4. Logitower Squash Racquet Team vs. Squash4You i przyjaciele po
Zawadzki Michał
03000  
111111  
Macałka Mateusz
Bukowski Ludwik
03364  
111111  
Mazurkiewicz Filip
Kańtoch Łukasz
03000  
111111  
Kralka Wiktor
Cielesta Szymon
03000  
111111  
Sztaba Mikołaj
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Zadyma Squash Team powered by Racquet Club vs. Squash4You Tea
WALKOVER
03000  
111111  
Tarach Radosław
WALKOVER
03000  
111111  
Godula Maciej
WALKOVER
03000  
111111  
Stypa Maciej
WALKOVER
03000  
111111  
Kruczek Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Astor Squash Team - Racquet Club vs. Logitower Squash Racquet
10:00 25-01-2020
Chojnacki Piotr
13813118 
1115511 
Zawadzki Michał
Żołnierek Robert
231195118
41111111
Kańtoch Łukasz
Klimek Marcin
3111111111 
13135 
Cielesta Szymon
Gajewski Maciej
231187118
81111411
Kulawik Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Atlantic Squash Team vs. Zadyma Squash Team powered by Racque
10:00 25-01-2020
Chojnacki Sebastian
03769  
111111  
Jachimowicz Michał
Piechnik Kazimierz
03652  
111111  
Machno Artur
Bolechała Tomasz
30111111  
744  
Kapral Dawid
Chachlowski Dariusz
30111111  
566  
Sas Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash4You i przyjaciele powered by MMSPORT.pl vs. Angry Squa
10:00 25-01-2020
Rewilak Bartosz
30111211  
2105  
Moncznik Mikołaj
Mazurkiewicz Filip
30111111  
879  
Cichocki Jakub
Kralka Wiktor
13611114 
1161311 
Szotek Jakub
Sztaba Mikołaj
3211117511
8711118
Janora Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash4You Team 2 vs. Zabierzów Squash Friends
10:00 25-01-2020
Rusek Stanisław
30111111  
000  
Diduch Michał
Tarach Radosław
30111111  
000  
Więcław Paweł
Godula Maciej
30111111  
000  
Fedczyszyn Maciej
Kruczek Tomasz
30111111  
000  
Mansuis Christophe
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Logitower Squash Racquet Team vs. Górnicy z Wieliczki
11:00 25-01-2020
Zawadzki Michał
03451  
111111  
Rohun Patrick
Kańtoch Łukasz
1301174 
1191111 
Herudziński Jacek
Cielesta Szymon
03845  
111111  
Lizak Michał
Kulawik Bartosz
30111111  
957  
Szostak Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Astor Squash Team - Racquet Club vs. Zabierzów Squash Friends
12:00 25-01-2020
Chojnacki Piotr
1349118 
1111611 
Diduch Michał
Klimek Marcin
1398119 
1111811 
Więcław Paweł
Gajewski Maciej
30111112  
5610  
Fedczyszyn Maciej
Bruzda Wojciech
3267111112
11116810
Mansuis Christophe
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Atlantic Squash Team vs. Angry Squash Boys
12:00 25-01-2020
Chojnacki Sebastian
319191211 
1117104 
Krzyżaniak Mikołaj
Piechnik Kazimierz
039811  
111113  
Moncznik Mikołaj
Bolechała Tomasz
1354113 
1111411 
Cichocki Jakub
Chachlowski Dariusz
311111711 
98114 
Szotek Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Górnicy z Wieliczki vs. Zadyma Squash Team powered by Racquet
12:00 25-01-2020
Rohun Patrick
231236127
1011111011
Jachimowicz Michał
Herudziński Jacek
03594  
111111  
Machno Artur
Płonka Paweł
231141167
91181111
Śmietański Sebastian
Grudziński Artur
30111112  
5510  
Sas Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squash4You Team 2 vs. Squash4You i przyjaciele powered by MMS
12:00 25-01-2020
Rusek Stanisław
237411137
111171111
Kotra Michał
Dróżdż Przemysław
313111111 
11465 
Macałka Mateusz
Pilch Michał
13891112 
1111414 
Mazurkiewicz Filip
Tarach Radosław
318111111 
11571 
Kralka Wiktor
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Astor Squash Team - Racquet Club vs. Squash4You i przyjaciele
14:00 25-01-2020
Chojnacki Piotr
03154  
111111  
Kotra Michał
Klimek Marcin
03349  
111111  
Macałka Mateusz
Gajewski Maciej
03899  
111111  
Mazurkiewicz Filip
Bruzda Wojciech
2371111115
11813211
Sztaba Mikołaj
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Atlantic Squash Team vs. Squash4You Team 2
14:00 25-01-2020
Chojnacki Sebastian
03904  
111111  
Rusek Stanisław
Piechnik Kazimierz
03468  
111111  
Dróżdż Przemysław
Laska Rafał
1311451 
9111111 
Godula Maciej
Marczewski Tomasz
03635  
111111  
Kruczek Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Zadyma Squash Team powered by Racquet Club vs. Angry Squash B
14:00 25-01-2020
Jachimowicz Michał
30111111  
142  
Moncznik Mikołaj
Kapral Dawid
03351  
111111  
Szotek Jakub
Śmietański Sebastian
315111111 
11991 
Chmielowski Jakub
WALKOVER
03000  
111111  
Janora Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Logitower Squash Racquet Team vs. Zabierzów Squash Friends
14:00 25-01-2020
Zawadzki Michał
233115116
11811911
Diduch Michał
Bukowski Ludwik
03797  
111111  
Więcław Paweł
Kańtoch Łukasz
1371256 
11101111 
Fedczyszyn Maciej
Cielesta Szymon
03000  
111111  
Szlachtowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Górnicy z Wieliczki vs. Angry Squash Boys
15:00 25-01-2020
Rohun Patrick
1391146 
1161111 
Krzyżaniak Mikołaj
Herudziński Jacek
03726  
111111  
Moncznik Mikołaj
Lizak Michał
03835  
111111  
Szotek Jakub
Grudziński Artur
315121111 
111077 
Chmielowski Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Astor Squash Team - Racquet Club vs. Atlantic Squash Team
16:00 25-01-2020
Chojnacki Piotr
03678  
111111  
Chojnacki Sebastian
Klimek Marcin
317111111 
11893 
Piechnik Kazimierz
Gajewski Maciej
3269141111
11111287
Laska Rafał
Bruzda Wojciech
03579  
111111  
Marczewski Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Zabierzów Squash Friends vs. Górnicy z Wieliczki
16:00 25-01-2020
Diduch Michał
30121111  
1040  
Rohun Patrick
Więcław Paweł
031374  
151111  
Płonka Paweł
Fedczyszyn Maciej
03888  
111111  
Lizak Michał
Szlachtowski Krzysztof
30111511  
6138  
Szostak Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: