1. MW Metal Squash Team vs. Plexitech Squash Team
11.00
Abramowski Tomasz
     
     
Skrzypczak Łukasz
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Holz Maciej
Wasiela Jacek
     
     
Forreiter Maciej
Oleksy Jarosław
     
     
Sorek Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. MySquash Pro vs. SoSquash Poznań
11.00
Spoljar Domagoj
     
     
Shinnie Chris
Grzechowiak Jarosław
     
     
Pełczyński Adam
Kosiński Paweł
     
     
Hemmerling Piotr
Michańków Adam
     
     
Filipowski Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Ecorson Veskez Piła vs. Malta Squash 2
11.00
Rochowiak Dariusz
     
     
Kaźmierczak Rafał
Drążkowiak Sebastian
     
     
Śmiałek Maciej
Kieruzal Piotr
     
     
Bielawski Krzysztof
Mikołajczak Piotr
     
     
Lach Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Ecorson Veskez Piła vs. MySquash Pro
13.00
Shinnie Chris
     
     
Kaźmierczak Rafał
Pełczyński Adam
     
     
Śmiałek Maciej
Hemmerling Piotr
     
     
Bielawski Krzysztof
Filipowski Dariusz
     
     
Lach Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Malta Squash Kucera Logistics Team vs. RST Mirjan24 pl
11.00
Maciejewski Adam
     
     
Ellis Sam
Czajczyński Daniel
     
     
Solnicky Jakub
Zalewski Jakub
     
     
Pyda Andrzej
Czajczyński Krzysztof
     
     
Przytuła Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Ecorson Veskez Piła vs. MW Metal Squash Team
15.00
Skrzypczak Łukasz
     
     
Kaźmierczak Rafał
Holz Maciej
     
     
Śmiałek Maciej
Forreiter Maciej
     
     
Bielawski Krzysztof
Sorek Rafał
     
     
Lach Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Malta Squash 2 vs. RST Mirjan24 pl
13.00
Maciejewski Adam
     
     
Rochowiak Dariusz
Czajczyński Daniel
     
     
Drążkowiak Sebastian
Zalewski Jakub
     
     
Kieruzal Piotr
Czajczyński Krzysztof
     
     
Mikołajczak Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Malta Squash Kucera Logistics Team vs. SoSquash Poznań
13.00
Spoljar Domagoj
     
     
Ellis Sam
Grzechowiak Jarosław
     
     
Solnicky Jakub
Kosiński Paweł
     
     
Pyda Andrzej
Michańków Adam
     
     
Przytuła Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. MySquash Pro vs. RST Mirjan24 pl
15.00
Shinnie Chris
     
     
Maciejewski Adam
Pełczyński Adam
     
     
Czajczyński Daniel
Hemmerling Piotr
     
     
Zalewski Jakub
Filipowski Dariusz
     
     
Czajczyński Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Ecorson Veskez Piła vs. Plexitech Squash Team
17.00
Abramowski Tomasz
     
     
Kaźmierczak Rafał
Grzelczak Włodzimierz
     
     
Śmiałek Maciej
Wasiela Jacek
     
     
Bielawski Krzysztof
Oleksy Jarosław
     
     
Lach Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Malta Squash 2 vs. Malta Squash Kucera Logistics Team
17.00
Ellis Sam
     
     
Rochowiak Dariusz
Solnicky Jakub
     
     
Drążkowiak Sebastian
Pyda Andrzej
     
     
Kieruzal Piotr
Przytuła Michał
     
     
Mikołajczak Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Malta Squash 2 vs. SoSquash Poznań
15.00
Spoljar Domagoj
     
     
Rochowiak Dariusz
Grzechowiak Jarosław
     
     
Drążkowiak Sebastian
Kosiński Paweł
     
     
Kieruzal Piotr
Michańków Adam
     
     
Mikołajczak Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Malta Squash Kucera Logistics Team vs. Plexitech Squash Team
15.00
Ellis Sam
     
     
Abramowski Tomasz
Solnicky Jakub
     
     
Grzelczak Włodzimierz
Pyda Andrzej
     
     
Wasiela Jacek
Przytuła Michał
     
     
Oleksy Jarosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. MW Metal Squash Team vs. RST Mirjan24 pl
17.00
Skrzypczak Łukasz
     
     
Maciejewski Adam
Holz Maciej
     
     
Czajczyński Daniel
Forreiter Maciej
     
     
Zalewski Jakub
Sorek Rafał
     
     
Czajczyński Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: