Pula nagród w cyklu to prawie 6000 zł!!!
KAŻDEGO miesiąca będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy oraz punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
    Nagroda: pokrywamy wpisowe na następny turniej + 100 zł voucher + kubek gracza.
  • Najwięcej rozegranych lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna runda ligi = 1 punkt.
    Nagroda: 100 zł voucher + kubek gracza.
  • Klasyfikacja dla PAŃ.
  • Klasyfikacja dla PANÓW.
Nagroda kwartalna - Buty Babolat Shadow Tour o wartości 499 zł!
Kwartalna nagroda SPECJALNA!
Zestaw gadżetów od Exize o wartości minimum 200 zł dobrany w zależności zwycięzcy (w pakiecie mogą znaleźć się koszulka, longsleeve, czapka zimowa, czapka z daszkiem, skarpetki, kubek) rozlosowania spośród graczy zapisujących się na wydarzenia poprzez aplikacje mobilne (1 wydarzenie = 1 los). squash, odzież, bluza, skarpetki

Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
październik
2019
listopad
2019
grudzień
2019
styczeń
2020
luty
2020
marzec
2020
kwiecień
2020
maj
2020
czerwiec
2020
1.Woch Paulina3991606116018
2.Mierzicki Remi3601008080100
3.Kowalski Tomasz31410014200
4.Nosal Sylwia280705060100
5.Bogdanowicz Katarzyna258841182432
6.Dominiak Anna23280228050
7.Kwaśny Dariusz232321005050
8.Marcinkian Grzegorz220806080
9.Zawadzki Patryk21545506060
10.Otto Malwina15914804520
11.Zielak Jarosław1482226100
12.Pozlewicz Anna1437403660
13.Szremski Paweł12029190
14.Jagiełowicz Sylwester11110011
15.Gałwa Aleksandra107326015
16.Malczyk Katarzyna10322152640
17.Mazur Wojciech1008020
18.Wilas Paweł8989
19.Młyński Oskar8989
20.Żak Marcin87114531
21.Makowska-Warmijak Anita863611336
22.Kałasz Magdalena85401629
23.Bulczyński Rafał8484
24.Krać Katarzyna84480
25.Osowski Remik8240161214
26.Milczarek Bartosz813645
27.Piasecki Łukasz8080
28.Wyskiel Maciej8080
29.Kulpowicz Martyna78181545
30.Krymarys Marcin77131153
31.Marszałek Henryk77224015
32.Owczarczyk Łukasz762650
33.Wilas Dawid74104024
34.Somoza-Suarez Ruben74686
35.Czerwińska Iwona731360
36.Jarzembowska Maria7015112222
37.Furmańczyk Tomasz Maciej7082636
38.Kmiecik Michał652045
39.Karp Adam653629
40.Nieznański Mateusz635013
41.Wycisło Wojciech6060
42.Wilas Karolina5926267
43.Szamrej Artur582236
44.Maciocha Barbara584558
45.Sapierzyński Robert582236
46.Zgodziński Robert572829
47.Kowalski Piotr56515
48.Damoiseaux Szymon562036
49.Czarzasta Agnieszka554411
50.Płonka Paweł52457
51.Baran Anna501832
52.Rączka Kamila5023216
53.Mazur Piotr5050
54.Fulneczek Adrian5050
55.Sudak Robert5050
56.Kwieciński Grzegorz48345
57.Mastalski Marcin482424
58.Jasiński Artur461432
59.Etynkowski Grzegorz44101420
60.Prokop Karolina4429123
61.Matyja Michał4242
62.Woldanowski Michał421824
63.Kierzek Bernard4040
64.Lis Andrii4040
65.Filipkowska Alicja4040
66.Leitgeber Artur4040
67.Ogorodnik Julia3992010
68.Buczkowska Ewa3737
69.Patałąg Julia37829
70.Godula Maciej3636
71.Stawicki Andrzej3618810
72.Leś Damian3636
73.Drobniak Elżbieta352015
74.Mozolewski Artur348422
75.Mohamed Nazia342014
76.Chomicki Piotr34295
77.Krężel Mateusz3232
78.Spoljar Domagoj3232
79.Walczak Krzysztof3232
80.Szczegielniak Michał3232
81.Szymczyk Michał3232
82.Drabowska Karolina32824
83.Sopińska Patrycja2929
84.Niciński Jacek2929
85.Dobrzyński Wojciech2929
86.Kułakowski Piotr2929
87.Banasiewicz Elżbieta28226
88.Dudek Piotr271512
89.Sypniewski Maksymilian27918
90.Cendal Szymon27243
91.Wydmański Tomasz2626
92.Pytlowany Jakub26422
93.Fehlau Karolina26818
94.Strugarek Mirosław2626
95.Wala Oskar2626
96.Dziewienis Marcin2626
97.Neubauer-Muntowska Monika25124
98.Kieruzal Piotr259313
99.Olczak Aleksandra2424
100.Słaboszewski Bartłomiej2222
101.Rygielski Rafał22616
102.Mnichowska Katarzyna22139
103.Bruk Anna21912
104.Frąckowiak Wojciech2020
105.Jędras Jakub2020
106.Śmiałek Maciej20713
107.Sokołowski Andrzej2020
108.Moczulski Łukasz203134
109.Makowski Maksymilian2020
110.Krakowski Krzysztof1818
111.Zalewski Jakub1818
112.Jankowski Paweł1818
113.Roguski Jakub1616
114.Pękala Barbara1616
115.Mazur Łukasz1616
116.Woźniak Kinga1679
117.Grabowski Michał1616
118.Świątkowski Jakub1616
119.Chomicka Magda1616
120.Hemmerling Piotr1515
121.Przyłuski Dariusz1515
122.Rudnik Sylwester1515
123.Kaczmarek Grzegorz1515
124.Broniecki Bartosz1515
125.Winter Artur1414
126.Błaszczeć Magdalena1414
127.Walczak Paweł1414
128.Boruch Hanna1414
129.Wojciechowski Michał1313
130.Drabczyk Joanna1313
131.Śliwa Jakub1313
132.Suchowolak Jacek1212
133.Bucholc Marcin1212
134.Filas Karol1212
135.Bąkała Piotr1212
136.Osumek Monika1212
137.Kruk Mateusz1212
138.Lewczuk Mariusz1111
139.Przybyłek Paweł1111
140.Kurek Michał1111
141.Witkowska Dominika1111
142.Rybak Magdalena1111
143.Wiewióra Piotr1111
144.Robb Peter1138
145.Teszner Dominik1129
146.Stolarczyk Kamil1010
147.Ryfa Natalia1010
148.Wiśniewski Jerzy1010
149.Klemba Katarzyna1010
150.Kozłowska Beata1010
151.Wicher Mateusz1010
152.Śledziński Rajmund99
153.Schneider Rafał99
154.Ginter Jędrzej99
155.Grishin Sergei88
156.Zarwański Piotr88
157.Ladziński Michał88
158.Wójcik Grzegorz77
159.Rosiak Robert77
160.Wiślicki Konrad77
161.Kaniewska Emilia77
162.Dworakowski Robert77
163.Dymel Michał77
164.Figurski Mariusz77
165.Chojnacki Sebastian66
166.Bebej-Herman Barbara66
167.Matowicka Magdalena66
168.Michalczyk Krzysztof66
169.Olejnik Dagna66
170.Cienciała Bartłomiej66
171.Rogalski Mikołaj66
172.Ludwiczek Marek66
173.Lewandowska Joanna66
174.Socha Małgorzata55
175.Matuszak Piotr55
176.Krzysztofik Patrycja55
177.Kasper Natalia55
178.Kroll Adam55
179.Kucza Przemysław523
180.Wasilewski Jan55
181.Parpura Jacek55
182.Dąbrowski Artur44
183.Kowalski Marek44
184.Śmigielska Joanna44
185.Wysoczański Marcin44
186.Węgrzyn Joanna44
187.Wójcik Michał44
188.Kwaśniak Izabela44
189.Kruczek Tomasz44
190.Dyszy-Tramś Anna33
191.Kaźmierczak Agata33
192.Papierz Rozalia33
193.Michałowski Krzysztof33
194.Buszkiewicz Tomasz33
195.Kłos Marcin22
196.Brzeski Maciej22
197.Kanarek Radosław22
198.Mazur Maciej22
199.Popko Łukasz22
200.Dutka Dariusz22
201.Huseynova Anna22
202.Grzelak Karolina22
203.Supeł Tomasz11
204.Sawicki Paweł11
205.Cierzuch Bartosz11
206.Sztajnic Artur11
207.Sawicki Łukasz11
208.Szymaniak Kinga11
209.Świeca Bartosz11
210.Wilanowska Barbara11
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash