Częstochowska Liga Squasha 1 liga

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Gurtman Mariusz7920009609901000100%
2Zimecki Jakub7810110110940976,31000100%
3Przerada Mariusz7620190300900952,5990100%
4Biernat Piotr761010310880951,3990100%
4Znojkiewicz Rafał76100310920951,3970100%
6Wolski Maciej756050360910945980100%
7Lewandowski Szymon7460100460880932,5980100%
8Kowalski Tomasz744020480880930990100%
9Grabny Paweł7270170650860908,8960100%
10Lachowski Karol722050700860902,5950100%
11Dobosz Mariusz7170507508901434349063%
11Borkowski Sebastian71700750870896,3940100%
13Turek Mateusz7020150900860877,5900100%
14Wieczorek Maciej490021203020950980100063%
15Stroiński Mateusz4720180320089094497063%
16Nowak Mariusz18002920612089090091025%