Kaliska Liga Squash'a Rankingowa 2016-2019

Pozycja Miejsce Gracz1 Runda Rankingowa2 Runda 3 Runda4 Runda5 Runda6 Runda7 Runda FinałowaSuma 5 najlepszych
1Frąckowiak Wojciech180190200190190170180950
2Krymarys Marcin150180170200190890
3Grzegorczyk Stanisław170160150200200150880
4Kania Kamil130160190180170160170870
5Kaczmarek Grzegorz190140180190140840
6Okoński Aleksander160150140160180150160810
7Felbór Krzysztof170170180130650
8Chocaj Patryk200200200600
9Sobociński Miłosz120150160430
10Woźniak Jacek150130110390
11Stempin Grzegorz140140
11Nadera Michał140140
13Golatowski Mikołaj120120