Kaliska Liga Squash'a Rankingowa 2016-2019

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichSuma 6 najlepszychStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Krymarys Marcin1290116000130184.320088%
2Kaczmarek Grzegorz148011402020160185200100%
3Kania Kamil13501020120140160168.8170100%
4Frąckowiak Wojciech90090012026016018019063%
5Grzegorczyk Stanisław8908901027016017820063%
6Sobociński Miłosz114087020290130142.5160100%
7Nadera Michał62062025054015015516050%
8Chocaj Patryk6006002056020020020038%
9Okoński Aleksander33033027083015016518025%
10Stempin Grzegorz3103102085015015516025%
11Urban Bartosz150150160101015015015013%
11Paruszewski Dawid1501500101015015015013%
13Włodarczyk Sławomir14014010102014014014013%
14Szewc Piotr13013010103013013013013%
15Borowski Maciej0013011600000%
15Budź Łukasz00011600000%