Kaliska Liga Squash'a Rankingowa 2016-2019

Pozycja Miejsce Gracz1 Runda wg Rankingu2 Runda3 Runda4 Runda5 Runda6 Runda FinałowaSuma 4 najlepszych
1Frąckowiak Wojciech150200200200200200800
2Borowski Maciej200190190190180770
3Krymarys Marcin180180170170190190740
4Kaczmarek Grzegorz190180180170180730
5Kania Kamil170170160160170670
6Stempin Grzegorz130120140140160160600
7Raabe Paweł140150150140140580
8Urban Bartosz120130130120500
9Raźniak-Ochocka Paulina100110130120460
10Okoński Aleksander160160130450
11Graliński Dawid140150290
12Kosieradzki Jacek110100210
13Paruszewski Andrzej150150
13Grzegorczyk Stanisław150150
15Olechny Karol0
15Walczak Konrad0
15Sadowski Mateusz0
15Biszewski Tomasz0
15Nadera Michał0
15Mania Wojciech0
15Kosecki Michał0
15Grabowski Artur0
15Budź Łukasz0
15Zimny Piotr0