1. Ecorson Veskez Piła vs. RST Mirjan24 pl
13:00
Kaźmierczak Rafał
     
     
Maciejewski Adam
Śmiałek Maciej
     
     
Czajczyński Daniel
Bielawski Krzysztof
     
     
Zalewski Jakub
Lach Michał
     
     
Czajczyński Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Malta Squash 2 vs. Plexitech Squash Team
13:00
Abramowski Tomasz
     
     
Rochowiak Dariusz
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Drążkowiak Sebastian
Wasiela Jacek
     
     
Kieruzal Piotr
Oleksy Jarosław
     
     
Mikołajczak Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Malta Squash Kucera Logistics Team vs. MySquash Pro
13:00
Ellis Sam
     
     
Shinnie Chris
Solnicky Jakub
     
     
Pełczyński Adam
Pyda Andrzej
     
     
Hemmerling Piotr
Przytuła Michał
     
     
Filipowski Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. MW Metal Squash Team vs. SoSquash Poznań
13:00
Skrzypczak Łukasz
     
     
Barker Peter
Holz Maciej
     
     
Spoljar Domagoj
Forreiter Maciej
     
     
Grzechowiak Jarosław
Sorek Rafał
     
     
Kosiński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Ecorson Veskez Piła vs. SoSquash Poznań
15:00
Kaźmierczak Rafał
     
     
Barker Peter
Śmiałek Maciej
     
     
Spoljar Domagoj
Bielawski Krzysztof
     
     
Grzechowiak Jarosław
Lach Michał
     
     
Kosiński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Malta Squash 2 vs. MySquash Pro
15:00
Rochowiak Dariusz
     
     
Shinnie Chris
Drążkowiak Sebastian
     
     
Pełczyński Adam
Kieruzal Piotr
     
     
Hemmerling Piotr
Mikołajczak Piotr
     
     
Filipowski Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. MW Metal Squash Team vs. Malta Squash Kucera Logistics Team
15:00
Ellis Sam
     
     
Skrzypczak Łukasz
Solnicky Jakub
     
     
Holz Maciej
Pyda Andrzej
     
     
Forreiter Maciej
Przytuła Michał
     
     
Sorek Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Plexitech Squash Team vs. RST Mirjan24 pl
15:00
Abramowski Tomasz
     
     
Maciejewski Adam
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Czajczyński Daniel
Wasiela Jacek
     
     
Zalewski Jakub
Oleksy Jarosław
     
     
Czajczyński Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Ecorson Veskez Piła vs. Malta Squash Kucera Logistics Team
17:00
Kaźmierczak Rafał
     
     
Ellis Sam
Śmiałek Maciej
     
     
Solnicky Jakub
Bielawski Krzysztof
     
     
Pyda Andrzej
Lach Michał
     
     
Przytuła Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. MW Metal Squash Team vs. Malta Squash 2
17:00
Rochowiak Dariusz
     
     
Skrzypczak Łukasz
Drążkowiak Sebastian
     
     
Holz Maciej
Kieruzal Piotr
     
     
Forreiter Maciej
Mikołajczak Piotr
     
     
Sorek Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. MySquash Pro vs. Plexitech Squash Team
17:00
Abramowski Tomasz
     
     
Shinnie Chris
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Pełczyński Adam
Wasiela Jacek
     
     
Hemmerling Piotr
Oleksy Jarosław
     
     
Filipowski Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. RST Mirjan24 pl vs. SoSquash Poznań
17:00
Maciejewski Adam
     
     
Barker Peter
Czajczyński Daniel
     
     
Spoljar Domagoj
Zalewski Jakub
     
     
Grzechowiak Jarosław
Czajczyński Krzysztof
     
     
Kosiński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. MW Metal Squash Team vs. MySquash Pro
19:00
Shinnie Chris
     
     
Skrzypczak Łukasz
Pełczyński Adam
     
     
Holz Maciej
Hemmerling Piotr
     
     
Forreiter Maciej
Filipowski Dariusz
     
     
Sorek Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Plexitech Squash Team vs. SoSquash Poznań
19:00
Abramowski Tomasz
     
     
Barker Peter
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Spoljar Domagoj
Wasiela Jacek
     
     
Grzechowiak Jarosław
Oleksy Jarosław
     
     
Kosiński Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: