CO KAŻDE dwa miesiące będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy oraz punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
    Nagroda: pokrywamy wpisowe na następny turniej + 100 zł bon zniżkowy na buty Babolat Shadow Tour.
  • Najwięcej rozegranych lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna runda ligi = 1 punkt.
    Nagroda: Rakieta do squasha Shadow Secret + 100 zł bon zniżkowy na buty Babolat Shadow Tour.
  • Klasyfikacja dla PAŃ.
  • Klasyfikacja dla PANÓW.
Kwartalna nagroda SPECJALNA!
Nagroda kwartalna - Buty Babolat Shadow Tour o wartości 499 zł!
Do rozlosowania spośród graczy zapisujących się na wydarzenia poprzez aplikacje mobilne (1 wydarzenie = 1 los).
Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
listopad-grudzień
2020
styczeń-luty
2021
marzec-kwiecień
2021
maj-czerwiec
2021
1.Świeca Bartosz180180
2.Milczarski Łukasz160160
3.Borg Michał129129
4.Burak Aleksandra12626100
5.Pozlewicz Anna1254580
6.Kowalski Tomasz113113
7.Żak Marcin1052976
8.Woch Paulina104104
9.Gałwa Aleksandra1022676
10.Bara Michał100100
11.Stachowiak Kacper100100
12.Hernas Nataniel9696
13.Kokoszka Marcin941480
14.Egeman Anna826022
15.Malczyk Katarzyna822260
16.Bryś-Suchecka Ewelina8080
17.Nowicki Bartosz782256
18.Lewandowska Anna652936
19.Burak Julia653629
20.Kujawa Piotr6262
21.Illewicz Kamil6060
22.Figurski Mariusz6060
23.Mierzicki Remi55505
24.Szymczyk Michał523220
25.Piasecki Łukasz521240
26.Krać Katarzyna5050
27.Rybarczyk Kamil5050
28.Młyński Oskar5050
29.Hanaj Damian48453
30.Mikuła Grzegorz4545
31.Pyrsz Tomasz4545
32.Drabczyk Joanna45369
33.Mierzejewska Natalia4545
34.Chodorowski Krzysztof41401
35.Dominiak Anna4040
36.Brzozowska Ewa4040
37.Mróz Jacek40328
38.Jankowski Paweł4040
39.Wilas Dawid3939
40.Zarwański Piotr391524
41.Borkiet Adrian3636
42.Jagiełowicz Sylwester361422
43.Grodzka Wiktoria351520
44.Tomaszewska Sylwia33726
45.Maskiewicz Małgorzata3232
46.Otto Malwina3232
47.Zimecki Jakub3232
48.Janik Adrian3131
49.Szlązak Marcin311516
50.Będkowska Anita291613
51.Świątkowski Jakub2929
52.Zięba Dawid2626
53.Szamrej Artur2626
54.Socha Przemysław2626
55.Konior Agnieszka2424
56.Kmiecik Michał2424
57.Otrząsek Tola2424
58.Moncznik Mikołaj2424
59.Gancarek Tomasz2424
60.Skuza Rafał2222
61.Czuchraniak Jakub21615
62.Sikorska Karolina2020
63.Wójcik Artur2020
64.Dobosz Mariusz2020
65.Rygielski Rafał2020
66.Drabowska Karolina1919
67.Ćwik Paula1818
68.Pomian Henryk1818
69.Żubryj Aleksandra1818
70.Lipiński Tomasz1818
71.Stolecki Filip17710
72.Furman Wojciech1616
73.Gwóźdź Marcin1616
74.Czakańska Karolina1616
75.Choma Damian1616
76.Krasucki Wojciech1515
77.Perzanowska Aleksandra1515
78.Dobrzyński Wojciech1569
79.Kulpowicz Martyna1414
80.Baranek Karol1414
81.Stawarski Michał1414
82.Grabowski Bartosz1313
83.Piernikarz Damian1313
84.Kałasz Magdalena1313
85.Świerad Wiktor1313
86.Firfas Rafał1212
87.Gawrońska Karolina1212
88.Wilanowska Barbara1212
89.Grzegorzewski Damian1212
90.Sikorski Grzegorz1111
91.Zarówna Klaudyna1111
92.Żukowska-Matus Ewa1111
93.Sikorski Marcin1138
94.Jarzembowska Maria1165
95.Dudek Kamil1111
96.Strugarek Mirosław1111
97.Świgoń Rafał1010
98.Kmieć Michał1010
99.Kamińska Magda1010
100.Danowski Zdziebło Michał1010
101.Kasprzak Katarzyna1010
102.Marcinkian Grzegorz99
103.Dyś Anna99
104.Witecki Dawid99
105.Adolf Adrian99
106.Chalimoniuk Łukasz88
107.Krężel Mateusz88
108.Kwaśniak Izabela88
109.Dawid Krzysztof88
110.Jabłońska Anna77
111.Kapelski Michał77
112.Kucza Przemysław77
113.Chomicka Magda66
114.Matejski Tomasz66
115.Hlisnikovsky Petr66
116.Łomiński Szymon55
117.Nosal Sylwia55
118.Wojtunik Bartłomiej55
119.Politowicz Anika44
120.Ziaja Dagmara44
121.Dorniak Radosław44
122.Wilas Kamila33
123.Wójcik Michał33
124.Zawadzki Patryk33
125.Masłowska Agata33
126.Zielak Jarosław33
127.Makowski Paweł22
128.Owcarz Katarzyna22
129.Kraczkowski Przemysław22
130.Makowska-Warmijak Anita22
131.Radzka Marta11
132.Jaworski Marcin11
133.Makowski Maksymilian11
134.Nachaczewska Paulina11
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash