszewski Bartłomiej
30111112  
6710  
Markiewicz Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Politechnika Łódzka Squash Team vs. Squash Point Rytm
9:00 Kolejka #1.1 - kort IV
Czyszanowski Tomasz
30171111  
1505  
Siemaszko Michał
Kowalski Bartosz
314111112 
119610 
Witkowski Rafał
Suliński Piotr
03059  
111111  
Suwalski Hubert
Romanowski Paweł
30111113  
6911  
Mankiewicz Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. SNS Foods Squash Team vs. mBank I'm Fit Squash Team
9:00 Kolejka #1.1 - kort I
Wojciechowski Krzysztof
03623  
111111  
Florczyk Paweł
Przybyłek Paweł
03825  
111111  
Górzyński Bartosz
Nowak Łukasz
03327  
111111  
Konarski Krzysztof
Rytczak Rafał
03337  
111111  
Knobloch Zbigniew
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Accenture Squash Team vs. Politechnika Łódzka Squash Team
11:00 Kolejka #1.2 - kort 3
Kijewicz Piotr
3111111111 
81346 
Czyszanowski Tomasz
Maciak Rafał
3111111111 
13864 
Kaźmierczak Kacper
Piątkowski Marcin
30111111  
475  
Cinkusz Konrad
Olkowicz Radosław
1311876 
9111111 
Romanowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Energym Squash Team Jamboł vs. I’m Fit Red Team
11:00 Kolejka #1.2 - kort 2
Motyka Damian
1391187 
1131111 
Kilian Arkadiusz
Dałek Marcin
30111111  
574  
Janiszewski Michał
Florczyk Piotr
30111111  
781  
Markiewicz Artur
Bąkowski Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Energym Squash Team Lotto vs. mBank I'm Fit Squash Team
11:00 Kolejka #1.2 - kort 1
Gajos Jakub
311111711 
98113 
Gwóźdź Marcin
Hibner Maciej
319111111 
11443 
Wojciechowski Krzysztof
Post Michał
30111111  
243  
Przybyłek Paweł
Michałowski Tomasz
30111111  
715  
Nowak Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. I’m Fit White Team vs. Squash Point Rytm
11:00 Kolejka #1.2 - Kort 4
Kopiec Tomasz
03435  
111111  
Tusschans Tom
Walicki Michał
03767  
111111  
Siemaszko Michał
Krysicki Tomasz
3219711711
17118116
Wiślicki Konrad
Słaboszewski Bartłomiej
3211181115
91111213
Sycz Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Accenture Squash Team vs. I’m Fit White Team
13:00 Kolejka #1.3 Kort 4
Walicki Michał
03832  
111111  
Kijewicz Piotr
Krysicki Tomasz
30111111  
637  
Piątkowski Marcin
Słaboszewski Bartłomiej
30111111  
986  
Olkowicz Radosław
WALKOVER
03000  
111111  
Żukociński Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Energym Squash Team Lotto vs. SNS Foods Squash Team
13:00 Kolejka #1.3 Kort 1
Khan Kaleemullah
30111111  
434  
Gajos Jakub
Krzyżaniak Tomasz
321211131111
1451549
Hibner Maciej
Górzyński Bartosz
30111111  
644  
Post Michał
Konarski Krzysztof
3111111011 
85126 
Michałowski Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. I’m Fit Red Team vs. Squash Point Rytm
13:00 Kolejka #1.3 - Kort 2
Motyka Damian
311161111 
71197 
Tusschans Tom
Florczyk Piotr
3111111111 
13440 
Wiślicki Konrad
Małgorzaciak Paweł
239117129
114111011
Witkowski Rafał
Bąkowski Rafał
311251311 
1011119 
Sycz Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Politechnika Łódzka Squash Team vs. mBank I'm Fit Squash Team
13:00 Kolejka #1.3 - Kort 3
Gwóźdź Marcin
30131111  
1188  
Kowalski Bartosz
Wojciechowski Krzysztof
32116111211
8111147
Kaźmierczak Kacper
Sopiński Michał
30111111  
443  
Cinkusz Konrad
Grabowski Michał
1311659 
5111111 
Idzikowski Bartłomiej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Accenture Squash Team vs. I’m Fit Red Team
15:00 Kolejka #1.4 - Kort 3
Florczyk Piotr
13811410 
1151112 
Kijewicz Piotr
Małgorzaciak Paweł
311171211 
611108 
Maciak Rafał
Bąkowski Rafał
30111111  
845  
Olkowicz Radosław
Janiszewski Paweł
311171111 
61135 
Żukociński Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Energym Squash Team Jamboł vs. Squash Point Rytm
15:00 Kolejka #1.4 - Kort 1
Tusschans Tom
03935  
111111  
Ciszewski Marcin
Siemaszko Michał
03531  
111111  
Kilian Arkadiusz
Witkowski Rafał
1372113 
1111911 
Janiszewski Michał
Sycz Paweł
03521  
111111  
Markiewicz Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. I’m Fit White Team vs. mBank I'm Fit Squash Team
15:00 Kolejka #1.4 - Kort 4
Walicki Michał
30111111  
238  
Gwóźdź Marcin
Krysicki Tomasz
319111111 
11577 
Sopiński Michał
Słaboszewski Bartłomiej
30111111  
342  
Grabowski Michał
WALKOVER
03000  
111111  
Rytczak Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Politechnika Łódzka Squash Team vs. SNS Foods Squash Team
15:00 Kolejka #1.4 - Kort 2
Karp Adam
319111111 
11695 
Czyszanowski Tomasz
Krzyżaniak Tomasz
30111111  
485  
Kaźmierczak Kacper
Florczyk Paweł
30111111  
123  
Romanowski Paweł
Górzyński Bartosz
30111111  
567  
Idzikowski Bartłomiej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Accenture Squash Team vs. Energym Squash Team Jamboł
17:00 Kolejka #1.5 - Kort 3,4
Kijewicz Piotr
30111111  
369  
Ciszewski Marcin
Maciak Rafał
03869  
111111  
Kilian Arkadiusz
Piątkowski Marcin
032611  
111113  
Janiszewski Michał
Żukociński Marcin
031103  
111211  
Markiewicz Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Energym Squash Team Lotto vs. Politechnika Łódzka Squash Team
17:00 Kolejka #1.5 - Kort 6
Czyszanowski Tomasz
30111111  
966  
Gajos Jakub
Kowalski Bartosz
30111111  
334  
Hibner Maciej
Kaźmierczak Kacper
031035  
121111  
Post Michał
Idzikowski Bartłomiej
1391278 
11101111 
Michałowski Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: