poniedziałek, 3-06-2019
1. UBS Squash Team vs. Pega Squash Players Team Two
18:00 3-06-2019
Jasek DominikMajerczyk Krzysztof
Bąk Piotr
201111 
44 
0273 
1111 
Stańdo Jakub
201111 
61 
0205 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
UBS Squash Team
Pega Squash Players Team Two
3. Sabre Polska Squash Team vs. NOKIA KRAKÓW
18:00 3-06-2019
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Krzywak Sławomir
121144
61111
124114
11611
Żukrowski Jakub
0229 
1111 
2112211
10117
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
NOKIA KRAKÓW
4. 3DS Elegancja Francja vs. Sabre Polska Squash Team
19:00 3-06-2019
Latawiec JakubWidzyk Paweł
Duraj Wojciech
201111 
75 
201111 
33 
Krasiński Maciej
122118
11911
124124
111011
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
Sabre Polska Squash Team
5. 3DS Elegancja Francja vs. UBS Squash Team
20:00 3-06-2019
Skiba DominikWalo Łukasz
Majerczyk Krzysztof
201111 
37 
201111 
56 
Naumiuk Oleksandr
0288 
1111 
0277 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
UBS Squash Team
środa, 5-06-2019
1. Astor/Abis Squash Team vs. Pega Squash Players Team One
18:00 5-06-2019
Chojnacki PiotrMichałek Tomasz
Drabowska Karolina
0223 
1111 
0234 
1111 
Słaboński Marcin
0234 
1111 
0238 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
Pega Squash Players Team One
1. JACOBSquash TEAM vs. HSBC Pascal Power
18:00 5-06-2019
Kęsek BartłomiejSzostak Bartosz
Cempa Mateusz
0222 
1111 
121112
71111
Chudek Dawid
0242 
1111 
0234 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
JACOBSquash TEAM
HSBC Pascal Power
2. Astor/Abis Squash Team vs. JACOBSquash TEAM
19:00 5-06-2019
Chojnacki PiotrMichałek Tomasz
Kowal Piotr
0221 
1111 
0215 
1111 
Słaby Michał
0237 
1111 
2151711
11152
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
JACOBSquash TEAM
2. HSBC Testing Team vs. Pega Squash Players Team One
19:00 5-06-2019
Havrylenko VladyslavMajcherczyk Paweł
Drabowska Karolina
2111712
31110
0259 
1111 
Słaboński Marcin
201111 
88 
201111 
78 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
HSBC Testing Team
Pega Squash Players Team One
3. HSBC Testing Team vs. HSBC Pascal Power
20:00 5-06-2019
Nycz SławomirRogalski Bartosz
Cempa Mateusz
2191211
11106
201111 
46 
Chudek Dawid
0283 
1111 
0222 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
HSBC Testing Team
HSBC Pascal Power
Stan na: