1.1. Vera Squash Team 2 vs. AZS Squash Team Kutno
Kort 1 - 09:00
Wójcikowski Kamil
0264 
1111 
Sapierzyński Robert
Langner Eugeniusz
0211 
1111 
Zielak Jarosław
Rosiński Łukasz
0245 
1111 
Sulej Michał
Magin Patryk
0242 
1111 
Łopata Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1.3. Squash Team Radomsko I vs. Squash Team Bełchatów
Kort 3 - 09:00
Rudnik Sylwester
201111 
12 
Filipczak Arkadiusz
Kowalski Tomasz
201111 
58 
Torz Paweł
Lewandowski Szymon
201111 
56 
Pawłowski Bartłomiej
Woch Paulina
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1.5. AZS E2System vs. Hibi Team
Kort 5 - 09:00
Szostek Paweł
2161111
1166
Hibner Jacek
Suwalski Hubert
2141112
11510
Pawlak Dominik
Tarsalewski Rafał
2151111
1185
Zielak Jarosław
Rosiak Robert
201111 
97 
Cielecka Justyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1.6. Lucky Losers vs. Squash Team Radomsko II
Kort 6 - 09:00
Cielecka Justyna
02102 
1211 
Rudnik Sylwester
Pajor Łukasz
0215 
1111 
Kowalski Tomasz
Czerwińska Iwona
201111 
62 
Woch Paulina
Otto Malwina
201112 
510 
Ciesielski Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1.7. Vera Squash Team vs. Drink Team RYTM
Kort 7 - 09:00
Janiszewski Paweł
201111 
76 
Pawlak Dominik
Pająk Tomasz
2191111
1134
Pardyka Paweł
Jesionowski Jarosław
0288 
1111 
Łukasiewicz Maciej
Milczarski Łukasz
2111811
5115
Jankiewicz Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.2. Squash Team Radomsko II vs. Hibi Team
Kort 2 - 10:30
Skalski Piotr
02910 
1112 
Hibner Jacek
Goździkowski Marcin
201111 
88 
Pawlak Dominik
Woch Paulina
0258 
1111 
Zielak Jarosław
Ciesielski Grzegorz
0261 
1111 
Cielecka Justyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.3. Squash Team Radomsko II vs. AZS Squash Team Kutno
Kort 2 - 10:30
Rudnik Sylwester
201111 
84 
Sapierzyński Robert
Kowalski Tomasz
0278 
1111 
Zielak Jarosław
Lewandowski Szymon
20111 
10 
Milczarski Łukasz
Ciesielski Grzegorz
0213 
1111 
Sulej Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.4. Squash Team Bełchatów vs. AZS Squash Team Kutno
Kort 4 - 10:30
Filipczak Arkadiusz
0257 
1111 
Zielak Jarosław
Torz Paweł
02610 
1112 
Milczarski Łukasz
Pawłowski Bartłomiej
0223 
1111 
Sulej Michał
WALKOVER
0200 
1111 
Łopata Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.5. Squash Team Bełchatów vs. Lucky Losers
Kort 5 - 10:30
Filipczak Arkadiusz
2111811
9116
Cielecka Justyna
Torz Paweł
2111411
7116
Pajor Łukasz
Pawłowski Bartłomiej
0282 
1111 
Czerwińska Iwona
WALKOVER
03000
111111
Otto Malwina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.6. Vera Squash Team vs. AZS E2System
Kort 6 - 10:30
Janiszewski Paweł
0246 
1111 
Szostek Paweł
Pająk Tomasz
02710 
1112 
Suwalski Hubert
Jurkiewicz Łukasz
2111612
41110
Tarsalewski Rafał
Milczarski Łukasz
1211111
11413
Polinceusz Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2.7. Vera Squash Team 2 vs. Squash Team Radomsko I
Kort 7 - 10:30
Wójcikowski Kamil
0205 
1111 
Rudnik Sylwester
Langner Eugeniusz
0242 
1111 
Kowalski Tomasz
Rosiński Łukasz
0233 
1111 
Lewandowski Szymon
Magin Patryk
02810 
1112 
Woch Paulina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.1. AZS E2System vs. Squash Team Radomsko I
Kort 1 - 12:00
Szostek Paweł
201111 
52 
Rudnik Sylwester
Suwalski Hubert
02610 
1112 
Kowalski Tomasz
Polinceusz Dariusz
121185
81111
Lewandowski Szymon
Rosiak Robert
201111 
57 
Woch Paulina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.2. AZS E2System vs. AZS Squash Team Kutno
Kort 2 - 12:00
Szostek Paweł
201111 
75 
Sapierzyński Robert
Suwalski Hubert
201111 
96 
Zielak Jarosław
Tarsalewski Rafał
2181116
11514
Sulej Michał
Sycz Paweł
120177
111511
Łopata Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.3. Lucky Losers vs. Dunlop Sport Squash Team
Kort 3 - 12:00
Cielecka Justyna
201111 
00 
WALKOVER
Pajor Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
Czerwińska Iwona
201111 
00 
WALKOVER
Otto Malwina
30111111
000
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.4. Squash Team Radomsko II vs. Dunlop Sport Squash Team
Kort 4 - 12:00
Rudnik Sylwester
201111 
00 
WALKOVER
Kowalski Tomasz
201111 
00 
WALKOVER
Woch Paulina
201111 
00 
WALKOVER
Ciesielski Grzegorz
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.5. Squash Team Radomsko II vs. Vera Squash Team
Kort 5 - 12:00
Kowalski Tomasz
129121
111011
Janiszewski Paweł
Lewandowski Szymon
1211104
61211
Pająk Tomasz
Woch Paulina
0258 
1111 
Jesionowski Jarosław
Ciesielski Grzegorz
0233 
1111 
Jurkiewicz Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.6. Squash Team Bełchatów vs. Hibi Team
Kort 6 - 12:00
Filipczak Arkadiusz
0242 
1111 
Hibner Jacek
Torz Paweł
0276 
1111 
Pawlak Dominik
Pawłowski Bartłomiej
0246 
1111 
Jurkiewicz Łukasz
WALKOVER
0200 
1111 
Cielecka Justyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3.7. Drink Team RYTM vs. Vera Squash Team 2
Kort 7 - 12:00
Pawlak Dominik
201111 
39 
Wójcikowski Kamil
Pardyka Paweł
201111 
48 
Langner Eugeniusz
Łukasiewicz Maciej
201111 
35 
Rosiński Łukasz
Jankiewicz Rafał
201111 
48 
Magin Patryk
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash Team Radomsko I vs. Hibi Team
Rudnik Sylwester
0264 
1111 
Hibner Jacek
Kowalski Tomasz
02810 
1112 
Pawlak Dominik
Lewandowski Szymon
201111 
64 
Zielak Jarosław
Woch Paulina
0242 
1111 
Cielecka Justyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4.1 Vera Squash Team 2 vs. Lucky Losers
Kort 2 - 13:30
Wójcikowski Kamil
0219 
1111 
Cielecka Justyna
Langner Eugeniusz
127119
11911
Pajor Łukasz
Rosiński Łukasz
0269 
1111 
Czerwińska Iwona
Magin Patryk
201312 
1110 
Szczurtek Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4.2. Drink Team RYTM vs. AZS E2System
Kort 3 - 13:30
Pawlak Dominik
0224 
1111 
Szostek Paweł
Pardyka Paweł
0224 
1111 
Tarsalewski Rafał
Łukasiewicz Maciej
201111 
96 
Sycz Paweł
Jankiewicz Rafał
129111
11611
Rosiak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4.3. Vera Squash Team vs. Dunlop Sport Squash Team
Kort 4 - 13:30
Pająk Tomasz
201111 
00 
WALKOVER
Jesionowski Jarosław
201111 
00 
WALKOVER
Jurkiewicz Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
Milczarski Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4.4. Vera Squash Team vs. Squash Team Bełchatów
Kort 5 - 13:30
Janiszewski Paweł
201111 
73 
Filipczak Arkadiusz
Jesionowski Jarosław
201111 
56 
Torz Paweł
Jurkiewicz Łukasz
201111 
27 
Fiszera Wiktor
Milczarski Łukasz
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Dunlop Sport Squash Team vs. AZS Squash Team Kutno
WALKOVER
0200 
1111 
Zielak Jarosław
WALKOVER
0200 
1111 
Milczarski Łukasz
WALKOVER
0200 
1111 
Sulej Michał
WALKOVER
0200 
1111 
Łopata Radosław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Dunlop Sport Squash Team vs. Drink Team RYTM
WALKOVER
0200 
1111 
Pawlak Dominik
WALKOVER
0200 
1111 
Pardyka Paweł
WALKOVER
0200 
1111 
Łukasiewicz Maciej
WALKOVER
0200 
1111 
Jankiewicz Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Squash Team Radomsko I vs. Squash Team Radomsko II
Makowski Marcin
2191112
11410
Goździkowski Marcin
Kociniak Daniel Krzysztof
201112 
810 
Skibiński Damian
Skórniewski Paweł
2111611
5117
Saternus Rafał
Arczewski Robert
201111 
54 
Kubiak Bartłomiej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: