Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
Kalendarz
Rozgrywki męskie - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja I - Silesia Club Bytom
(2.02.2019)
Rozgrywki męskie - Dywizja I - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Sesja I - Silesia Club Bytom
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Pelech Patrik
Squash Point Team
4
12
12
71
133
4
2
Chruściński Bartosz
SquashFit Verman Combatans
4
7
12
50
170
4
3
Sichnarek Jakub
Vitasport Barosz Team Żory
3
9
9
69
99
3
4
Marszał Adrian
Enjoy Squash Team 1
3
9
9
65
99
3
5
Wielgus Maksymilian
Enjoy Squash Team 1
3
9
9
53
100
3
6
Atras Przemysław
Enjoy Squash Team 1
3
7
9
45
118
3
7
Stolecki Maciej
SquashFit Verman Combatans
3
6
11
27
153
4
8
Gogol Jakub
S4S Squash For Silesia T1
3
6
9
38
115
4
9
Machno Artur
Enjoy Squash Team 1
3
6
9
18
117
3
10
Łyczko Paweł
Squash and More Hit Men I
2
4
8
20
119
3
11
Wycisło Wojciech
S4S Squash For Silesia T1
2
4
6
14
77
2
12
Kozik Marcin
S4S Squash For Silesia T1
2
3
6
22
80
3
13
Horzela Szymon
Squash and More Hit Men I
2
3
6
14
81
3
14
Kasperek Michał
Vitasport Barosz Team Żory
2
2
8
13
135
3
15
Matejski Tomasz
Vitasport Barosz Team Żory
2
1
6
6
102
3
16
Habas Krzysztof
Squash Point Team
2
-1
8
-13
151
4
17
Blewąski Konrad
S4S Squash For Silesia T1
1
3
3
33
33
1
18
Jerzykowski Krzysztof
Squash and More Hit Men I
1
3
3
33
33
1
19
Wołejszo Mariusz
Squash and More Pluscom Via Sport
1
1
4
4
70
2
20
Sowa Marek
SquashFit Verman Combatans
1
0
7
11
139
3
21
Dudek Kamil
Squash and More Hit Men I
1
0
4
6
74
2
22
Rózicki Łukasz
S4S Squash For Silesia T1
1
0
3
-5
46
2
23
Miliński Krystian
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
1
-1
3
-2
64
2
24
Laszuk Marcin
S4S Squash For Silesia T1
1
-3
3
-23
65
3
25
Wojciechowski Marcin
Squash and More Pluscom Via Sport
1
-4
4
-28
98
3
26
Wicher Mateusz
Squash and More Pluscom Via Sport
1
-5
3
-40
71
3
27
Kania Tomasz
SquashFit Verman Combatans
1
-6
4
-39
101
4
28
Kubíček Aleš
Squash and More Hit Men I
1
-6
4
-45
102
4
29
Muszer Tomasz
S4S Squash For Silesia T1
-1
2
-1
42
1
30
Legutko Marcin
Squash and More Pluscom Via Sport
-1
2
-5
46
1
31
Smolin Bartosz
Squash and More Hit Men I
-2
1
-10
33
1
32
Prokopiak Tomasz
Squash and More Hit Men I
-3
0
-14
19
1
33
Dawid Krzysztof
Squash Point Team
-4
2
-19
57
2
34
Koch Mateusz
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
-5
1
-30
43
2
35
Patałąg Łukasz
Squash Point Team
-6
3
-28
92
3
36
Gorczycki Wojciech
Squash and More Pluscom Via Sport
-6
3
-44
83
3
37
Niechciał Piotr
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
-6
0
-35
31
2
38
Janiga Krzysztof
Squash Point Team
-8
1
-32
74
3
39
Wikliński Wojciech
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
-9
0
-48
52
3
40
Patałąg Piotr
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
-9
0
-52
50
3