1. Zabierzów Squash Team vs. Echa Leśne Kielce Squash Team | ||||||||||||||
Zimny Marcin |
| Giemza Mikołaj | ||||||||||||
Zieliński Leszek |
| Kowal Michał | ||||||||||||
Fedczyszyn Maciej |
| Pędzik Grzegorz | ||||||||||||
Pryga Piotr |
| Siatkowski Paweł | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
1. Good Filling S4Y Masters vs. Atlantic Squash Team 2 | ||||||||||||||
Szotek Jakub |
| Wiszowaty Adam | ||||||||||||
Macheta Adam |
| Krzywak Sławomir | ||||||||||||
Brożek Grzegorz |
| Głowacki Michał | ||||||||||||
WALKOVER |
| Bała Paweł | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
1. Angry Squash Boys vs. Ultras zabierzów Squash Team | ||||||||||||||
Macałka Mateusz |
| Krzyżaniak Mikołaj | ||||||||||||
Peplinski Franciszek |
| Więcław Paweł | ||||||||||||
Janora Radosław |
| Duraj Wojciech | ||||||||||||
Chmielowski Jakub |
| WALKOVER | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
2. Echa Leśne Kielce Squash Team vs. Atlantic Squash Team 2 | ||||||||||||||
Giemza Mikołaj |
| Wiszowaty Adam | ||||||||||||
Leżuch Grzegorz |
| Krzywak Sławomir | ||||||||||||
Kowal Michał |
| Głowacki Michał | ||||||||||||
Pawlik Artur |
| Bała Paweł | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
2. Angry Squash Boys vs. Zabierzów Squash Team | ||||||||||||||
Macałka Mateusz |
| Zimny Marcin | ||||||||||||
Peplinski Franciszek |
| Zieliński Leszek | ||||||||||||
Janora Radosław |
| Fedczyszyn Maciej | ||||||||||||
Chmielowski Jakub |
| Pryga Piotr | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
2. Good Filling S4Y Masters vs. Squash Devils | ||||||||||||||
Szotek Jakub |
| Tutaj Maciej | ||||||||||||
WALKOVER |
| Nowak Jakub | ||||||||||||
WALKOVER |
| Kraśnicki Radosław | ||||||||||||
WALKOVER |
| Rochecki Jan | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
3. Echa Leśne Kielce Squash Team vs. Squash Devils | ||||||||||||||
Giemza Mikołaj |
| Tutaj Maciej | ||||||||||||
Leżuch Grzegorz |
| Nowak Jakub | ||||||||||||
Kowal Michał |
| Kraśnicki Radosław | ||||||||||||
Pędzik Grzegorz |
| Rochecki Jan | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
3. Zabierzów Squash Team vs. Ultras zabierzów Squash Team | ||||||||||||||
Zimny Marcin |
| Krzyżaniak Mikołaj | ||||||||||||
Zieliński Leszek |
| Więcław Paweł | ||||||||||||
Fedczyszyn Maciej |
| Duraj Wojciech | ||||||||||||
Pryga Piotr |
| WALKOVER | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
3. Angry Squash Boys vs. Good Filling S4Y Masters | ||||||||||||||
Macałka Mateusz |
| Szotek Jakub | ||||||||||||
Peplinski Franciszek |
| Macheta Adam | ||||||||||||
Janora Radosław |
| Brożek Grzegorz | ||||||||||||
Chmielowski Jakub |
| WALKOVER | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
3. Atlantic Squash Team 2 vs. Squash Devils | ||||||||||||||
Wiszowaty Adam |
| Tutaj Maciej | ||||||||||||
Krzywak Sławomir |
| Nowak Jakub | ||||||||||||
Głowacki Michał |
| Kraśnicki Radosław | ||||||||||||
Bała Paweł |
| Rochecki Jan | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |
4. Squash Devils vs. Ultras zabierzów Squash Team | ||||||||||||||
Tutaj Maciej |
| Krzyżaniak Mikołaj | ||||||||||||
Nowak Jakub |
| Więcław Paweł | ||||||||||||
Kraśnicki Radosław |
| Duraj Wojciech | ||||||||||||
Rochecki Jan |
| WALKOVER | ||||||||||||
wygranych meczów | ||||||||||||||
wygranych setów | ||||||||||||||
małych punktów |