Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Wielkopolski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
SESJA I - 11punkt
(12.01.2019)
Sesja II - CTS Sobota
(2.02.2019)
Rozgrywki damskie - Dywizja Północna
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.02.2024)
Sesja 2
(6.04.2024)
Region Wielkopolski - Dywizja I - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
SESJA I - 11punkt
Sesja II - CTS Sobota
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Filipowski Dariusz
11 Punkt Squash Pro Team
4
12
12
79
136
4
2
Gałecki Tomasz
Malta Squash
4
12
12
51
138
4
3
Włodarczyk Paweł
11 Punkt Squash Pro Team
4
9
12
65
158
4
4
Grochowski Patryk
Squash Point Bydgoszcz Team
3
8
9
42
109
3
5
Szymanowski Marek
11 Punkt Squash Pro Team
3
7
9
32
115
3
6
Kabaciński Maciej
SoSquash
3
5
10
45
148
4
7
Dobrzyński Wojciech
SoSquash
3
4
11
19
160
4
8
Spoljar Domagoj
SoSquash
3
4
9
47
144
4
9
Czarnota Krzysztof
11 Punkt Squash Pro Team
2
6
6
48
66
2
10
Dominiak Kamil
11 Punkt Squash Pro Team
2
6
6
27
68
2
11
Przytuła Michał
Malta Squash
2
5
8
21
112
3
12
Pyda Andrzej
Malta Squash
2
4
6
18
76
2
13
Peukert Tomasz
Malta Squash
2
3
8
13
121
3
14
Meckien Bartosz
Squash Point Bydgoszcz Team
2
3
6
11
89
3
15
Kapuściński Bartosz
Squash Point Bydgoszcz Team
2
2
6
1
88
3
16
Mikołajczak Piotr
SoSquash
1
3
3
22
33
1
17
Stolecki Leon
Malta Squash
1
2
3
11
45
1
18
Kujawa Michał
11 Punkt Friends Team I
1
1
4
22
67
2
19
Grzelczak Włodzimierz
Malta Squash 2
1
1
4
15
75
2
20
Stolecki Paweł
11 Punkt Friends Team I
1
0
3
0
59
2
21
Jura Wojciech
11 Punkt Friends Team I
1
-1
5
-8
91
3
22
Andrzejczak Karol
Malta Squash
1
-2
5
-15
96
3
23
Firfas Rafał
Squash Point Bydgoszcz Team
1
-2
4
10
86
3
24
Wasik Adam
11 Punkt Wasik Team I
1
-2
4
-22
70
3
25
Brzeski Maciej
Malta Squash 2
1
-2
3
-13
70
2
26
Mazur Piotr
11 Punkt Wasik Team I
1
-4
6
-20
132
4
27
Skrzypczak Łukasz
SoSquash
1
-4
3
-22
89
3
28
Leitgeber Artur
11 Punkt Friends Team I
1
-5
3
-30
87
3
29
Jabłoński Paweł
11 Punkt Wasik Team I
1
-6
4
-46
99
4
30
Strojk Zbigniew
Malta Squash 2
-2
4
-16
81
2
31
Dyrtkowski Dariusz
11 Punkt Friends Team I
-6
0
-30
37
2
32
Hełminiak Piotr
Malta Squash 2
-7
2
-30
80
3
33
Dolata Szymon
fairPlayce Squash Team
-7
2
-39
75
3
34
Kieruzal Piotr
Malta Squash 2
-8
1
-36
70
3
35
Chocaj Patryk
fairPlayce Squash Team
-9
0
-45
54
3
36
Roszkowski Maciej
fairPlayce Squash Team
-9
0
-53
48
3