2. STATE STREET COURT BUSTERS vs. Pega Squash Players
Blaszkiewicz DamianMnichowska Katarzyna
Kasperek Wojciech
1212911
101113
201111 
82 
Bąk Piotr
02125 
1411 
201111 
34 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
Pega Squash Players
3. Motorola Squash Team vs. STATE STREET SQUASH A-TEAM
PONIEDZIAŁEK 11.03 19:00
Dedo PiotrLeniart Eryk
Poliwoda Magdalena
201111 
00 
201111 
00 
Chmielowski Jakub
201111 
00 
201111 
00 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
STATE STREET SQUASH A-TEAM
3. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. Pega Squash Players
PONIEDZIAŁEK 18:00
Chmielowski JakubMaślak Marcin
Gajewski Łukasz
0257 
1111 
201111 
97 
Bąk Piotr
0228 
1111 
201111 
77 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
Pega Squash Players
3. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. STATE STREET COURT BUSTERS
PONIEDZIAŁEK 11.03 18:30
Maślak MarcinChmielowski Jakub
Kawka Mariusz
2171111
1175
0256 
1111 
Blaszkiewicz Damian
201111 
99 
0293 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
STATE STREET COURT BUSTERS
4. Motorola Squash Team vs. Pega Squash Players
PONIEDZIAŁEK 11.03 18:00
Dedo PiotrLeniart Eryk
Skurski Mateusz
201111 
00 
201111 
00 
Bąk Piotr
201111 
00 
201111 
00 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
Pega Squash Players
poniedziałek, 4-03-2019
1. Płonąca Aterima vs. Pega Squash Players
18:00 4-03-2019
Wiatr KamilKorbel Marcin
Kasperek Wojciech
2112811
10117
2191111
1190
Skurski Mateusz
2191111
1184
201111 
79 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Płonąca Aterima
Pega Squash Players
1. Sabre Polska Squash Team vs. STATE STREET COURT BUSTERS
18:30 4-03-2019
Krasiński MaciejDuraj Wojciech
Blaszkiewicz Damian
201111 
78 
0253 
1111 
Mnichowska Katarzyna
0234 
1111 
0223 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
STATE STREET COURT BUSTERS
środa, 6-03-2019
1. AdAptiv Squash vs. UBS Squash Team
18:00 6-03-2019
Sygut MaciejZawadzki Michał
Szlachtowski Krzysztof
201111 
53 
201111 
98 
Rewera Karol
201111 
23 
201111 
39 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
UBS Squash Team
1. STATE STREET Heavy Racquets vs. JACOBSquash Team
18:00 6-03-2019
Baran MichałArak Małgorzata
Meisner Maria
02910 
1112 
201111 
43 
Jankowski Adam
0263 
1111 
201111 
34 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
JACOBSquash Team
2. Sabre Polska Squash Team vs. NOKIA Kraków
18:00 6-03-2019
Piasecki MaksymilianDuraj Wojciech
Serwatka Patryk
201111 
51 
0268 
1111 
Żukrowski Jakub
201111 
68 
121192
91111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
NOKIA Kraków
2. STATE STREET Heavy Racquets vs. UBS Squash Team
19:00 6-03-2019
Baran MichałArak Małgorzata
Szlachtowski Krzysztof
201111 
16 
201111 
30 
Rewera Karol
201111 
43 
201111 
10 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
UBS Squash Team
2. AdAptiv Squash vs. NOKIA Kraków
19:30 6-03-2019
Sygut MaciejZawadzki Michał
Cichy Mateusz
201111 
47 
0245 
1111 
Serwatka Patryk
201111 
07 
201111 
56 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
NOKIA Kraków
2. Sabre Polska Squash Team vs. JACOBSquash Team
19:30 6-03-2019
Piasecki MaksymilianDuraj Wojciech
Słaby Michał
201111 
48 
0289 
1111 
Szostak Bartosz
201111 
76 
0292 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
JACOBSquash Team
Stan na: