Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Wielkopolski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Rozgrywki damskie - Dywizja Północna
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.02.2024)
Sesja 2
(6.04.2024)
Region Wielkopolski - Dywizja I - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Sesja 1
Sesja 2
Sesja 3
Sesja 4
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Matejski Tomasz
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
12
35
36
245
403
12
2
Kotkowiak Mateusz
Malta Squash
11
25
34
217
428
14
3
Kleszcz Piotr
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
10
29
32
253
370
11
4
Szymanowski Marek
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
9
27
27
245
297
9
5
Filipowski Dariusz
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
9
26
27
210
306
9
6
Leitgeber Artur
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
9
8
27
87
430
14
7
Gałecki Tomasz
Malta Squash
8
21
24
139
289
8
8
Kuliński Wojciech
Stone Italiana fairPlayce
8
15
26
90
349
11
9
Spoljar Domagoj
Malta Squash
7
18
21
115
259
7
10
Pyda Andrzej
Malta Squash
7
14
22
100
286
9
11
Czarnota Krzysztof
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
6
18
18
148
198
6
12
Jarota Filip
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
6
18
18
142
198
6
13
Meckien Bartosz
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
6
16
18
134
217
6
14
Handschuh Bartosz
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
6
14
18
124
217
7
15
Brzeski Maciej
Stone Italiana fairPlayce
6
9
18
113
254
8
16
Andrzejczak Karol
Malta Squash
6
8
21
108
328
10
17
Grzelczak Włodzimierz
Stone Italiana fairPlayce
5
12
15
87
182
6
18
Ptaszek Mateusz
Stone Italiana fairPlayce
5
10
16
108
216
7
19
Kwiatkowski Grzegorz
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
5
8
15
54
210
7
20
Dyczkowski Jakub
Stone Italiana fairPlayce
5
6
18
50
275
9
21
Łukasik Patryk
Lasermaniak ST Dragon Leszno
5
2
16
57
261
9
22
Słomski Filip
Lasermaniak ST Dragon Leszno
5
-2
15
49
256
10
23
Zarwański Piotr
Lasermaniak ST Dragon Leszno
5
-8
17
13
326
13
24
Wasik Adam
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
4
8
12
58
158
5
25
Krawczyk Tobiasz
Squash Team Zielona Góra
4
6
13
58
180
6
26
Kurdynowski Szymon
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
4
3
12
56
175
7
27
Hełminiak Piotr
Stone Italiana fairPlayce
4
2
15
14
241
8
28
Dyrtkowski Dariusz
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
4
-1
18
15
306
10
29
Bobkowski Przemysław
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
4
-5
14
17
262
10
30
Dominiak Kamil
NORDSTAFF 11punkt Pro Team
3
9
9
99
99
3
31
Szymkowiak Aleksander
Malta Squash
3
3
9
62
128
5
32
Kapuściński Bartosz
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
3
-2
9
-9
172
6
33
Martynów Wojciech
Lasermaniak ST Dragon Leszno
3
-10
11
-19
260
10
34
Przybylski Tomasz
Lasermaniak ST Dragon Leszno
2
6
6
66
66
2
35
Kieruzal Piotr
Stone Italiana fairPlayce
2
6
6
66
66
2
36
Dolata Szymon
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
2
1
7
27
125
4
37
Mazur Piotr
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
2
1
6
2
90
3
38
Ladziński Michał
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
2
0
6
28
94
4
39
Borowiecki Patryk
Lasermaniak ST Dragon Leszno
2
-3
6
-12
87
5
40
Sawicki Łukasz
Squash Team Zielona Góra
2
-4
8
-17
135
6
41
Przytuła Michał
Stone Italiana fairPlayce
2
-4
7
-28
137
5
42
Chalimoniuk Łukasz
The Dragons of SquashPoint Bydgoszcz
2
-5
7
2
164
6
43
Krawczyk Jan
Squash Team Zielona Góra
2
-6
6
-9
123
6
44
Theuss Radosław
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
1
-3
4
-11
90
3
45
Dąbrowski Grzegorz
Squash Team Zielona Góra
1
-3
3
8
75
3
46
Maślanyk Maciej
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1
1
-3
3
1
67
3
47
Sobków Szymon
Squash Team Zielona Góra
1
-3
3
0
68
3
48
Kowalewski Jacek
Squash Point Region
1
-5
4
-29
91
4
49
Furman Wojciech
Squash Point Region
-4
2
-20
61
2
50
Sokołowski Andrzej
Squash Point Region
-6
0
-39
27
2
51
Lipecki Łukasz
Squash Point Region
-10
2
-63
86
4
52
Lipiński Tomasz
Squash Point Region
-12
0
-76
56
4