Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Wielkopolski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Rozgrywki męskie - Dywizja II
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Rozgrywki damskie - Dywizja Północna
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.02.2024)
Sesja 2
(6.04.2024)
Rozgrywki męskie - Dywizja II - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Sesja 1
Sesja 2
Sesja 3
Sesja 4
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Tyma Konrad
Konrad Tyma Academy
6
18
18
162
198
6
2
Wojciechowski Filip Krzysztof
Konrad Tyma Academy
5
9
16
68
222
6
3
Laszuk Paweł
Bram-Stal Team
5
8
18
80
254
8
4
Sikorski Grzegorz
Bram-Stal Team
5
6
15
46
205
7
5
Fedoruk Valeriy
Konrad Tyma Academy
4
12
12
118
132
4
6
Bieliński Mateusz
Rezon Team
4
10
12
63
149
4
7
Pikul Dawid
Rezon Team
3
8
9
62
108
3
8
Kwiatkowski Mariusz
Bram-Stal Team
3
7
10
64
130
4
9
Matus Michał
Bram-Stal Team
3
4
9
32
124
4
10
Wojczek Kamil
Konrad Tyma Academy
3
0
9
39
138
6
11
Holz Maciej
MW METAL atlas team
3
-3
11
-59
173
6
12
Zieliński Maciej
MW METAL atlas team plus
3
-5
14
-28
301
8
13
Borkiewicz Arkadiusz
MW METAL atlas team
2
6
6
66
66
2
14
Jurczyński Arkadiusz
Bram-Stal Team
2
6
6
50
66
2
15
Smalera Norbert
Bram-Stal Team
2
5
6
40
74
2
16
Osiałkowski Piotr
MW METAL atlas team
2
4
6
8
78
2
17
Ruściński Kacper
Konrad Tyma Academy
2
1
7
38
113
4
18
Wichłacz Michał
Rezon Team
2
1
7
8
120
3
19
Twardy Jakub
Rezon Team
2
0
10
5
187
5
20
Oślizło Kamil
Konrad Tyma Academy
2
0
7
10
117
4
21
Sikorski Rafał
Bram-Stal Team
2
-1
8
9
149
5
22
Kubiak Tomasz
MW METAL atlas team plus
2
-1
7
11
148
4
23
Jóźwiak Paweł
MW METAL atlas team
2
-2
6
-51
84
4
24
Wiśniewski Wojciech
MW METAL atlas team
2
-3
6
-46
94
4
25
Cendal Szymon
Rezon Team
2
-6
7
-39
147
6
26
Grzelak Kacper
MW METAL atlas team plus
2
-9
11
-55
230
8
27
Grzelak Marek
MW METAL atlas team plus
2
-11
9
-83
198
8
28
Tadeusz Marcin
Rezon Team
1
3
3
16
34
1
29
Harris Kajetan
Konrad Tyma Academy
1
0
3
16
49
2
30
Skrzypczak Łukasz
MW METAL atlas team
1
-11
5
-110
106
6
31
Michalak Radosław
Rezon Team
-1
2
-5
45
1
32
Nowacki Piotr
Rezon Team
-1
2
-8
41
1
33
Nowak Krzysztof
Rezon Team
-2
1
-5
45
1
34
Stachowiak Sebastian
Rezon Team
-4
2
-24
55
2
35
Kaczmarek Mateusz
Rezon Team
-6
3
-36
84
3