Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Region Wielkopolski - Dywizja I
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Rozgrywki męskie - Dywizja II
Zgłoszone drużyny
SESJA I - Hasta La Vista Zielona Góra
(5.12.2015)
SESJA II - MySquash
(9.01.2016)
SESJA III - Squash Point Bydgoszcz
(6.02.2016)
SESJA IV - Malta Squash
(5.03.2016)
Rozgrywki damskie - Dywizja Północna
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.02.2024)
Sesja 2
(6.04.2024)
Rozgrywki męskie - Dywizja II - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
SESJA I - Hasta La Vista Zielona Góra
SESJA II - MySquash
SESJA III - Squash Point Bydgoszcz
SESJA IV - Malta Squash
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Hełminiak Piotr
Squash Point Team
4
12
12
76
135
4
2
Przybitkowski Kamil
Squash Point Team
4
10
12
84
149
4
3
Wasik Adam
Wasik MySquash Team
4
10
12
68
152
4
4
Sodo Wojciech
Squash Point Team
4
7
13
39
191
5
5
Meckien Bartosz
Squash Team Bydgoszcz
3
6
11
31
161
4
6
Bałdyga Artur
Wasik MySquash Team
3
5
9
28
122
3
7
Glaza Tomasz
DvdMax.pl SquashTeam Konin
3
4
11
32
168
5
8
Czmil Hubert
DvdMax.pl SquashTeam Konin
3
4
10
29
159
4
9
Haraj Krzysztof
Wasik MySquash Team
2
6
7
22
89
2
10
Gudaczewski Paweł
Squash Point Team
2
6
6
40
66
2
11
Paczesny Hubert
2
6
6
39
71
2
12
Robert Piotr
Khan Team
2
6
6
34
66
2
13
Smorawiński Marcin
2
4
6
38
86
2
14
Włodarczyk Paweł
Malta Squash
2
0
8
0
121
4
15
Mazur Piotr
Wasik MySquash Team
2
-3
6
-8
114
5
16
Szymkowiak Aleksander
1
3
3
33
33
1
17
Przybylski Bartosz
Wasik MySquash Team
1
3
3
33
33
1
18
Leszczewicz Mateusz
Wasik MySquash Team
1
3
3
15
33
1
19
Michalak Paweł
1
1
4
27
69
2
20
Khan Karimullah
Khan Team
1
0
3
7
52
2
21
Szymkowiak Mariusz
Malta Squash
1
0
3
0
33
2
22
Łuczak Michał
Khan Team
1
-1
3
1
58
2
23
Kapuściński Bartosz
Squash Team Bydgoszcz
1
-2
7
-14
137
4
24
Maćkowski Jacek
DvdMax.pl SquashTeam Konin
1
-3
6
7
125
4
25
Skarbiński Przemysław
Squash Team Bydgoszcz
1
-3
3
-14
72
3
26
Szymkowiak Mateusz
Malta Squash
1
-4
5
-16
106
4
27
Bobkowski Przemysław
Squash Team Bydgoszcz
1
-4
4
-27
95
3
28
Jabłoński Paweł
Wasik MySquash Team
1
-5
4
-11
95
4
29
Jastrzębski Jakub
Malta Squash
1
-5
4
-26
80
4
30
Michalak Radosław
DvdMax.pl SquashTeam Konin
1
-9
3
-13
125
5
31
Kurdynowski Szymon
Squash Point Team
-2
1
-6
30
1
32
Grupa Wojciech
-3
0
-14
19
1
33
Kapuściński Rafał
-3
0
-24
9
1
34
Ripa Adam
Khan Team
-4
2
-15
66
2