poniedziałek, 19-11-2018
1. Motorola Squash Team vs. STATE STREET SQUASH A-TEAM
18:00 19-11-2018
Dedo PiotrPieńkos Wojciech
Maślak Marcin
121167
91111
201111 
87 
Poliwoda Magdalena
124118
11811
201111 
54 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
STATE STREET SQUASH A-TEAM
1. Płonąca Aterima vs. Pega Squash Players
18:00 19-11-2018
Jurgała MagdaWędzicha Małgorzata
Bąk Piotr
201111 
18 
2111811
8114
Gajewski Łukasz
201111 
66 
2191111
1158
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Płonąca Aterima
Pega Squash Players
1. Sabre Polska Squash Team vs. STATE STREET COURT BUSTERS
18:00 19-11-2018
Duraj WojciechKrasiński Maciej
Blaszkiewicz Damian
0242 
1111 
0274 
1111 
Stolarz Paweł
0224 
1111 
0283 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
STATE STREET COURT BUSTERS
2. Motorola Squash Team vs. Pega Squash Players
19:30 19-11-2018
Dedo PiotrPieńkos Wojciech
Bąk Piotr
1211610
91112
201111 
23 
Skurski Mateusz
201511 
137 
201211 
106 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
Pega Squash Players
2. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. STATE STREET COURT BUSTERS
19:30 19-11-2018
Maślak MarcinRzeszutek Marcin
Blaszkiewicz Damian
121185
91111
129119
11611
Stolarz Paweł
21111011
9128
02118 
1311 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
STATE STREET COURT BUSTERS
środa, 21-11-2018
1. AdAptiv Squash vs. UBS Squash Team
18:00 21-11-2018
Sygut MaciejZawadzki Michał
Janora Radosław
201111 
25 
201111 
46 
Rewera Karol
201111 
22 
201111 
63 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
UBS Squash Team
1. STATE STREET Heavy Racquets vs. JACOBSquash Team
18:00 21-11-2018
Arak MałgorzataPillai Prashanth
Jankowski Adam
201111 
00 
201111 
00 
Kęsek Bartłomiej
201111 
00 
201111 
00 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
JACOBSquash Team
2. Sabre Polska Squash Team vs. NOKIA Kraków
18:00 21-11-2018
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Krzywak Sławomir
121189
81111
2111811
8118
Żukrowski Jakub
2111511
9119
0255 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
NOKIA Kraków
2. AdAptiv Squash vs. NOKIA Kraków
19:30 21-11-2018
Sygut MaciejZawadzki Michał
Cichy Mateusz
201111 
54 
0289 
1111 
Serwatka Patryk
201111 
56 
201111 
26 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
NOKIA Kraków
2. Sabre Polska Squash Team vs. JACOBSquash Team
19:30 21-11-2018
Duraj WojciechPiasecki Maksymilian
Szostak Bartosz
0277 
1111 
02511 
1113 
Słaby Michał
0291 
1111 
0278 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
JACOBSquash Team
2. STATE STREET Heavy Racquets vs. UBS Squash Team
19:30 21-11-2018
Arak MałgorzataPillai Prashanth
Baranowski Piotr
201111 
00 
201111 
00 
Szlachtowski Krzysztof
201111 
00 
201111 
00 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
UBS Squash Team
Stan na: