09:00 K1 -Politechnika Łódzka vs. JYSK Sq. Team Radomsko I
09:00 - kort 1
Pawełczyk Daniel
0214 
1111 
Kowalski Tomasz
Cinkusz Konrad
0297 
1111 
Lewandowski Szymon
Prączko Krzysiek
2111511
7116
Makowski Marcin
Głębski Maciej
0221 
1111 
Skalski Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K2 - Vera Squash Team vs. FCS Zduńska Wola
09:00 - kort 2
Jesionowski Jarosław
02511 
1113 
Jędras Jakub
Jurkiewicz Łukasz
02129 
1411 
Nowak Zbigniew
Strożek Robert
126119
11911
Kubiak Maciej
Wójcikowski Kamil
1211117
13811
Krakowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K3 - Drink Team RYTM vs. Squash Team Kutno
09:00 - kort 3
Zagajewski Adam
0264 
1111 
Sapierzyński Robert
Nyk Bogusław
0279 
1111 
Zielak Jarosław
Andruszkiewicz Adam
126511
11118
Łopata Radosław
Jankiewicz Rafał
124115
11911
Sulej Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K4 - AGAVOY Squash Łowicz vs. Premier Squash Team
09:00 - kort 4
Urbanek Maciej
125123
111011
Janiszewski Paweł
Kłosiński Romuald
0285 
1111 
Rosiak Robert
Zyśk Michał
121194
81111
Kaźmierczak Kacper
Szwarocki Adrian
0264 
1111 
Mościcki Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K5 - SNS FOODS Squash Team vs. Vera Squash Team 2
09:00 - kort 5
Florczyk Paweł
201111 
23 
Niewiadomski Piotr
Krysicki Jakub
201111 
03 
Kolenda Łukasz
WALKOVER
02000
1111 
Langner Eugeniusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K6 - Sq. Team Bełchatów vs. JYSK Sq. Team Radomsko II
09:00 - kort 6
Torz Paweł
1212911
101113
Goździkowski Marcin
Pawłowski Bartłomiej
201114 
412 
Ciesielski Grzegorz
Sztanka Grzegorz
201111 
50 
Nowicki Tomasz
WALKOVER
0200 
1111 
Masica Ariel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K7 - Girls Plus Him Vera Team vs. SNS FOODS Sq. Team
09:00 - kort 7
Otto Malwina
0247 
1111 
Florczyk Paweł
Szczurtek Piotr
0263 
1111 
Krysicki Jakub
Pietruszka Beata
201111 
00 
WALKOVER
Kubis Kasia
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K1 - Vera Squash Team 2 vs. Squash Team Bełchatów
10:30 - kort 1
Niewiadomski Piotr
0277 
1111 
Torz Paweł
Kolenda Łukasz
1212811
101113
Pawłowski Bartłomiej
Langner Eugeniusz
0236 
1111 
Sztanka Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K2 - Premier Sq. Team vs. JYSK Sq. Team Radomsko II
10:30 - kort 2
Janiszewski Paweł
201111 
44 
Goździkowski Marcin
Tarsalewski Rafał
201111 
62 
Ciesielski Grzegorz
Rosiak Robert
201111 
34 
Nowicki Tomasz
Kaźmierczak Kacper
201111 
72 
Masica Ariel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K3 - Politechnika Łódzka vs. AGAVOY Squash Łowicz
10:30 - kort 3
Pawełczyk Daniel
201311 
114 
Urbanek Maciej
Cinkusz Konrad
201111 
79 
Kłosiński Romuald
Prączko Krzysiek
201113 
311 
Zyśk Michał
Głębski Maciej
121195
41111
Szwarocki Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K4 - Premier Squash Team vs. Girls Plus Him Vera Team
10:30 - kort 4
Janiszewski Paweł
201111 
59 
Otto Malwina
Rosiak Robert
201113 
711 
Szczurtek Piotr
Kaźmierczak Kacper
201111 
68 
Pietruszka Beata
Mościcki Artur
201111 
55 
Kubis Kasia
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K5 - Squash Team Kutno vs. SNS FOODS Squash Team
10:30 - kort 5
Sapierzyński Robert
126118
11811
Florczyk Paweł
Zielak Jarosław
0271 
1111 
Krysicki Jakub
Łopata Radosław
201111 
59 
Salwach Krzysztof
Sulej Michał
21101111
1245
Knobloch Zbigniew
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K6 - Drink Team RYTM vs. FCS Zduńska Wola
10:30 - kort 6
Zagajewski Adam
0262 
1111 
Jędras Jakub
Nyk Bogusław
0274 
1111 
Szremski Paweł
Andruszkiewicz Adam
0248 
1111 
Woldanowski Michał
Jankiewicz Rafał
121159
61111
Nowak Zbigniew
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K7 - JYSK Squash Team Radomsko I vs. Vera Squash Team
Kort 7
Kowalski Tomasz
201111 
24 
Jesionowski Jarosław
Lewandowski Szymon
2181111
1174
Jurkiewicz Łukasz
Makowski Marcin
2151112
11910
Strożek Robert
Skalski Piotr
1212910
101112
Wójcikowski Kamil
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K1 - Squash Team Kutno vs. Squash Team Bełchatów
12:00 - kort 1
Zielak Jarosław
201111 
72 
Torz Paweł
Łopata Radosław
201113 
311 
Pawłowski Bartłomiej
Sulej Michał
128119
11711
Sztanka Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K2 - Drink Team RYTM vs. JYSK Squash Team Radomsko I
12:00 - kort 2
Zagajewski Adam
0258 
1111 
Kowalski Tomasz
Nyk Bogusław
0218 
1111 
Lewandowski Szymon
Andruszkiewicz Adam
02129 
1411 
Makowski Marcin
Jankiewicz Rafał
0268 
1111 
Skalski Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K3 - SNS FOODS Squash Team vs. FCS Zduńska Wola
12:00 - kort 3
Krzyżaniak Tomasz
02128 
1411 
Jędras Jakub
Krysicki Jakub
201111 
61 
Szremski Paweł
Salwach Krzysztof
0252 
1111 
Woldanowski Michał
Knobloch Zbigniew
2111411
9118
Kubiak Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K4 - Politechnika Łódzka vs. Vera Squash Team
12:00 - kort 4
Pawełczyk Daniel
02512 
1114 
Jesionowski Jarosław
Cinkusz Konrad
0234 
1111 
Jurkiewicz Łukasz
Prączko Krzysiek
2171111
1167
Strożek Robert
Głębski Maciej
0275 
1111 
Wójcikowski Kamil
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K5 - Sq. Team Bełchatów vs. Girls Plus Him Vera Team
12:00 - kort 5
Torz Paweł
124119
11811
Otto Malwina
Pawłowski Bartłomiej
201111 
45 
Szczurtek Piotr
Sztanka Grzegorz
201111 
14 
Pietruszka Beata
WALKOVER
0200 
1111 
Kubis Kasia
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K6 - Premier Squash Team vs. Vera Squash Team 2
12:00 - kort 6
Janiszewski Paweł
201113 
611 
Niewiadomski Piotr
Tarsalewski Rafał
201111 
85 
Kolenda Łukasz
Rosiak Robert
201113 
111 
Langner Eugeniusz
Kaźmierczak Kacper
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K7 - AGAVOY Sq. Łowicz vs. JYSK Sq. Team Radomsko II
12:00 - kort 7
Urbanek Maciej
201112 
710 
Goździkowski Marcin
Kłosiński Romuald
121176
61111
Ciesielski Grzegorz
Zyśk Michał
2111111
1165
Nowicki Tomasz
Szwarocki Adrian
2191111
1196
Masica Ariel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K1 - Drink Team RYTM vs. Vera Squash Team
13:30 - kort 1
Zagajewski Adam
201111 
75 
Jesionowski Jarosław
Nyk Bogusław
2111911
6115
Jurkiewicz Łukasz
Andruszkiewicz Adam
201111 
99 
Strożek Robert
Jankiewicz Rafał
0223 
1111 
Wójcikowski Kamil
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K3 - AGAVOY Sq. Łowicz vs. Sq. Team Bełchatów
13:30 - kort 3
Urbanek Maciej
128115
11711
Torz Paweł
Kłosiński Romuald
0249 
1111 
Pawłowski Bartłomiej
Zyśk Michał
0262 
1111 
Sztanka Grzegorz
Kałuża Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K4 - SNS FOODS Sq.Team vs. JYSK Sq.Team Radomsko I
13:30 - kort 4
Krzyżaniak Tomasz
201111 
75 
Kowalski Tomasz
Krysicki Jakub
201111 
18 
Lewandowski Szymon
Knobloch Zbigniew
201114 
212 
Makowski Marcin
WALKOVER
0200 
1111 
Skalski Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K5 - Politechnika Łódzka vs. JYSK Sq. Team Radomsko II
13:30 - kort 5
Pawełczyk Daniel
201111 
17 
Goździkowski Marcin
Cinkusz Konrad
201111 
58 
Ciesielski Grzegorz
Prączko Krzysiek
201111 
56 
Nowicki Tomasz
Głębski Maciej
128148
111211
Masica Ariel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. AGAVOY Squash Łowicz vs. Vera Squash Team 2
Urbanek Maciej
21101111
1296
Niewiadomski Piotr
Kłosiński Romuald
2111811
4118
Kolenda Łukasz
Zyśk Michał
201111 
89 
Langner Eugeniusz
Kałuża Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: