Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
Kalendarz
Biznesowa Liga Squasha
Zgłoszone drużyny
Kolejka 1
(6-8.05.2019)
Kolejka 2
(20-22.05.2019)
Kolejka 3
(3-5.06.2019)
Kolejka 4
(17-19.06.2019)
Kolejka 5
(9.09.2019)
Kolejka 6 Rewanżowa
(16-18.09.2019)
Kolejka 8 Rewanżowa
(7-9.10.2019)
Kolejka 9 Rewanżowa
(14-18.10.2019)
Kolejka 10 Rewanżowa
(30.10.2019)
Kolejka 11 Rewanżowa (przeniesiona kolejka 7)
(4-6.11.2019)
ASTOR Squash Liga 2024
styczeń
(1-31.01.2024)
luty
(1-29.02.2024)
marzec
(1-31.03.2024)
Krakowska Liga Squasha
Runda 1
(9.03.2024)
Runda 2
(23.03.2024)
Runda 3
(6.04.2024)
Runda 4
(20.04.2024)
Runda 5
(27.04.2024)
Runda 6
(11.05.2024)
Runda 7
(25.05.2024)
Runda 8
(15.06.2024)
Biznesowa Liga Squasha - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Kolejka 1
Kolejka 2
Kolejka 3
Kolejka 4
Kolejka 5
Kolejka 6 Rewanżowa
Kolejka 8 Rewanżowa
Kolejka 9 Rewanżowa
Kolejka 10 Rewanżowa
Kolejka 11 Rewanżowa (przeniesiona kolejka 7)
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Duraj Wojciech
Sabre Polska Squash Team
31
56
64
452
757
34
2
Majerczyk Krzysztof
UBS Squash Team
25
45
50
361
579
26
3
Krzywak Sławomir
NOKIA KRAKÓW
23
31
50
235
608
32
4
Janora Radosław
UBS Squash Team
22
39
44
338
524
22
5
Widzyk Paweł
3DS Elegancja Francja
21
29
45
289
593
28
6
Chojnacki Piotr
Astor/Abis Squash Team
21
26
45
279
639
30
7
Skiba Dominik
3DS Elegancja Francja
17
28
35
181
432
20
8
Michałek Tomasz
Astor/Abis Squash Team
17
13
37
98
539
28
9
Krasiński Maciej
Sabre Polska Squash Team
13
22
28
182
348
16
10
Feliksik Paweł
Astor/Abis Squash Team
12
21
24
159
295
12
11
Słaboński Marcin
Pega Squash Players Team One
11
-3
24
2
396
24
12
Bąk Krzysztof
Sabre Polska Squash Team
9
15
19
90
244
10
13
Cichy Mateusz
NOKIA KRAKÓW
9
4
22
89
346
18
14
Szostak Bartosz
JACOBSquash TEAM
9
4
19
50
270
16
15
Cempa Mateusz
HSBC Pascal Power
9
-32
20
-296
363
34
16
Kęsek Bartłomiej
JACOBSquash TEAM
7
7
15
59
209
10
17
Latawiec Jakub
3DS Elegancja Francja
7
-1
14
-2
199
14
18
Piasecki Maksymilian
Sabre Polska Squash Team
6
8
12
80
157
8
19
Bąk Piotr
Pega Squash Players Team Two
6
-16
14
-128
263
20
20
Żukrowski Jakub
NOKIA KRAKÓW
5
-1
10
-53
124
10
21
Stańdo Jakub
Pega Squash Players Team Two
5
-4
11
-36
199
12
22
Kowal Piotr
JACOBSquash TEAM
5
-8
10
-43
191
14
23
Skurski Mateusz
Pega Squash Players Team One
5
-9
10
-108
129
14
24
Słaby Michał
JACOBSquash TEAM
5
-11
10
-92
156
14
25
Nycz Sławomir
HSBC Testing Team
5
-15
11
-148
159
18
26
Serwatka Patryk
NOKIA KRAKÓW
4
5
9
30
110
6
27
Rewera Karol
UBS Squash Team
4
4
8
76
123
6
28
Gajewski Łukasz
Pega Squash Players Team Two
4
-14
10
-141
158
16
29
Noga Grzegorz
HSBC Testing Team
4
-24
8
-187
166
20
30
Kalafarski Jan
NOKIA KRAKÓW
3
0
6
-8
102
6
31
Jankowski Adam
JACOBSquash TEAM
3
-2
6
-20
113
6
32
Jasek Dominik
UBS Squash Team
3
-12
7
-78
153
12
33
Drabowska Karolina
Pega Squash Players Team One
3
-21
6
-202
108
16
34
Fiałek Grzegorz
HSBC Pascal Power
3
-21
6
-221
100
16
35
Calik Michał
Astor/Abis Squash Team
2
4
4
20
45
2
36
Czerwińska-Łobaza Anita
JACOBSquash TEAM
2
1
5
22
76
4
37
Walo Łukasz
3DS Elegancja Francja
2
1
5
0
78
4
38
Majcherczyk Paweł
HSBC Testing Team
2
0
4
1
73
4
39
Naumiuk Oleksandr
UBS Squash Team
2
-3
5
16
109
6
40
Furmański Kacper
Pega Squash Players Team One
2
-7
5
-56
100
8
41
Lewandowski Artur
Pega Squash Players Team Two
2
-24
4
-176
156
16
42
Chudek Dawid
HSBC Pascal Power
2
-36
4
-289
151
22
43
Klosińska Joanna
3DS Elegancja Francja
1
0
2
-18
22
2
44
Meisner Maria
JACOBSquash TEAM
1
-1
2
-15
32
2
45
Piątek Michał
Pega Squash Players Team One
1
-5
5
-19
105
6
46
Rogalski Bartosz
HSBC Testing Team
1
-23
3
-153
150
14
47
Błaszczak Katarzyna
JACOBSquash TEAM
-4
0
-36
8
2
48
Hyczko Marcin
Sabre Polska Squash Team
-4
0
-44
0
2
49
Kowalczuk Grzegorz
Sabre Polska Squash Team
-4
0
-44
0
2
50
Korta Michał
Pega Squash Players Team Two
-8
0
-60
28
4
51
Ochal Igor
3DS Elegancja Francja
-8
0
-67
21
4
52
Havrylenko Vladyslav
HSBC Testing Team
-30
2
-237
129
16