1. Angry Squash Boys vs. Zabierzów Squash WIGO Dream Team
Kort 1 Kort 2
Chmielowski Jakub
0 3 4 5 6    
11 11 11    
Zawadzki Kordian
Peplinski Franciszek
1 3 11 2 8 5  
7 11 11 11  
Brzezicki Jakub
Janora Radosław
2 3 6 11 7 11 12
11 7 11 4 14
Macałka Mateusz
Latawiec Jakub
2 3 11 11 6 8 5
9 5 11 11 11
Kaleta Bogusław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Reservise com Squashmafia Cracow vs. Zadyma Squash Team
Kort 3 i Kort 4
Marszał Adrian
3 1 8 11 13 11  
11 7 11 4  
Machno Artur
Pietras Krzysztof
3 2 13 9 12 10 11
11 11 10 12 2
Kędzierski Michał
Juzwa Łukasz
3 0 12 11 11    
10 7 9    
Pilch Michał
Krzanik Jakub
3 1 11 11 11 11  
7 13 6 4  
Cichocki Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash4you Team 1 vs. Surge Polonia Squash4You Team 2
Kort 1 i Kort 2
Kotra Mateusz
3 0 11 11 11    
5 4 9    
Wielgus Maksymilian
Rusek Stanisław
3 0 11 11 11    
5 8 2    
Żuchowicz Maciej
Politański Maciej
1 3 8 13 7 13  
11 11 11 15  
Tarach Radosław
Pytlowany Jakub
0 3 4 3 5    
11 11 11    
Rewilak Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Int
Kort 3 i Kort 4
Kapral Dawid
0 3 6 2 8    
11 11 11    
Marszał Adrian
Wilczyński Tomasz
1 3 6 1 11 9  
11 11 9 11  
Pietras Krzysztof
Korostyński Damian
1 3 12 10 5 6  
10 12 11 11  
Juzwa Łukasz
Dziurzyński Paweł
3 2 11 8 13 10 11
4 11 11 12 5
Krzanik Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team vs. Angry Squash Bo
Kort 3 Kort 4
Woda Sebastian
3 1 11 11 10 13  
6 4 12 11  
Chmielowski Jakub
Połeć Sławomir
3 2 7 11 11 9 11
11 4 3 11 6
Peplinski Franciszek
Żukrowski Jakub
3 1 3 11 11 11  
11 4 7 8  
Janora Radosław
Romaniec Piotr
3 1 7 11 11 11  
11 5 2 5  
Latawiec Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Zabierzów Squash WIGO Dream Team vs. Zadyma Squash Team
Kort 1 i Kort 2
Zawadzki Kordian
2 3 9 12 11 9 6
11 10 4 11 11
Machno Artur
Brzezicki Jakub
3 1 11 2 11 11  
9 11 8 9  
Kędzierski Michał
Macałka Mateusz
3 2 11 11 2 2 11
7 9 11 11 5
Pilch Michał
Kaleta Bogusław
3 2 13 11 8 11 11
15 5 11 4 4
Cichocki Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Int
kort 1 i kort 2
Kapral Dawid
3 1 3 11 11 12  
11 8 5 10  
Woda Sebastian
Wilczyński Tomasz
3 0 11 11 11    
8 5 5    
Połeć Sławomir
Korostyński Damian
1 3 6 9 11 10  
11 11 1 12  
Żukrowski Jakub
Dziurzyński Paweł
3 2 4 11 11 6 11
11 5 8 11 7
Makara Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Int
Kort 1 i Kort 2
Kapral Dawid
1 3 12 6 6 8  
10 11 11 11  
Wielgus Maksymilian
Wilczyński Tomasz
3 0 11 11 11    
9 6 4    
Żuchowicz Maciej
Korostyński Damian
3 0 11 11 11    
7 7 7    
Winiarczyk Paweł
Dziurzyński Paweł
0 3 5 7 4    
11 11 11    
Rewilak Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team vs. Reservise com S
Kort 3 I Kort 4
Woda Sebastian
1 3 11 8 10 10  
7 11 12 12  
Marszał Adrian
Romaniec Piotr
0 3 6 5 4    
11 11 11    
Pietras Krzysztof
Makara Wojciech
0 3 4 7 6    
11 11 11    
Juzwa Łukasz
Roztocki Michał
2 3 5 7 11 13 8
11 11 3 11 11
Krzanik Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Angry Squash Boys vs. Zadyma Squash Team
Kort 1 I Kort 2
Chmielowski Jakub
0 3 4 4 6    
11 11 11    
Machno Artur
Peplinski Franciszek
3 1 11 6 11 12  
4 11 8 10  
Kędzierski Michał
Janora Radosław
0 3 9 5 4    
11 11 11    
Pilch Michał
Latawiec Jakub
3 0 11 11 11    
5 7 8    
Sas Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Surge Polonia Squash4You Team 2 vs. Zabierzów Squash WIGO Dre
Kort 3 i Kort 4
Wielgus Maksymilian
3 0 11 11 11    
6 5 5    
Zawadzki Kordian
Żuchowicz Maciej
2 3 11 4 11 9 4
9 11 8 11 11
Brzezicki Jakub
Braun Jan
0 3 3 5 7    
11 11 11    
Macałka Mateusz
Rewilak Bartosz
3 1 11 3 11 11  
9 11 8 6  
Kaleta Bogusław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team vs. Surge Polonia S
Woda Sebastian
1 3 0 8 11 9  
11 11 4 11  
Wielgus Maksymilian
Połeć Sławomir
3 0 12 11 11    
10 8 5    
Żuchowicz Maciej
Żukrowski Jakub
3 1 4 12 11 11  
11 10 5 7  
Winiarczyk Paweł
Makara Wojciech
0 3 6 9 6    
11 11 11    
Rewilak Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Angry Squash Boys vs. Squash4you Team 1
kort 3 i kort 4
Chmielowski Jakub
0 3 2 0 5    
11 11 11    
Kotra Mateusz
Peplinski Franciszek
0 3 6 2 6    
11 11 11    
Rusek Stanisław
Janora Radosław
3 2 9 6 11 11 11
11 11 9 8 6
Stypa Maciej
Kaczanowski Konrad
0 3 6 0 10    
11 11 12    
Pytlowany Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash4you Team 1 vs. Zabierzów Squash WIGO Dream Team
Kotra Mateusz
3 0 11 11 11    
0 3 3    
Zawadzki Kordian
Rusek Stanisław
3 0 11 11 11    
7 0 0    
Brzezicki Jakub
Politański Maciej
0 3 15 3 7    
17 11 11    
Macałka Mateusz
Pytlowany Jakub
3 1 11 14 2 11  
7 12 11 4  
Kaleta Bogusław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: