7. Squash Pomorze vs. Squash Trójmiasto
Kowalski Dominik
30111111  
345  
Cirocki Marcin
Skorek Mateusz
30111111  
630  
Gidziński Andrzej
Sikorski Marcin
30111213  
71011  
Rakocki Marcin
Paczesny Bartosz
30111111  
532  
Nakielski Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Stangiel Team vs. CSR Team
Busliuk Vlad
231117928
415111111
Wawrzonkowski Nikodem
Konopka Mikołaj
13613510 
11111112 
Lasota Andrzej
Ślesiński Krzysztof
03169  
111111  
Kowalski Hubert
Jagiełka Robert
03986  
111111  
Pomorski Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Intel Squash Team vs. Intel Squash Team 2
15:57 11-01-2019, Korty: 3, 4
Wójcik Artur
13711176 
1181911 
Bernatowicz Marcin
Leszczyński Krzysztof
131131212 
9111414 
Makowski Paweł
Witke Mateusz
30111111  
795  
Gołuchowski Tomasz
Siegert Grzegorz
321110111111
1312894
Bukowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. CSR Team vs. Intel Squash Team 2
15:58 11-01-2019, Korty: 1, 2
Kowalski Hubert
30111111  
694  
Bernatowicz Marcin
Połom Robert
30111112  
1910  
Gołuchowski Tomasz
Pomorski Adrian
30111111  
613  
Bukowski Michał
Parciak Krzysztof
30111111  
614  
Elsaid Hesham
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Intel Squash Team vs. Squash Team Gdańsk
15:59 11-01-2019, Korty: 3, 4
Wójcik Artur
03791  
111111  
Stawiski Krzysztof
Leszczyński Krzysztof
03787  
111111  
Majcherski Karol
Witke Mateusz
2383111110
11116212
Raczyński Paweł
Siegert Grzegorz
03987  
111111  
Pawlak Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. CSR Team vs. Squash Team Gdańsk
8:45 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wawrzonkowski Nikodem
3211681111
3111159
Wyskiel Maciej
Lasota Andrzej
311261111 
101192 
Sobiecki Mateusz
Kania Piotr
30111113  
4611  
Majcherski Karol
Łuczak Radosław
30111111  
287  
Raczyński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Intel Squash Team vs. CSR Team
10:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Leszczyński Krzysztof
03666  
111111  
Kania Piotr
Witke Mateusz
03828  
111111  
Łuczak Radosław
Siegert Grzegorz
03634  
111111  
Kowalski Hubert
Brożyński Mariusz
311291111 
101176 
Połom Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Intel Squash Team 2 vs. Squash Team Gdańsk
10:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Makowski Paweł
033510  
111112  
Wyskiel Maciej
Gołuchowski Tomasz
03693  
111111  
Sobiecki Mateusz
Bukowski Michał
1314117 
1111511 
Majcherski Karol
Elsaid Hesham
03844  
111111  
Raczyński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Intel Squash Team 2 vs. Squash Pomorze
11:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Bernatowicz Marcin
03341  
111111  
Kowalski Dominik
Makowski Paweł
03200  
111111  
Kantor Daniel
Gołuchowski Tomasz
03122  
111111  
Skorek Mateusz
Elsaid Hesham
03134  
111111  
Sikorski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Squash Trójmiasto vs. Intel Squash Team
11:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Cirocki Marcin
3211891111
5111145
Wójcik Artur
Wilski Marcin
311112911 
210116 
Leszczyński Krzysztof
Gidziński Andrzej
30111111  
547  
Siegert Grzegorz
Kaczyński Jakub
30111111  
169  
Brożyński Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Team Gdańsk vs. Stangiel Team
12:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wyskiel Maciej
311181111 
61146 
Busliuk Vlad
Sobiecki Mateusz
2381111114
11971311
Owczarz Jakub
Stawiski Krzysztof
311181111 
71177 
Malicki Krzysztof
Majcherski Karol
30111111  
496  
Jagiełka Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Squashlive Blenders vs. CSR Team
12:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Grudziński Sławomir
1371196 
1181111 
Wawrzonkowski Nikodem
Serniak Wojciech
03586  
111111  
Kowalski Hubert
Wrzosek Bartłomiej
315111411 
116128 
Pomorski Adrian
Przyłucki Jarosław
03664  
111111  
Parciak Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. CSR Team vs. Squash Pomorze
13:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wawrzonkowski Nikodem
03177  
111111  
Kowalski Dominik
Lasota Andrzej
03629  
111111  
Kantor Daniel
Kania Piotr
13134110 
1511911 
Skorek Mateusz
Łuczak Radosław
237111138
11991111
Sikorski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Intel Squash Team 2 vs. Squash Trójmiasto
13:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Bernatowicz Marcin
13611109 
1171211 
Gidziński Andrzej
Makowski Paweł
2310116111
12911511
Kaczyński Jakub
Gołuchowski Tomasz
13610114 
1112711 
Rakocki Marcin
Bukowski Michał
03494  
111111  
Nakielski Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Stangiel Team vs. Intel Squash Team 2
14:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Busliuk Vlad
30111111  
752  
Bernatowicz Marcin
Owczarz Jakub
30111111  
457  
Makowski Paweł
Malicki Krzysztof
30111111  
033  
Bukowski Michał
Ślesiński Krzysztof
30111111  
341  
Elsaid Hesham
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Squashlive Blenders vs. Intel Squash Team
14:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Grudziński Sławomir
319111111 
11236 
Wójcik Artur
Serniak Wojciech
30111112  
3410  
Witke Mateusz
Wrzosek Bartłomiej
30111111  
478  
Siegert Grzegorz
Przyłucki Jarosław
311151111 
51198 
Brożyński Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Intel Squash Team vs. Squash Pomorze
15:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wójcik Artur
03566  
111111  
Kowalski Dominik
Witke Mateusz
03552  
111111  
Skorek Mateusz
Siegert Grzegorz
032104  
111211  
Sikorski Marcin
Brożyński Mariusz
03830  
111111  
Paczesny Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash Team Gdańsk vs. Squash Trójmiasto
15:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Sobiecki Mateusz
30111111  
946  
Cirocki Marcin
Stawiski Krzysztof
035103  
111211  
Bakulski Michał
Raczyński Paweł
32710111111
1112339
Wilski Marcin
Pawlak Arkadiusz
031088  
121111  
Gidziński Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Intel Squash Team 2 vs. Squashlive Blenders
16:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Bernatowicz Marcin
03627  
111011  
Grudziński Sławomir
Gołuchowski Tomasz
03577  
111111  
Serniak Wojciech
Bukowski Michał
03498  
111111  
Wrzosek Bartłomiej
Elsaid Hesham
03789  
111111  
Przyłucki Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Stangiel Team vs. Intel Squash Team
16:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Owczarz Jakub
13115410 
5111112 
Wójcik Artur
Konopka Mikołaj
30111111  
678  
Witke Mateusz
Ślesiński Krzysztof
30111111  
527  
Siegert Grzegorz
Jagiełka Robert
03848  
111111  
Brożyński Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. CSR Team vs. Squash Trójmiasto
17:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wawrzonkowski Nikodem
3212213911
101111116
Bakulski Michał
Lasota Andrzej
311191111 
91155 
Kaczyński Jakub
Kowalski Hubert
30111111  
551  
Rakocki Marcin
Pomorski Adrian
316111111 
11566 
Nakielski Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Squash Team Gdańsk vs. Squash Pomorze
17:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Wyskiel Maciej
03578  
111111  
Kowalski Dominik
Sobiecki Mateusz
03739  
111111  
Skorek Mateusz
Raczyński Paweł
03428  
111111  
Sikorski Marcin
Pawlak Arkadiusz
03641  
111111  
Paczesny Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squash Team Gdańsk vs. Squashlive Blenders
18:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Wyskiel Maciej
30111111  
688  
Grudziński Sławomir
Sobiecki Mateusz
30111111  
875  
Serniak Wojciech
Majcherski Karol
30111811  
7166  
Wrzosek Bartłomiej
Raczyński Paweł
311111811 
94117 
Przyłucki Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Trójmiasto vs. Squashlive Blenders
19:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Cirocki Marcin
231361167
111151111
Grudziński Sławomir
Bakulski Michał
30111111  
595  
Serniak Wojciech
Gidziński Andrzej
30111111  
866  
Wrzosek Bartłomiej
Nakielski Sławomir
30111111  
939  
Przyłucki Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Squash Pomorze vs. Stangiel Team
19:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Kowalski Dominik
30111111  
811  
Busliuk Vlad
Skorek Mateusz
3110111111 
12654 
Konopka Mikołaj
Sikorski Marcin
30111111  
359  
Ślesiński Krzysztof
Paczesny Bartosz
30111111  
534  
Jagiełka Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash Pomorze vs. Squashlive Blenders
20:55 12-01-2019, Korty: 1, 2
Kowalski Dominik
30111111  
111  
Grudziński Sławomir
Skorek Mateusz
30111111  
462  
Serniak Wojciech
Sikorski Marcin
30111111  
463  
Wrzosek Bartłomiej
Paczesny Bartosz
30111111  
014  
Przyłucki Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash Trójmiasto vs. Stangiel Team
20:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Cirocki Marcin
1311476 
4111111 
Busliuk Vlad
Bakulski Michał
13761510 
11111312 
Konopka Mikołaj
Kaczyński Jakub
03677  
111111  
Ślesiński Krzysztof
Rakocki Marcin
311111711 
67119 
Jagiełka Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Squashlive Blenders vs. Stangiel Team
21:55 12-01-2019, Korty: 3, 4
Grudziński Sławomir
03123  
111111  
Busliuk Vlad
Serniak Wojciech
03135  
111111  
Konopka Mikołaj
Wrzosek Bartłomiej
03126  
111111  
Ślesiński Krzysztof
Przyłucki Jarosław
30111111  
839  
Jagiełka Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: