2. NOKIA Kraków vs. UBS Squash Team
Serwatka PatrykŻukrowski Jakub
Janora Radosław
201211 
105 
201111 
44 
Rewera Karol
201111 
54 
2111813
71111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
NOKIA Kraków
UBS Squash Team
3. AdAptiv Squash vs. STATE STREET SQUASH A-TEAM
Bartczak BartłomiejSygut Maciej
Chmielowski Jakub
201111 
43 
201111 
28 
Nagar Nikunj
201111 
68 
201111 
92 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
STATE STREET SQUASH A-TEAM
poniedziałek, 11-02-2019
1. AdAptiv Squash vs. STATE STREET Heavy Racquets
18:00 11-02-2019
Góral SzczepanZawadzki Michał
Arak Małgorzata
0212 
1111 
0211 
1111 
Baran Michał
201111 
34 
0245 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
STATE STREET Heavy Racquets
1. STATE STREET COURT BUSTERS vs. JACOBSquash Team
18:00 11-02-2019
Kawka MariuszSkrzyńska Agnieszka
Szostak Bartosz
201111 
37 
201111 
50 
Słaby Michał
2111911
3118
201111 
47 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET COURT BUSTERS
JACOBSquash Team
2. Płonąca Aterima vs. JACOBSquash Team
18:30 11-02-2019
Jurgała MagdaWiatr Kamil
Szostak Bartosz
201111 
55 
201111 
12 
Słaby Michał
201111 
25 
201111 
12 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Płonąca Aterima
JACOBSquash Team
2. AdAptiv Squash vs. Motorola Squash Team
19:00 11-02-2019
Góral SzczepanZawadzki Michał
Dedo Piotr
201111 
03 
0245 
1111 
Leniart Eryk
201111 
23 
121165
41111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
AdAptiv Squash
Motorola Squash Team
2. Motorola Squash Team vs. STATE STREET COURT BUSTERS
19:00 11-02-2019
Dedo PiotrLeniart Eryk
Kawka Mariusz
2181111
1188
0254 
1111 
Skrzyńska Agnieszka
0220 
1111 
0231 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Motorola Squash Team
STATE STREET COURT BUSTERS
2. STATE STREET Heavy Racquets vs. Płonąca Aterima
19:00 11-02-2019
Arak MałgorzataBaran Michał
Korbel Marcin
201111 
00 
21131012
111210
Rzepka Wojciech
201111 
20 
02107 
1211 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET Heavy Racquets
Płonąca Aterima
środa, 13-02-2019
1. Sabre Polska Squash Team vs. Astor/Abis Squash Team
18:00 13-02-2019
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Calik Michał
0200 
1111 
0200 
1111 
Feliksik Paweł
1211105
91211
0268 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Astor/Abis Squash Team
2. NOKIA Kraków vs. Pega Squash Players
19:00 13-02-2019
Cichy MateuszGorski Maciej
Gajewski Łukasz
02115 
1311 
201111 
77 
Stańdo Jakub
0211 
1111 
201111 
92 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
NOKIA Kraków
Pega Squash Players
2. Sabre Polska Squash Team vs. UBS Squash Team
19:00 13-02-2019
Bąk KrzysztofDuraj Wojciech
Janora Radosław
2191111
1194
121296
101111
Rewera Karol
201111 
53 
0200 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
UBS Squash Team
2. STATE STREET SQUASH A-TEAM vs. Astor/Abis Squash Team
19:00 13-02-2019
Chmielowski JakubNagar Nikunj
Calik Michał
0225 
1111 
02124 
1411 
Feliksik Paweł
0242 
1111 
201111 
59 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
STATE STREET SQUASH A-TEAM
Astor/Abis Squash Team
Stan na: