Środy w Sportfit - JESIEŃ!

Pozycja Miejsce GraczR1. Urodziny Masażysty Konrada!Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5R6. Urodziny Aniki!!!R7. NAGRODY za last rozgrywki!Runda 8Runda 9Runda 10Runda 11Runda 12Runda 13Runda 14Runda 15Runda 16Runda 17Dubel, czyli urodziny Darka Kwaśnego!Runda 19Runda 20Suma 14 najlepszych
1Przyłuski Dariusz929798979298999790100100100989898991371
2Niciński Jacek939196999998931009692959993941338
3Wasilewski Konrad8995959193929590929896909191971306
4Nadolski Bartłomiej908890938992908891889393949593939090981295
5Telus Mariusz9187908890918993969692949293921287
6Kwaśny Dariusz92899489969691100919997931001227
7Kmiecik Michał9491949596909494969496941128
8Bucholc Marcin959493979797989697864
9Moczulski Łukasz969385999894999995858
10Maj Remigiusz909286949392899685817
11Pawlak Bartosz949998991009910099788
12Humeniuk Paweł96100969591979595765
13Franczak Łukasz9788939492919296743
14Gagalski Konrad86899286909188622
15Somoza-Suarez Ruben1001001001009897595
16Zawadzki Patryk959799979997584
17Mierzicki Remi98981009210093581
18Warżała Paweł9910095909887569
18Michalczyk Krzysztof929396959994569
20Hejny Michał928890899195545
21Szostak Daniel98989697100489
22Furmańczyk Tomasz9997949498482
23Bell Chris8990938689447
24Ulzii Tumen981009595388
25Politowicz Anika87979194369
26Szamrej Artur91879092360
27Rudy Zbigniew918689266
28Unland Jannik99100199
29Kraczkowski Przemysław10097197
30Białowolski Radosław9895193
31Śmigielski Mateusz9395188
32Rulewicz Adam9194185
33Strugarek Mirosław8995184
34Link Izabela8892180
35Stanke Adam8787174
36Walczak Krzysztof9999
37Stasiak Maciej9797
38Krzyżaniak Maciej9696
38Jarmundowicz Hubert9696
40Romański Krzysztof9191
41Podkalicki Kacper9090
42Gutowski Mateusz8888
43Kruszelnicki Paweł8787