1. Angry Squash Boys vs. Ultras zabierzów Squash Team
Macałka Mateusz
311111911 
57116 
Krzyżaniak Mikołaj
Peplinski Franciszek
3111111111 
46138 
Więcław Paweł
Janora Radosław
30111111  
375  
Duraj Wojciech
Chmielowski Jakub
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Atlantic Squash Team 2 vs. Good Filling S4Y Masters
Szotek Jakub
30111115  
7413  
Wiszowaty Adam
Macheta Adam
1359116 
1111511 
Krzywak Sławomir
Brożek Grzegorz
1311863 
7111111 
Głowacki Michał
WALKOVER
03000  
111111  
Bała Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Echa Leśne Kielce Squash Team vs. Zabierzów Squash Team
Zimny Marcin
03324  
111111  
Giemza Mikołaj
Zieliński Leszek
03155  
111111  
Kowal Michał
Fedczyszyn Maciej
03746  
111111  
Pędzik Grzegorz
Pryga Piotr
0331312  
111514  
Siatkowski Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Angry Squash Boys vs. Zabierzów Squash Team
Macałka Mateusz
30151211  
13105  
Zimny Marcin
Peplinski Franciszek
235116119
11811811
Zieliński Leszek
Janora Radosław
30111112  
8110  
Fedczyszyn Maciej
Chmielowski Jakub
30111111  
547  
Pryga Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Atlantic Squash Team 2 vs. Echa Leśne Kielce Squash Team
Giemza Mikołaj
30111111  
157  
Wiszowaty Adam
Leżuch Grzegorz
30111111  
633  
Krzywak Sławomir
Kowal Michał
311181111 
81116 
Głowacki Michał
Pawlik Artur
03558  
111111  
Bała Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Good Filling S4Y Masters vs. Squash Devils
Szotek Jakub
238119119
11911711
Tutaj Maciej
WALKOVER
03000  
111111  
Nowak Jakub
WALKOVER
03000  
111111  
Kraśnicki Radosław
WALKOVER
03000  
111111  
Rochecki Jan
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Angry Squash Boys vs. Good Filling S4Y Masters
Macałka Mateusz
30111112  
7410  
Szotek Jakub
Peplinski Franciszek
30141111  
1289  
Macheta Adam
Janora Radosław
30111111  
351  
Brożek Grzegorz
Chmielowski Jakub
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Atlantic Squash Team 2 vs. Squash Devils
Wiszowaty Adam
03854  
111111  
Tutaj Maciej
Krzywak Sławomir
30111111  
428  
Nowak Jakub
Głowacki Michał
03101212  
121414  
Kraśnicki Radosław
Bała Paweł
1345114 
1111711 
Rochecki Jan
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Echa Leśne Kielce Squash Team vs. Squash Devils
Giemza Mikołaj
30111111  
283  
Tutaj Maciej
Leżuch Grzegorz
30111111  
553  
Nowak Jakub
Kowal Michał
30111111  
244  
Kraśnicki Radosław
Pędzik Grzegorz
234114115
11611911
Rochecki Jan
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Ultras zabierzów Squash Team vs. Zabierzów Squash Team
Zimny Marcin
03236  
111111  
Krzyżaniak Mikołaj
Zieliński Leszek
13711412 
1161114 
Więcław Paweł
Fedczyszyn Maciej
031037  
12711  
Duraj Wojciech
Pryga Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash Devils vs. Ultras zabierzów Squash Team
Tutaj Maciej
311111311 
55116 
Krzyżaniak Mikołaj
Nowak Jakub
32111171013
64111211
Więcław Paweł
Kraśnicki Radosław
03398  
111111  
Duraj Wojciech
Rochecki Jan
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: